Sport

Reprezentacja Polski pokonała 3:2 Islandię

Wysłany dnia 2005-10-07 23:03:17

Reprezentacja Polski pokonała 3:2 Islandię w towarzyskim spotkaniu rozegranym w Warszawie. Był to ostatni sprawdzian biało-czerwonych przed środowym meczem z Anglią w el. MŚ

więcej »

Historia klubu z Anfield Road

Wysłany dnia 2005-05-28 09:02:19

Liverpool z Jerzym Dudkiem w składzie zdobył Puchar Europy. To piąty triumf The Reds w rozgrywkach o klubowy Puchar Europy (1977, 78, 81, 84, 2005). Zwycięzca tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, 18-krotny mistrz Anglii, powstał w 1892 r. i od razu zarejestrowany został jako klub profesjonalny

więcej »

Premier League: zwycięstwo Arsenalu

Wysłany dnia 2005-05-03 09:10:29

Arsenal Londyn zwyciężył 2:0 West Bromwich Albion w poniedziałkowym spotkaniu Premier League. Tytuł mistrzowski już w sobotę zapewnił sobie inny londyński klub – Chelsea.

więcej »

Polska – Irlandia Płn. 1:0

Wysłany dnia 2005-03-31 10:19:42

Polska wygrała z Irlandią Płn. 1:0 w meczu grupy 6. eliminacji piłkarskich mistrzostw świata. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 85. minucie Maciej Żurawski

więcej »

Małysz za Jandą

Wysłany dnia 2005-01-23 23:22:53

Adam Małysz zajął drugie miejsce w niedzielnym konkursie PŚ w Titisee-Neustad. Pierwsze miejsce zajął Czech Jakub Janda. Na trzeciej pozycji zawody zakończył Fin Risto Jussilainen

więcej »

Piłkarskie mistrzostwa Europy w Polsce?

Wysłany dnia 2005-01-14 11:44:45

Od decyzji polskiego rządu zależy, czy Polska będzie, wspólnie z Ukrainą, ubiegać się o organizację piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku. Decyzję o poparciu PZPN Rada Ministrów podejmie 25 stycznia

więcej »

Adam drugi na Bergisel

Wysłany dnia 2005-01-04 00:04:21

Adam Małysz zajął drugie miejsce w konkursie TCS na skoczni Bergisel w Innsbrucku. Zwyciężył, podobnie jak w Oberstdorfie i Ga-Pa, Fin Janne Ahonen. Na trzeciej pozycji uplasował się Czech Jakub Janda

więcej »

Amerykański sen Włodarczyka

Wysłany dnia 2004-12-24 13:35:10

Zero świątecznego obżarstwa i krótki sylwester – to konieczność dla boksera Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka, który już 21 stycznia stoczy swój pierwszy zawodowy pojedynek za Oceanem, na gali w Chicago

więcej »

Harrachov: Ahonen po raz piąty

Wysłany dnia 2004-12-13 09:09:18

Zawody, które obserwowało 12 tys. widzów, potwierdziły znakomitą formę Ahonena, który wygrał po raz piąty w sezonie, a 23 w karierze.

więcej »

Małysz siódmy, niepokonany Ahonen

Wysłany dnia 2004-12-06 11:35:14

Adam Małysz zajął siódme miejsce w niedzielnym konkursie PŚ w Trondheim. Czwarte z rzędu zawody wygrał Fin Jane Ahonen, który wyprzedził Austriaków Martina Hoellwartha i Andreasa Widhoelzla