Sport

Euro 2012 nie dla Włoch?

Wysłany dnia 2006-07-09 03:32:40

Kandydatura Włoch, ubiegających się o organizację mistrzostw Europy w 2012 roku, jest zagrożona w wyniku afery korupcyjnej w Serie A. Taką deklarację złożył członek komisji wykonawczej UEFA.

więcej »

Mecz o 3 miejsce: Niemcy – Portugalia 3:1

Wysłany dnia 2006-07-09 03:23:35

Reprezentacja Niemiec pokonała w Stuttgarcie 3:1 Portugalię w meczu o trzecie miejsce piłkarskich mistrzostw świata. Dwa gole dla gospodarzy mundialu strzelił Bastian Schweinsteiger

więcej »

Półfinał: Portugalia – Francja 0:1

Wysłany dnia 2006-07-06 07:18:16

Francja pokonała 1:0 Portugalię i awansowała do finału piłkarskich MŚ. W walce o Puchar Świata Trójkolorowi zmierzą się w niedzielę w Berlinie z reprezentacją Włoch.

więcej »

Raport Janasa w PZPN

Wysłany dnia 2006-07-05 07:06:50

Przygotowany przez trenerów raport z przygotowań i występu piłkarskiej reprezentacji Polski w mistrzostwach świata trafił już nie tylko do PZPN, ale i do sejmowej Komisji Kultury Fizycznej i Sportu, która będzie nad nim debatować w przyszłym tygodniu.

więcej »

Legia pokonała Celtic

Wysłany dnia 2006-07-05 07:05:56

Piłkarze Legii Warszawa pokonali 1:0 Celtic Glasgow w towarzyskim meczu w Warszawie. Wtorkowe spotkanie odbyło się w ramach obchodów 90-lecia stołecznego klubu.

więcej »

Półfinał: Niemcy – Włochy 0:2

Wysłany dnia 2006-07-05 07:04:26

Piłkarze Włoch, po wygranej 2:0 z Niemcami, zagrają w finale mistrzostw świata. Wtorkowy mecz w Dortmundzie dostarczył ogromnych emocji, a Włosi zdobyli gole w ostatnich sekundach dogrywki.

więcej »

Ćwierćfinał: Brazylia – Francja 0:1

Wysłany dnia 2006-07-01 22:17:18

Piłkarze reprezentacji Brazylii nie obronią tytułu mistrzów świata. W sobotnim ćwierćfinale Canarinhos przegrali z Francją 0:1. Zwycięskiego gola na stadionie we Frankfurcie zdobył Thierry Henry. W półfinale – 5 lipca w Monachium – Francja spotka się z Portugalią.

więcej »

Ćwierćfinał: Anglia – Portugalia 0:0 (3:1)

Wysłany dnia 2006-07-01 22:14:47

Rewelacyjne interwencje bramkarza Ricardo w serii rzutów karnych dały reprezentacji Portugalii awans do półfinału piłkarskich mistrzostw świata. Po 120 minutach meczu z Anglią był remis 0:0.

więcej »

Ćwierćfinał: Włochy – Ukraina 3:0

Wysłany dnia 2006-07-01 09:17:16

Włochy pokonały Ukrainę 3:0 w drugim piątkowym ćwierćfinale mistrzostw świata. Gole zdobyli Gianluca Zambrotta (5) i Luca Toni (59, 69). W półfinale Squadra Azzura zagra z Niemcami.

więcej »

Ćwierćfinał: Niemcy – Argentyna 1:1 (4:2)

Wysłany dnia 2006-07-01 09:15:29

Niemcy awansowali do półfinału mistrzostw świata. W serii rzutów karnych pokonali Argentynę 4:2. Po 120 minutach spotkania w Berlinie był remis 1:1.