MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Giełda tematów wakacyjnych

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 62 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 60 | 61 | 62 ] - Skocz do strony

Str 2 z 62

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2018-02-16 20:03:34 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Dominikana36 ciekawy i uzyteczny wpis *THUMBS UP*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2018-02-17 06:21:41 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2018-02-16 07:08:27, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Cytat:

2018-02-16 01:47:39, andyopole napisał(a):
Efkakonefka wulkanem pomysłów! Skąd Ci się to bierze?


Cytat:

2018-02-10 22:28:27, EFKAKONEFKA33 napisał(a):



Wątek został otworzony dzięki pomysłowi jednemu z naszych forumowiczów.




Staram sie sluchac ludzi i korzystac z ich kreatywnosci :-)Jesli ktokolwiek ma jakies pomysly to ja chetnie sie z nimi zapoznam :-)


Mea culpa, nie doczytalem.:-U Co nie zmienia faktu że innych pomysłów Ci nie brakuje.

Podziel się Nickiem pomysłodawcy, należą mu się oklaski...*BRAVO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2018-02-17 10:33:31 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28858

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Dobry opis Tajlandii, ale teraz konia z rzedem temu, kto znajdzie ten post za jakis czas, uzywajac wyszukiwarki Moja Wyspa. O wiele latwiej byloby znalezc odzielny watek z tytulem Tajlandia.

Jesli watek zrobi sie dlugi, to ludzie beda pisac to samo lub zadawac te same pytania, a wiekszosc powie, ze nie chce im sie czytac wstecz, bo jest za duzo postow, a wyszukiwarka nie potrafi znalezc odpowiedzi.

Jestem przeciwna wrzucaniu wszystkiego do jednego worka - watku. Mamy oddzielne watki o roznych miejscach i wyszukiwarka dobrze sobie z nimi radzi.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2018-02-17 13:26:22 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Richmond masz racje.Pozniej, jak usiądę przy kompie napisze jak możemy to rozwiązać :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dyziowpodrozy

Post #5 Ocena: 0

2018-02-17 15:25:24 (6 lat temu)

dyziowpodrozy

Posty: 65

Mężczyzna

Z nami od: 18-05-2017

Skąd: maidstone

Nie bede polecal miejsc wakacyjnych, poniewaz ciezko trafic w gusta wszystkich, jak i nie chcialbym spedzac wakacji w przeludnionych miejscach ;-). Zajme sie kilkoma prostymi patentami na tansze dotarcie na miejsce naszego wypoczynku. Mysle ze ameryki nie odkryje, ale moze komus sie przyda.
- Przeloty
Wiadomo ze im wczesniej kupimy bilety tym taniej za nie zaplacimy. Osobiscie przed ich zakupem uzywam “stron porownawczych” typu: skysc... cheapfli..etc, co pozwoli mi odnalezc nazwy lin lotniczych obslugujace dane polaczenie. Nastepnie, juz bezposrednio na ich stronach zaczynam poszukiwania “super oferty”.
Dzieki tej metodzie wynalazlem tureckie linie lotnicze o nazwie P....S, o ktorych wczesniej nie mialem pojecia, w dobrej cenie.
- Pociagi
Dla osob wybierajacych sie do fracjii, belgii, holandii etc ciekawym rozwiazaniem moze byc podroz pociagiem E...star. Jest szybko, tanio, dojezdzamy do centrum miast (zazwyczaj) i mozemy zabrac ze soba dwa duze bagaze (w cenie biletu).
Slyszalem (niestety nie sprawdzalem) o bilecie na cala europe na miesiac za okolo 300 funtow.
- Promy
Jezeli zdecydujemy sie na przeprawe promowa Dover -Calais/Dunkierka (linia D..S), to polecam bilet “flexi”, ktory dziala 72 godz w przod I tyl od planowanego wyplyniecia.
Dziala to w ten sposob, ze jezeli planujemy przeprawe np w poniedzialek o godz 12.00 I koszt promu to np. 100 funtow, to szukajac w przedziale 72 godz +/- mozemy znalezc bilet (flexi) np. we wtorek o 2-giej w nocy za np 65 funtow, co (poniewaz jest wazny 72 godz w przod I w tyl) umozliwi nam przeprawe o wczesniej planowanej godz 12-stej w poniedzialek.
- Wymian kasy
Euro najlepiej zamowic online w jednym z marketow, trwa to 1-2 dni, ale zawsze jest troche lepszy kurs niz kupno z tzw marszu w kantorze.

