MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Smoleńsk pamiętamy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 169 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 167 | 168 | 169 ] - Skocz do strony

Str 3 z 169

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kolezanka_szkla

Post #1 Ocena: 0

2011-04-20 14:00:47 (13 lat temu)

kolezanka_szkla

Posty: 6388

Kobieta

Z nami od: 17-12-2010

Skąd: L5

Agent wkurzyles mnie niemilosiernie, wiec ci odpowiem.

W Smolensku zginely moje dwie bardzo bliskie osoby. Jedna dziennikarka i przyjaciolka, druga polityk i przyjaciolka. NIE PISZ PIERDOL, ZE NIE CHCE WYJASNIENIA!!!!!!!!!!!!!!
Ale mam wielka prosbe - przestan sobie robic jaja z tego tematu, bo moja cierpliwosc sie skonczyla. I tyle mam do napisania. Zacznij sie zastanawiac nad tym co piszesz i zacznij szanowac przede wszystkim siebie. I Znikaj.

edit

i jeszcze jedno; gowno ci do tego, z jakiej partii kto byl. Przestancie w koncu dzielic Smolensk na partie i widziec tylko partie. To byli ludzie. LUDZIE.

[ Ostatnio edytowany przez: kolezanka_szklanka 20-04-2011 14:02 ]

"Chuda krowa, to jeszcze nie sarenka"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentSmith

Post #2 Ocena: 0

2011-04-20 14:01:49 (13 lat temu)

AgentSmith

Posty: 357

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 20-04-2011

Skąd: Londynek

>>Nie wyparowały, a w dotychczasowych ustaleniach tekowych nie >>znaleziono....z resztą osobiscie nie chciałbym już teraz aby >>takowe znaleziono, Nic już to nie zmieni.

no tak, "jak debeściaki lądują" czy "o pijanym polskim generale" poszło w świat, ale to nie znaczy ze musisz to dalej bezmyślnie powtarzać.

>>Co do prokuratorów. Obiecujesz iż nie będziesz kwestionował >>wyników ich śledztwa? Zaakceptujesz rezultat nawet jeśli okażę >>sie zupelnie inny anizeli to co nam przez ostatni rok próbowales >>wmówicz czy zasugerowac?

Raczej zaakceptuje, bo nie mam nic innego na czym można się oprzeć,
oczywiście poza takimi kwiatkami jak: stwierdzamy ze nie było zamachu bo nie mamy dostępu do dowodów aby cokolwiek sprawdzić.
Czas ostrzenia kos

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #3 Ocena: 0

2011-04-20 14:06:01 (13 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2011-04-20 13:55:23, AgentSmith napisał(a):


Zbrodnia Katyńska tez przez wiele lat była szeptaną teorią spisku Stalina z innymi zbrodniarzami.

Dlaczego nie chcecie wyjaśnić tego co stało się w Smoleńsku?


Agencie naprawdę myślisz że ktokolwiek na tym forum nie chciałby aby to wyjaśnić? Chyba nawet ci którzy maja to gdzieś chcą aby to wyjaśnić, chociażby po to aby skończyło się gadanie o Smolensku jako zamachu,wypadku Wszędzie i na okrągło.

ZAPOMNIEĆ O TYCH KTÓRZY TAM ZGINĘLI NIE MOŻNA BEZ WZGLĘDU NA PRZEKONANIA POLITYCZNE.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2011-04-20 14:19:51 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

CapitalismConvi

Post #5 Ocena: 0

2011-04-20 14:42:45 (13 lat temu)

CapitalismConvict

Posty: 838

Mężczyzna

Z nami od: 02-02-2011

Skąd: Luton

Cytat:

2011-04-20 13:25:57, nawrocony napisał(a):
A ktora to organizacja terrorystyczna chciala wyeliminowac milosciwie panujacego i reszte ekipy? a wiec jak na razie zamach rowna sie z teoria spiskowa, nie lepiej zostawic to prokuratorom i czekac na ostateczny wynik sledztwa..? a nie rozpowiadac dalej bzdury..?


Nie jestem zwolennikiem teorii zamachu, ale również jej nie wykluczam. Co do Twoich pytan to polecam całą dyskusję tu:

Myślę, że będziesz potrafił odgadnąć o jaką organizację mogłoby chodzić.
Dodatkowo polecam wyszukanie w googlu "Ryazan incident". Bardzo ciekawe wydarzenia w kontekscie śmierci ponad 300 Rosjan w wyniku wybuchów bomb.

Ale to tylko wątek poboczny. Główne pytanie to: Jak odzyskać wrak samolotu i oryginały czarnych skrzynek, aby raz na zawsze wyjaśnić przebieg tego tragicznego lotu i przygotowań do niego.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

kolezanka_szkla

Post #6 Ocena: 0

2011-04-20 14:46:50 (13 lat temu)

kolezanka_szkla

Posty: 6388

Kobieta

Z nami od: 17-12-2010

Skąd: L5

Nikt nie wyklucza teorii zamachu. Jest sporo niewiadomych w tej sprawie. Ja chce wierzyc i wierze, ze byl to blad ludzki powiazany z pogoda. Nieszczesliwy wypadek. I tyle.
"Chuda krowa, to jeszcze nie sarenka"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentSmith

Post #7 Ocena: 0

2011-04-20 14:47:23 (13 lat temu)

AgentSmith

Posty: 357

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 20-04-2011

Skąd: Londynek

Cytat:

2011-04-20 14:00:47, kolezanka_szklanka napisał(a):
Agent wkurzyles mnie niemilosiernie, wiec ci odpowiem.

W Smolensku zginely moje dwie bardzo bliskie osoby. Jedna dziennikarka i przyjaciolka, druga polityk i przyjaciolka. NIE PISZ PIERDOL, ZE NIE CHCE WYJASNIENIA!!!!!!!!!!!!!!
Ale mam wielka prosbe - przestan sobie robic jaja z tego tematu, bo moja cierpliwosc sie skonczyla. I tyle mam do napisania. Zacznij sie zastanawiac nad tym co piszesz i zacznij szanowac przede wszystkim siebie. I Znikaj.

edit

i jeszcze jedno; gowno ci do tego, z jakiej partii kto byl. Przestancie w koncu dzielic Smolensk na partie i widziec tylko partie. To byli ludzie. LUDZIE.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>kolezanka_szklanka</i> 20-04-2011 14:02 ]




Przykro mi,
ale to nie upoważnia ciebie do używania takiego języka.

a konkretnie to o co ci chodzi?, masz jakaś wyłączność na ten temat?,
gdzie ja podzieliłem Smoleńsk na partie?,
co ma do tego Cameron?,
a pretensje powinnaś raczej mieć do hełmofona i Marcina co robią burdel w dyskusji.
Czas ostrzenia kos

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcinb

Post #8 Ocena: 0

2011-04-20 16:23:20 (13 lat temu)

marcinb

Posty: 7163

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2006

Skąd: Newark on Trent

A propos Camerona KS - co ty na te podwyzki oplat na studia?
Bo ciecia budzetowe trafily wlasnie moja firme a rykoszetem i mnie.

Zamachu nie bylo, bo trzeba by byc matolem kompletnym zeby dokonac zamachu na wlasnym terenie ze wszystkimi podejrzeniami wskazujacymi na gospodarza.

Tutaj zestaw gotowych odpowiedzi na nurtujace wielu pytania:
Conspiracy Theories

Smolensk to jedno - ale pamietacie wszyscy Swinska Grupe?
Wszyscy Zginiemy

A tutaj Teorie Spiskowe po Polsku:

Teorie Spiskowe


Na innym watku prosilem zuytkownikow o odrocenie sytuacji i zaplanowanie zamachu. Przeprowadzilem taki eksperyment i efekty opisze kiedy indziej bo dzisiaj FIESTA!
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

AgentSmith

Post #9 Ocena: 0

2011-04-20 20:46:09 (13 lat temu)

AgentSmith

Posty: 357

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 20-04-2011

Skąd: Londynek

Cytat:

2011-04-20 16:23:20, marcinb napisał(a):
Zamachu nie bylo, bo trzeba by byc matolem kompletnym zeby dokonac zamachu na wlasnym terenie ze wszystkimi podejrzeniami wskazujacymi na gospodarza.


Przez jakiś czas właśnie tak myślałem, ale później, obserwując kolejne rewelacje doszedłem do całkiem odwrotnego wniosku.

Gdyby planowali zamach trudno by było znaleźć lepsze miejsce jak stare zamknięte wojskowe lotnisko,
-mieli swobodny dostęp do samolotu przed katastrofa, remonty, instalacje i naprawy;
-zachowują pełna kontrole nad miejscem zdarzenia przed i po katastrofie,
-zachowują pełną kontrole nad prawie wszystkimi świadkami zdarzenia, nagraniami video, rejestratorami, itp.
- zachowują pełną kontrole nad wrakiem, sprzętem łączności, dokumentami, itp.
-zachowują pełną kontrole badaniem przyczyn katastrofy
-zachowują jak się okazało pełną kontrole nad badaniami ciał ofiar.
dodatkowo,
w 1940 roku nie mieli skrupułów mordując na swojej ziemi.

Wcale nie twierdze, ze to był zamach ale dziwi mnie powtarzanie przez wielu tej gadki o -na własnym terenie.
Czas ostrzenia kos

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #10 Ocena: 0

2011-04-20 23:54:03 (13 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Tutaj coś dla tych którzy maja już dość...

podobno działa

http://www.niepokorny.org/

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 169 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 167 | 168 | 169 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,