MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Smoleńsk pamiętamy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 169 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 167 | 168 | 169 ] - Skocz do strony

Postów: 1683

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

AgentSmith

Post #1 Ocena: 0

2011-04-20 12:11:15 (13 lat temu)

AgentSmith

Posty: 357

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 20-04-2011

Skąd: Londynek

Smoleńsk pamiętamy,
a pamiętacie jeszcze to, z sierpnia 2008: Rosja grozi Polsce

"- W tak ważnych sprawach nie należy się spieszyć, bo można popełnić pomyłki, za które przyjdzie płacić długo potem - straszy Polaków Aleksander Wieszniakow, rosyjski ambasador na Łotwie. Ta groźba to reakcja na polskie próby mediacji pomiędzy Gruzją a Rosją. W języku dyplomacji wypowiedź rosyjskiego ambasadora to niemal groźba wypowiedzenia wojny"

[ Ostatnio edytowany przez: AgentSmith 02-05-2011 11:36 ]

Czas ostrzenia kos

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentSmith

Post #2 Ocena: 0

2011-04-20 12:31:29 (13 lat temu)

AgentSmith

Posty: 357

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 20-04-2011

Skąd: Londynek

Polska i kraje nadbałtyckie zapłacą za krytykę Kremla

"Polska i kraje nadbałtyckie zapłacą za

Polska od początku silnie popierała Gruzję w konflikcie na Kaukazie. Do tej pory Rosja mówiła do całego Zachodu. Teraz jednak padły pierwsze groźby pod adresem Polski. - W tak ważnych sprawach nie należy się spieszyć, bo można popełnić pomyłki, za które przyjdzie płacić długo potem - powiedział rosyjski ambasador na Łotwie do Polski i krajów nadbałtyckich - podał dziennik.pl, za agencją AFP.

http://wiadomosci.onet.pl/1805046,12,1,1,item.html"

Artykuł na Onecie oczywiście wyparował.
Czas ostrzenia kos

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2011-04-20 12:31:36 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2011-04-20 12:37:09 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcinb

Post #5 Ocena: 0

2011-04-20 12:44:15 (13 lat temu)

marcinb

Posty: 7163

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2006

Skąd: Newark on Trent

Agent,

czemu Ty z normalnej polityki robisz Teorie Spiskowa?
Kazdy kraj pilnuje swoich inetresow stad tez pokrzykiwania, pohukiwania i potrzasanie szabelka.
Niezbyt przyjazny sposob prowadzenia polityki, ale czasem skuteczny - zreszta w moje opini stosowany przez panstwa, ktore czuja sie czyms zagrozone. Bardziej jak ujadanie ratlerka niz powarkiwanie rottweilera.
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

kolezanka_szkla

Post #6 Ocena: 0

2011-04-20 13:10:30 (13 lat temu)

kolezanka_szkla

Posty: 6388

Kobieta

Z nami od: 17-12-2010

Skąd: L5

Porozmawiac sobie mozemy - prosze bardzo, ale krzykaczy politycznych mialam pod dostatkiem w Polsce - dlatego wyjechalam z kraju.

Co myslisz o ostatnich poczynaniach Camerona?
"Chuda krowa, to jeszcze nie sarenka"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #7 Ocena: 0

2011-04-20 13:13:04 (13 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

wiecej gróźb...


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Sobotnie-tasmy-bin-Ladena,wid,1613461,wiadomosc.html


Co te groźby maja wspólnego z katastrofa w pod Smoleńskiem? za pewne nic. Prawdopodobnie tak samo jak wypowiedzi ambasadora...

Aby nie zostać zaatakowanym, od razu powiem jakie jest moje zdanie na temat katastrofy.
Myślę iż był to tragiczny wypadek do którego przyczyniły się miedzy innymi zła pogoda, nieprzygotowania a raczej zaniedbania na lotnisku, brak współpracy i porozumienia pomiędzy pilotem a wieżą. Oraz pewien rodzaj presji na pilotach( niekoniecznie bezpośredniej) a najnormalniej w świecie myśl o tym kto jest na pokładzie oraz jakie mogą być konsekwencje opóźnień.





Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcinb

Post #8 Ocena: 0

2011-04-20 13:13:43 (13 lat temu)

marcinb

Posty: 7163

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2006

Skąd: Newark on Trent

Szczerze przyznam sie ze nie wiem co myslec - z jednej strony rozumiem interwencje w Libii ale z drugiej szlag mnie trafia jak widze ze kurs na uniwerku skacze z 3500 na 9000.

staganacja w budownictwie powoduje ze ciezko mi znalezc prace w zawodzie, stad tez moje zainteresowanie kursem uniwersyteckim.

ujme to tak - w lokalnych glosuje na Labour Party.
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

kolezanka_szkla

Post #9 Ocena: 0

2011-04-20 13:16:26 (13 lat temu)

kolezanka_szkla

Posty: 6388

Kobieta

Z nami od: 17-12-2010

Skąd: L5

Piotrek - to mamy podobne zdanie. I co z tego wychodzi? Patriota nie jestes. Tak jak ja.
"Chuda krowa, to jeszcze nie sarenka"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentSmith

Post #10 Ocena: 0

2011-04-20 13:17:06 (13 lat temu)

AgentSmith

Posty: 357

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 20-04-2011

Skąd: Londynek

Cytat:

2011-04-20 12:44:15, marcinb napisał(a):
Agent,

czemu Ty z normalnej polityki robisz Teorie Spiskowa?
Kazdy kraj pilnuje swoich inetresow stad tez pokrzykiwania, pohukiwania i potrzasanie szabelka.
Niezbyt przyjazny sposob prowadzenia polityki, ale czasem skuteczny - zreszta w moje opini stosowany przez panstwa, ktore czuja sie czyms zagrozone. Bardziej jak ujadanie ratlerka niz powarkiwanie rottweilera.


Dlaczego do każdego tematu w którym masz inne zdanie wrzucasz hasło-klucz "teoria spiskowa".

Naprawdę nie można normalnie podyskutować o tym, czy wcześniejsze groźby Rosji i katastrofa smoleńska miały coś wspólnego,? bez jakiś głupich odwołań do latlerkow

Ja osobiście uważam, po ostatnich próbach, z tego co wiemy śledczy powinni skupić się na badaniu wątków awarii samolotu i niestety, zamachu.

Marcin, masz jakieś zdanie na ten temat to napisz, ale jak nie masz nic do powiedzenia to się w cholerę nie wcinaj, proszę.
Czas ostrzenia kos

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 169 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 167 | 168 | 169 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,