MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Dlaczego?!

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

darraj

Post #1 Ocena: 0

2017-09-01 22:29:45 (7 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Nurtuje(gryzie,zastanawia), mnie pytanie?
Dlaczego, po okresie dobrej(momentami bardzo dobrej) gry, nasze reprezetacje tak daja d...y.
Potrafie zrozumiec porazke, ale nie pogrom.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

landi

Post #2 Ocena: +1

2017-09-02 09:09:51 (7 lat temu)

landi

Posty: 510

Z nami od: 05-07-2007

pogrom to tu byl wczoraj , u19s England-Poland 7-1

http://www.thefa.com/news/2017/sep/01/england-u19s-poland-report-010917

[ Ostatnio edytowany przez: landi 02-09-2017 09:10 ]

♪ Zakopałem w moim ogrodzie, To co złe jest w moim narodzie ♪

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kasia_red

Post #3 Ocena: 0

2017-09-02 09:55:19 (7 lat temu)

Kasia_red

Posty: 3813

Kobieta

Z nami od: 10-07-2009

Skąd: Londyn

Na MW jest opis z tego spotkania, tzn. Dania - Polska.
Tutaj
Nie wchodź w dyskusję z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Wielim

Post #4 Ocena: 0

2017-09-02 10:21:50 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Nawalka jak i cała reprezentacja ma po prostu szczęście. Fakt zagrali dobrze na Euro ale eliminacje to szczęście . Najpierw remis z Kazachstanem . Później dwa okazałe zwycięstwa z Rumunia , pięknie ale obecna Rumunia to cień kadry sprzed lat czy nawet roku , sami Rumuni tak twierdzą , szczęśliwa wygrana z Czarnogóra , blisko było kompromitacji z Armenia , gol w ostatniej minucie , Dania u nas po prostu zagrała słabo , słabiej niż my w Danii a i tak wbiła nam dwie bramki . Dania straciła punkty z Czarnogóra , gdyby nie to i nie nasz gol w ostatniej akcji meczu z Armenia Teraz to Polska miałaby 14 pkt a Dania 16 pkt. Oczywiście nie ma co gdybać ale obecne prowadzenie Polski to szczęście i słaba dyspozycja Rumunow którzy tracą punkty ze wszystkimi . Musimy zmiazdzyc Kazachstan u siebie , ewentualna strata punktów pozbawi nas pierwszego miejsca bo mecz z grająca o wszystko Czarnogóra może być takim samym pogromem jak wczoraj czy mecz z grająca o wszystko Dania

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #5 Ocena: 0

2017-09-02 11:54:37 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

W tym wszystkim, to ciesze sie, ze nie ogladam polskiej pilki.

Oczywiscie lubie...obejrzec klasowe mecze. W lidze angielskiej, hiszpanskiej czy w Lidze Mistrzow.

Najwiekszym sukcesem polskiej pilki w ostatnich latach byla organizacja Mistrzostw Europy 2012. Mamy cztery porzadne stadiony ( w koncu bez wstydu) i europejskie lotniska. Gdy porownuje stare i obecne we Wroclawiu na przyklad, choc lata nie bylem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2017-09-02 12:56:23 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

A ja wręcz przeciwnie , jakoś nie lubię innych lig , nie lubię LM gdy nie grają polskie zespoły , wole mecz grupowy LE z udziałem polskiej drużyny niż finał Ligi Mistrzów . A reprezentacja ? Oglądam od 20 lat. Czy grają dobrze czy źle zawsze oglądałem i będę oglądać

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #7 Ocena: 0

2017-09-02 13:25:37 (7 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

To jest po prostu nieumiejętność utrzymania formy. Widać nawet u Lewandowskiego - strzela np. dwa gole, a potem - nalezy do najsłabszych w meczu.
Ale on - to i tak inna półka. