MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zwolnienie dyscyplinarne

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 27

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Domney

Post #1 Ocena: 0

2018-12-06 15:35:57 (5 lat temu)

Domney

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 06-12-2018

Skąd: Uk

Witam.
Pracuje w firmie 1,5 roku na kontrakcie I dostalem miesiac temu pierwsze ostrzezenie pisemne ze wzgledu na moja frekwencje w pracy. Mam dosc spore problemy zdrowotne, boli mnie glowa przez dluzszy czas, szyja, obrecz barkowa, jestem zestresowany i czesto lapia mnie przeziebienia. Dwa tygodnie temu bylem tylko w jeden dzien w pracy ze wzgledu na przeziebienie czy grype. W tym tygodniu dostalem drugie ostrzezenie pisemne i zwolnienie dyscyplinarne w tym samym czasie. Dodam, ze nie chcialem w ten sposob dzialac, ale od roku jestem nekany w pracy, obrazany ze wzgledu na pochodzenie i religie. Firma jest taka, ze po poinformowaniu managera, ze pracownicy jaraja trawke na przerwach powiedzial, ze "pogada" z nimi. Mam pytanie co moge w takiej sytuacji zrobic? Czy moze juz za pozno?
Dziekuje za porady :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #2 Ocena: 0

2018-12-06 16:15:46 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
Mam dosc spore problemy zdrowotne, boli mnie glowa przez dluzszy czas, szyja, obrecz barkowa, jestem zestresowany i czesto lapia mnie przeziebienia.Dwa tygodnie temu bylem tylko w jeden dzien w pracy ze wzgledu na przeziebienie czy grype.


Mam pytanie co moge w takiej sytuacji zrobic? Leczyć,leczyć i jesze raz leczyć się bo może być za późno.

Cytat:
jestem nekany w pracy, obrazany ze wzgledu na pochodzenie i religie....ze po poinformowaniu managera, ze pracownicy jaraja trawke


Oto doskonały przykład jak układać sobie stosunki w pracy,pracownik o krótkim stażu,wysokiej absencji,złym pochodzeniu,nieodpowiedniej religii i na dodatek donosciel.
Moje rady,wyleczyć się,nie epatować nadmiernie pochodzeniem i religią oraz trzymać język za zębami,no i oczywiście szukać nowej pracy.



"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #3 Ocena: 0

2018-12-06 17:26:10 (5 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Od zwolnienia mozesz sie odwolac, czy zachowano wszystkie procedury? ale jesli pracowales tam 1.5 roku nie masz wielkiej ochrony prawnej. No i czy chcesz byc zatrudniony w miejscu, gdzie pracownicy pala trawke w godzinach ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

NightFury

Post #4 Ocena: 0

2018-12-06 17:43:58 (5 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Tu bardziej chodzi o to zeby w miare mozliwosci zwolnic sie samemu niz zostac wyrzuconym. W CV to nieladnie wyglada jesli cie wyrzuca. Ale jesli sie odejdzie samemu to mozna bajerowac ze "osiagnelo sie juz w tej pracy wszystko i teraz chce sie isc wyzej ale w tamtym zakladzie jest niewiele mozliwosci..." czy cos w tym stylu. No i referencje oczywiscie...
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2018-12-06 17:47:46 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Tyle, ze moze byc po wszystkim, dyscyplinarka juz dostarczona.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

iwona38

Post #6 Ocena: 0

2018-12-06 19:25:27 (5 lat temu)

iwona38

Posty: 2220

Kobieta

Z nami od: 20-04-2007

Skąd: Anglia

Nie bardzo rozumiem. Zwolnili cie dyscyplinarnie bo byles chory, na zwolnieniu itd. czy uznales sam ze jestes chory i nie przychodziles do pracy zlewajac pracodawce?
Nie kupuje w Amazonie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Domney

Post #7 Ocena: 0

2018-12-06 20:05:29 (5 lat temu)

Domney

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 06-12-2018

Skąd: Uk

Cytat:

2018-12-06 17:26:10, Turefu napisał(a):
No i czy chcesz byc zatrudniony w miejscu, gdzie pracownicy pala trawke w godzinach ?

Chodzi o to, ze nie moge tego przebolec, ze ktos kto sobie jara i neka wspolpracownika jest traktowany lepiej.
Poza tym praca blisko domu, wiec to najlepsze rozwiazanie przynajmniej na teraz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Domney

Post #8 Ocena: 0

2018-12-06 20:12:05 (5 lat temu)

Domney

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 06-12-2018

Skąd: Uk

Mam pytanie co moge w takiej sytuacji zrobic? Leczyć,leczyć i jesze raz leczyć się bo może być za późno.

Cytat:
jestem nekany w pracy, obrazany ze wzgledu na pochodzenie i religie....ze po poinformowaniu managera, ze pracownicy jaraja trawke


Oto doskonały przykład jak układać sobie stosunki w pracy,pracownik o krótkim stażu,wysokiej absencji,złym pochodzeniu,nieodpowiedniej religii i na dodatek donosciel.
Moje rady,wyleczyć się,nie epatować nadmiernie pochodzeniem i religią oraz trzymać język za zębami,no i oczywiście szukać nowej pracy.






Nie za bardzo rozumiem co masz na mysli, ale jesli myslisz, ze ja jestem ten zly przez jeden donos to dobrze sie slizgasz przez zycie. Lepiej nic nie widziec. Ciekawe czy bys komus pomogl w potrzebie na ulicy czy poszedlbys za grupa obojetnych przechodni.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #9 Ocena: 0

2018-12-06 20:13:38 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Nie bardzo rozumiem, najlepszym rozwiazaniem jest praca, gdzie z powodu stresu notorycznie jestes na zwolnieniu, masz kiepskie uklady ze wspolpracownikami i dostales dyscyplinarke?

Twoja decyzja, czy chce Ci sie walczyc o watpliwe przywrocenie do pracy, bez dochodu i bez wiedzy, jak dlugo wszystko bedzie trwalo, czy po prostu zamknac temat i rozejrzec sie za normalnym miejscem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Domney

Post #10 Ocena: 0

2018-12-06 20:15:11 (5 lat temu)

Domney

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 06-12-2018

Skąd: Uk

Przez reszte komentarzy stwierdzam, ze nic nie moge juz wskorac, rozumiem i dziekuje :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,