MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kradzież? - pozostawiony przedmiot przez poprzedniego lokatora.

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

andrensv

Post #1 Ocena: 0

2018-08-05 03:30:56 (6 lat temu)

andrensv

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 05-08-2018

Skąd: Londyn

Witam
Jakoś pół roku temu wynająłem mieszkanie od prywatnego landlorda i poprzedni lokator postanowił zostawić lustro (podobno drogie) . I w ciagu tych 7 miesięcy umawiał się ze mną 4 razy i 4 razy nie przyjechał tłumacząc się ze coś mu wypadło itp wiec za 3 razem się wkurzyłem i je po prostu wyrzuciłem do śmieci. Wczoraj napisał do mnie ze chce się umówić po raz 5 wiec mu napisałem ze niestety już go nie mam bo go wyrzuciłem i zaczął mnie straszyć policja i sądami wiec stad moje pytanie czy policja albo ktokolwiek jest mi coś w stanie za to robić? Wiem ze to głupie ale ta osoba jest nieobliczalna z tego co słyszałem z opowieści
Dzięki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #2 Ocena: 0

2018-08-05 07:16:48 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Głupie faktycznie, wyrzucać czyjeś rzeczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2018-08-05 08:23:41 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28873

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak sie bedzie rzucal, to napisz mu, ze jest Ci winy xx funtow za przechowawanie pozostawionych przedmiotow.

Lustro zostalo pozostawione/porzucone i nie odebrane, powodzenia w kwalifikowaniu tego jako kradziez. Policja nie bedzie sie tym interesowac. W sadzie tez bez szans, chyba ze mielibyscie podpisana umowe na przechowywanie konkretnego przedmiotu i wtedy przechowujacy moglby byc zobowiazany do czegos.

Jakby mu tak zalezalo na tym lustrze, to obebralby je znacznie szybciej.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,