MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Jajcoslaw

Post #1 Ocena: 0

2017-04-26 15:52:48 (7 lat temu)

Jajcoslaw

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 25-04-2017

Skąd: South Kirkby

Cezść.
Od lutego 2016 mam problem z internetem w TT.
Rzadko kiedy mi się łączy, a jak już to strasznie powolny jest.
Dzwoniłem do TT niezliczoną ilość razy. W 2016 przysyłali do mnie w sumie sześciu inżynierów którzy po odłączeniu wtyczki i ponownym jej podłączeniu stwierdzali, że nie działa. Następnie kazali mi płacić za wizytę 65£. Musiałem do nich wydzwaniać i przekonywać, że nie zapłacę bo nie naprawili mi nic. Umowa mi się skończyła na początku lutego tego roku, nie przedłużałem na razie. Wiem, że mogę przestać płacić i spokój, ale może jest możliwość żeby, jak na prawdziwego Polaka przystało, jakoś im za to "dosrać"? Ma ktoś jakiś pomysł? Może odszkodowanie od nich jakieś?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mustafa1975

Post #2 Ocena: 0

2017-04-27 17:55:15 (7 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

Ja mam z talktalk u dziala mi net bardzo dobrze. Pewnie masz zrypana linie. najlepiej jak teraz wezniesz w BT badz Plusnet to ci naprawia linie i bedzie ok. Wydaje mi sie ze oni specjalnie zle naprawiaja konkurecji bo do naprawy zawsze jest inzynier z BT. Pozniej jak juz ci sie zakonczy umowa idziesz gdzie indziej i bedzie dzialac ok. Odszkodowanie to nie wiem ale pewnie nie warte nerwow i czasu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #3 Ocena: 0

2017-04-27 22:19:52 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:
Wiem, że mogę przestać płacić i spokój, ale może jest możliwość żeby, jak na prawdziwego Polaka przystało, jakoś im za to "dosrać"? Ma ktoś jakiś pomysł? Może odszkodowanie od nich jakieś?


No jasne wez butelke z benzyna, wloz szmate w dziure, podpal i wrzuc im do punktu na high street!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2017-04-27 22:44:40 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28863

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

AgentOrange, ja bym nie pisala takich rzeczy na forum, bo jest to podzeganie do przestepstwa.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2017-04-28 04:35:21 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

65 za wizytę technika z BT?
To tanio,odmienne chcieli 240. I było to 10 lat temu. Po 120 za wizytę i też nic nie naprawili.
Na szczęście przeprowadziłem się do domu gdzie BT nie miało kabli i przeszedłem na virgin.
Service w cenie abonamentu , jak coś padnie to chcą przyjść nawet na drugi dzień.
Oczywiście dotyczy to gdy virgin masz po ich kablach, a nie BT.
Na razie jedynie co, to kilka razy była wymiana modemów. Szybko i sprawnie
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Mustafa1975

Post #6 Ocena: 0

2017-04-28 05:31:28 (7 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

Jakies pol roku temu mialem problem z telefonem stacjonarnym w TT . Jeden telefon gostek z BT byl po 3 dniach naprawil i nikt nic nie chcial , zadnej kasy. Cos mi tu bajkami pachnie ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jajcoslaw

Post #7 Ocena: 0

2017-04-28 15:06:23 (7 lat temu)

Jajcoslaw

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 25-04-2017

Skąd: South Kirkby

Ok bardziej dokładnie. Sama wizyta "inżyniera" z TT jest darmowa. Płatne gdy wiesz, że ma przyjechać, a Ciebie nie będzie w domu. Za każdym razem siedziałem w domu i czekałem, a mimo to żądali płatności. Każdemu tłumaczyłem, że problem może być z kablem bo telefon zawsze działa, a internet, ja mu się chce. Najciekawsze jest to, że jak nie działa mi internet, a muszę na szybko coś sprawdzić, wtedy biorę telefon w rękę i dzwonię do TT. Z miejsca pojawia się internet i jest do czasu aż się nie rozłączę. Chyba testują moje nerwy, bo zawsze gdy tak robię to łączy mnie z "konsultantem" w ciągu kilku sekund. Mówiłem o tym "inżynierom", ale żaden "INŻYNIER" nie dał sobie przetłumaczyć, że należało by sprawdzić kabel. Miałem wizytę nie tylko majstrów TT, ale i z BT trzech u mnie było. Wszyscy odłączali kabel "ze ściany", podłączali i stwierdzali, że nie działa. Uparło się i co zrobisz?!

@Mustafa1975 dlaczego Ci pachnie bajkami? Jaki miałbym interes żeby komuś wciskać kit z moim problemem z TT? Jak możesz to odpisz. A co do odszkodowania, nie chcę doić ich, tylko trochę nastraszyć tak jak bym to zrobił z UOKiK.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jajcoslaw

Post #8 Ocena: 0

2017-04-28 15:10:07 (7 lat temu)

Jajcoslaw

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 25-04-2017

Skąd: South Kirkby

@Richmond Spokojnie. Na tym forum chyba nie ma takich (...) którzy po przeczytaniu tego zrobili by to.
Ale chętnie bym to zrobił po tych wszystkich telefonach do nich. ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #9 Ocena: 0

2017-04-28 15:31:32 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Jestes tego w 100% pewien? Duzo osob stad glosuje na PO lepiej dmuchac na zimne i nie pisac takich rzeczy : p

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #10 Ocena: 0

2017-04-28 16:03:18 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2017-04-28 05:31:28, Mustafa1975 napisał(a):
Jakies pol roku temu mialem problem z telefonem stacjonarnym w TT . Jeden telefon gostek z BT byl po 3 dniach naprawil i nikt nic nie chcial , zadnej kasy. Cos mi tu bajkami pachnie ;-)

moze sie warunki zmieniły umowy się zmieniły. *DONT_KNOW*
Dawniej każde zapukanie inzyniera BT kosztowało 100+VAT doliczali do następnego rachunku za Teflon lib dzierżawę linii.
Nie mam pojęcia i nie zamierzam sprawdzać puki mogę mieć dziewicę :-T[ :-]
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,