[ Ostatnio edytowany przez: dyziowpodrozy 17-02-2018 15:33 ]

Dyzio W Podrozy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #6 Ocena: 0

2018-02-17 16:46:06 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Wreszcie trochę się odgrzebałem po podróży (maile wysprzątane, choć została jeszcze jedna pralka prania), więc coś więcej o wycieczce do Amsterdamu

Amsterdam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2018-02-17 17:01:04 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-02-17 10:33:31, Richmond napisał(a):
Dobry opis Tajlandii, ale teraz konia z rzedem temu, kto znajdzie ten post za jakis czas, uzywajac wyszukiwarki Moja Wyspa. O wiele latwiej byloby znalezc odzielny watek z tytulem Tajlandia.

Jesli watek zrobi sie dlugi, to ludzie beda pisac to samo lub zadawac te same pytania, a wiekszosc powie, ze nie chce im sie czytac wstecz, bo jest za duzo postow, a wyszukiwarka nie potrafi znalezc odpowiedzi.

Jestem przeciwna wrzucaniu wszystkiego do jednego worka - watku. Mamy oddzielne watki o roznych miejscach i wyszukiwarka dobrze sobie z nimi radzi.


Zgadzam się, że zrobi się bałagan i w tym grochu z kapustą ciężko potem będzie cokolwiek znaleźć.

Najlepiej więc, jeśli wpisy dotyczące poszczególnych miejsc ( Amsterdam, Tajlandia, Gran Canaria itp.) oraz oferty z nimi związane będą zamieszczane w watkach dotyczących tych miejsc. Pomoże to nam mieć informacje gromadzone w jednym miejscu, bez konieczności szukania poszczególnych wypowiedzi po całym temacie. Łatwiej też będzie je znaleźć.

Jeśli ktoś będzie chciał, żeby jego wpis potem znalazł się w wątku Giełda tematow wakacyjnych podlinkuje swój wpis to tego tematu, żeby było wiadomo o który chodzi. Jeśli ktoś będzie miał z tym problem, proszę zgłosić się do mnie na priv. Chętnie pomogę.

Tu myślę, że nadal można zamieszczać informacje/ porady dotyczące kwestii ogólnych ( Np takie jak zamieścił Dyziowpodróży ).


Póżniej przeniosę wpis Dominikany36 i Stanislawskiego do nowych tematow i tu podlinkuje ich wpisy.


Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś uwagi to piszcie. Jak wspomniałam, wątek eksperymantalny i pewnie jeszcze będzie potrzebował ulepszeń :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #8 Ocena: 0

2018-02-17 17:20:32 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

No niestety, ale to problem z wyszukiwarką. Szczerze mówiąc, lepiej cokolwiek na MW szukać przez Google.

Zaś linkować można, to fakt.

Natomiast pisanie do różnych wątków też ma swoje plusy i minusy. Ile tych wątków? Tyle ile krajów? A może np. Kanary osobno, Baleary osobno, Hiszpania-ląd osobno?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

radzik77

Post #9 Ocena: 0

2018-02-17 22:31:01 (6 lat temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

Troche o Tajlandii

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #10 Ocena: 0

2018-02-17 22:55:16 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Bilet na pociag po Europie - 3 miesieczny - moj syn z dziewczyna uzywal rok temu - zwiedzili kraje od Hiszpani po Polske - Prage, zatrzymali sie w okolo 15 krajach , do niektorych pojechali kilka krotnie ( np Berlin) byla to dla nich wyprawa z tzw plecakiem. Wiem ze w tym samym czasie byli tez na Malcie ale tam chyba samolotem polecieli na kilak dni
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Strona 2 z 62 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 60 | 61 | 62 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,