Tu i Teraz

Klęska Waleriańczyka

Wysłany dnia 2003-08-25 21:25:20

Aleksander Waleriańczyk poniósł klęskę w skoku wzwyż podczas mistrzostw świata w Paryżu. Pierwszy w światowych tabelach tegorocznych wyników Polak był dopiero 10. Drugi reprezentant biało-czerwonych, Grzegorz Sposób, zajął szóste miejsce.

więcej »

Pyrek bez medalu

Wysłany dnia 2003-08-25 21:24:42

Monika Pyrek zajęła czwarte, a Anna Rogowska siódme miejsce w skoku o tyczce. Zwyciężyła Rosjanka Swietłana Fieofanowa.

więcej »

Złoto w rzucie młotem dla Białorusi

Wysłany dnia 2003-08-25 21:23:05

Iwan Tichon wywalczył złoty medal w rzucie młotem podczas mistrzostw świata. Białorusin był poza zasięgiem rywali - wygrał wynikiem 83,05 m.

więcej »

Prokopek poza finałem

Wysłany dnia 2003-08-25 21:22:07

Grażyna Prokopek nie zdołała awansować do finału biegu na 400 m. W swojej serii zajęła szóste miejsce z wynikiem 51,89 s.

więcej »

Pskit zawiodła

Wysłany dnia 2003-08-25 21:21:09

Małgorzata Pskit nie zdołała awansować do finału biegu na 400 m ppł podczas mistrzostw świata w Paryżu. Polka zajęła dopiero 7. miejsce w swoim biegu ze słabym, nawet jak na swoje możliwości wynikiem.

więcej »

Wisła - nic do stracenia

Wysłany dnia 2003-08-25 21:19:16

We wtorek Wisła Kraków gra rewanż z Anderlechtem Bruksela. Wisła musi wygrać minimum 2:0, by awansować do piłkarskiej Ligi Mistrzów.