Sport

Lotto Ekstraklasa 2017/2018, 28 kolejka

Wysłany dnia 2018-03-18 09:49:00

Dobry występ Lecha Poznań przeciw Lechii Gdańsk, dramatyczna końcówka meczu Jagiellonii Białystok z Arką Gdynia. Drużyny czołówki tabeli nie zwalniają tempa. Oprócz Legii Warszawa, która zaskakująco przegrała z Wisłą Kraków na własnym stadionie.

więcej »

Kadra na Nigerię i Koreę Południową

Wysłany dnia 2018-03-17 12:25:00

Taras Romanczuk z Jagiellonii Białystok - od niedawna obywatel Polski (z ukraińskim rodowodem), będzie miał szansę zadebiutować w reprezentacji Polski podczas meczów z Nigerią (23 marca 2018 we Wrocławiu) i Koreą Płd (27 marca w Chorzowie).

więcej »

Lotto Ekstraklasa 2017/2018, 27 kolejka

Wysłany dnia 2018-03-11 10:52:00

Zwycięska seria Jagiellonii została boleśnie przerwana w Poznaniu. Legia pokonała Lechię w Gdańsku i wyrównała dorobek punktowy z drużyną z Białegostoku.

więcej »

Lotto Ekstraklasa 2017/2018, 26 kolejka

Wysłany dnia 2018-03-04 12:59:00

Seria bezbramkowych remisów w kolejny mroźny ligowy weekend oraz przerwany mecz Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze i zwycięstwo Legii nad Lechem, to najważniejsze wydarzenia 26 kolejki Ekstraklasy

więcej »

Lotto Ekstraklasa 2017/2018, 25 kolejka

Wysłany dnia 2018-02-27 20:43:00

W 25 kolejce Ekstraklasy Jagiellonia Białystok wygrała wyjazdowy mecz na szczycie z Legią Warszawa i umocniła się na pozycji lidera! Dystans punktowy do Legii zminiejszyły też Lech Poznań - trzeci w tabeli i Górnik Zabrze - czwarty.

więcej »

Lotto - Ekstraklasa 2017/2018, 24 kolejka

Wysłany dnia 2018-02-25 12:10:00

Po meczach mroźnej 24 kolejki, Jagiellonia Białystok została nowym liderem Lotto-Ekstraklasy. Przetasowania nastąpiły również na dole tabeli.

więcej »

Lotto - Ekstraklasa 2017/2018, 23 kolejka

Wysłany dnia 2018-02-17 21:35:00

Legia Warszawa nie zwalnia tempa tej wiosny i tym razem zaaplikowała cztery bramki drużynie Śląska Wrocław. Trzy z nich zdobył w ciągu jedenastu minut Kasper Hamalainen.

więcej »

Zwycięstwo IBB Polonii Londyn za trzy punkty

Wysłany dnia 2018-02-12 16:43:00

Dobra passa IBB Polonii Londyn trwa. Siatkarze stołecznego klubu w sobotę, 10 lutego podjęli na wyjeździe drużynę Essex Blaze. Gospodarze – tegoroczny beniaminek ligi Super 8 – walczyli do samego końca, jednak nie udało się im pokonać obecnego mistrza Anglii. Mecz zakończył się zwycięstwem 0:3 (22:25; 24:26; 21:25) podopiecznych Piotra Grabana. Trzysetowe spotkanie pozwoliło londyńczykom dopisać kolejne trzy punkty do ligowej tabeli.

więcej »

Lotto Ekstraklasa 2017/2018, 22 kolejka

Wysłany dnia 2018-02-10 21:44:00

Ruszyła wiosenna runda Lotto-Ekstraklasy, Legia Warszawa i Jagiellonia Białystok po wyjazdowych zwycięstwach przewodzą stawce. Na inaugurację wiosny wysoko wygrała Pogoń Szczecin i opuściła ostatnie miejsce w tabeli..

więcej »

Pewna wygrana IBB Polonia Londyn

Wysłany dnia 2018-01-16 09:31:00

Pierwszy mecz 2018 r. był dla IBB Polonii Londyn bardzo udany. W sobotę, 13 stycznia siatkarze ze stolicy Anglii, na własnym terenie, podjęli drużynę Wessex.