MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy wracac do Polski?

 

Postów: 2

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

mloda123

Post #1 Ocena: 0

2016-11-17 00:33:28 (7 lat temu)

mloda123

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 08-11-2016

Skąd: birmingham

Witam wszystkich.

Mam dylemat zyciowy. Jestem osoba mloda, wyprowadzilam sie z Polski ponad dwa lata temu dla swojego chlopaka, z ktorym sie rozstalam jakies dwa miesiace temu. Ot, i caly problem sie nagle rozpoczal.

Tutaj chodze do collegu. Ale zaczelam sie zastanawiac czy nie wrocic do Polski na studia.
Samotnosc doskwiera, brak kogokolwiek.
Przyzwyczailam sie do tego panstwa i do kasy glownie.
Przy czym wiem, ze nie ma rzeczy niemozliwych i w Polsce da sie rowniez zarobic jezeli sie chce, nawet sie uczac.

Podpowiecie mi moze na co sie patrzec, zeby nie podjac zlej decyzji? Boje sie, ze jak wroce do Polski to bede zalowac, ale rowniez boje sie, ze jak zostane w UK to tez moge tego zalowac. Zycie ucieka, a bez rodziny i w samotnosci nie jest tak fajnie.

Pozdrawiam Was serdecznie

Uwaga moderatora: Autorkę prosze o kontynuowanie w uprzednio założonym temacie. AGALON.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Googhaz

Post #2 Ocena: 0

2016-11-17 06:14:44 (7 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

W takich kwestiach nie da się za wiele poradzić. Każdy ma inną sytuację.
Piszesz, że ciężko bez rodziny ale czy gdy byłaś ze swoim chłopakiem też było ciężko? Gdybyś dalej z nim była też chciałabyś wracać? Może doskwiera ci brak chłopaka a nie rodziny?
Częste zmiany w tak ważnych życiowych kwestiach nie są dobre.
Samotność nie jest przyjemna i pewnie lepiej żyć biednie wśród swoich ludzi (rodziny, przyjaciół) niż bardziej bogato wśród obcych.

Dwa miesiące od rozstania to nie długi czas i pewnie przez to jeszcze cierpisz. Może zamiast myśleć o wywracaniu wszystkiego do góry nogami spróbuj kogoś poznać, wychodz częściej ze znajomymi bo obawiam się, że to nie tęsknota za rodziną a za życiem z tą jedną osobą jest większym problemem a tą jedyną osobe możesz spotkać również w Anglii.

Co do Polski - oczywiście że da się żyć. Sam wróciłem po długim pobycie w UK. Ale łatwiej żyje się W Anglii. Zwłaszcza na początku kariery gdy pieniędzy mniej na koncie.
Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2016-11-17 07:02:12 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Czy w tym temacie nie mogla kontynuowac?

http://www.mojawyspa.co.uk/forum/52/59816/Mam-21-lat-mieszkam-w-UK-czy-wracac-do-Polski,0#post1430029
Ada

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,