MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Skarga w miejscu pracy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 27

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mat8621

Post #1 Ocena: 0

2020-01-19 17:09:08 (4 lata temu)

mat8621

Posty: 402

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2013

Skąd: Bristol

Witam. Opisze w wielkim skrocie. Pracuje w obecnej firmie od 8 miesiecy.
Zastawilem niechcacy droge wozkiem recznym elektrycznym, osobie ( anglikowi) ktora jechala podobnym wozkiem. Doslownie po chwili odjechalem nim, ale o tak mial jakis problem. Nie dal mi spokojnie odjechac, ruszyl i uderzyl z dosyc duza sila w moj wozek. Ja bedac ta sytuacja poddenerwowany zapytalem go "Co robisz" on zaczal mi ublizac, wyzywac, pokazywal gestem ze mnie odstrzeli i mowil ze tutaj sa jego ludzie. Sam nie wiem o co mu dokladnie chodzilo. Zglosil ta sytuacje do przelozonego, po czym wezwal mnie do biura i zapytal co chce z ta sprawa zrobic, czy poczulem sie urazony na tle rasistowskim. Osoba ta ma rozmawiac z osoba z zewnatrz by zwalczac agresje. Poinformowano mbie ze moge zlozyc skarge. Z jednej strony chcialbym dlatego ze ponizyl mnie przy "swoich ludziach" a pozniej w szatni kiedy to "jego ludzie" nie widzieli przepraszal.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2020-01-19 17:16:42 (4 lata temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2020-01-19 17:09:08, mat8621 napisał(a):
Witam. Opisze w wielkim skrocie. Pracuje w obecnej firmie od 8 miesiecy.
Zastawilem niechcacy droge wozkiem recznym elektrycznym, osobie ( anglikowi) ktora jechala podobnym wozkiem. Doslownie po chwili odjechalem nim, ale o tak mial jakis problem. Nie dal mi spokojnie odjechac, ruszyl i uderzyl z dosyc duza sila w moj wozek. Ja bedac ta sytuacja poddenerwowany zapytalem go "Co robisz" on zaczal mi ublizac, wyzywac, pokazywal gestem ze mnie odstrzeli i mowil ze tutaj sa jego ludzie. Sam nie wiem o co mu dokladnie chodzilo. Zglosil ta sytuacje do przelozonego, po czym wezwal mnie do biura i zapytal co chce z ta sprawa zrobic, czy poczulem sie urazony na tle rasistowskim. Osoba ta ma rozmawiac z osoba z zewnatrz by zwalczac agresje. Poinformowano mbie ze moge zlozyc skarge. Z jednej strony chcialbym dlatego ze ponizyl mnie przy "swoich ludziach" a pozniej w szatni kiedy to "jego ludzie" nie widzieli przepraszal.


Oczywiście że zglosic. Zaznaczyć że przeprosił ale tego co powiedział nie odwoła, słowa padły.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

mat8621

Post #3 Ocena: 0

2020-01-19 17:31:20 (4 lata temu)

mat8621

Posty: 402

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2013

Skąd: Bristol

Rozumiem. Sam nie wiem z jednej strony chcialbym dlatego ze mi ublizyl a z drugiej moge zostac wytykany palcami jak to anglicy w fabrykach potrafia robic. Gdyby mu jeszcze cos zrobili to ok, ale pewnie na upomnieniu sie skonczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #4 Ocena: 0

2020-01-19 17:36:09 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Daj sobie spokoj. Nie wiesz jaka patologia... moga sie mscic w przyszlosci... zostaw to. Moze on tez poddenerwowany byl... zle dzien czy jak? Zdarza sie...
To tylko moja opinia... jestem msciwa, ale tez trzeba uwazac jak bedzie po pracy... tyle teraz porachunkow na ulicach..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mat8621

Post #5 Ocena: 0

2020-01-19 19:31:58 (4 lata temu)

mat8621

Posty: 402

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2013

Skąd: Bristol

Sam naprawde nie wiem. Jestem wsciekly jak potraktowal mnie przy "swoich ludziach" i chcialbym by poniosl konsekwencje ze swojego zachowania, a z drugiej strony mysle by dac wlasnie spokoj i nie przejmowac sie takim chamem i prostakiem i isc przed siebie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #6 Ocena: 0

2020-01-19 19:42:41 (4 lata temu)

Turefu

Posty: 4027

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

To Twoja decyzja, co zrobisz, ale czy chcesz, zeby tamten byl bezkarny? Tyle sie tutaj pisze, ze Azjatow nie wolno obrazac, bo zaraz zareaguja, ze rasizm. Ale gdy cos spotyka Polaka, to juz nie, bo nas nikt nie szanuje. Moze dlatego, ze nie ma pilnowania swoich praw? A w nos mozna oberwac I tak.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2020-01-19 19:52:33 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Miałam właśnie napisać, że jak mają być jakieś dla Ciebie konsekwencje, to jak wycofasz się to będziesz udowadniać że to odwet na skargę, która wycofales. On już pewnie za samo zgłoszenie jest wkurzony, niezale,nie jak się potoczą sprawy. Jak Cię o obraził, to czego masz nie złożyć oficjalnej skargi?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mat8621

Post #8 Ocena: 0

2020-01-19 19:58:35 (4 lata temu)

mat8621

Posty: 402

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2013

Skąd: Bristol

Jeszcze nie zlozylem skargi. Manager powiedzial ze bedzie miala ta osoba jeszcze rozmowy, ja tego nawet nie zglosilem, on sam byl tak poddenerwowany ze poszedl do biura i zglosil, bo zanim poszedl powiedzial mi ze to moja wina, a poszedl pierwszy raz do biura zglosic wydarzenie, pozniej przemyslal sprawe poszedl kolejny raz podniodl rece do gory i powiedzial ze przyznaje sie do winy. Sam sie wkopal. Smiac mi sie chce z takich ludzi. Najpierw cwaniakuja kim oni to nie sa, traktuja ludzi jak traktuja, a pozniej maja problemy, bo sami sie wpakowali

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #9 Ocena: 0

2020-01-19 20:00:46 (4 lata temu)

Turefu

Posty: 4027

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Jesli sie przyznal, to na Twoja korzysc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Emeryt56

Post #10 Ocena: 0

2020-01-19 20:01:27 (4 lata temu)

Emeryt56

Posty: 1661

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Ja bym nie odpuścił bo inaczej daje to przyzwolenie do dalszego "poniżania">.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,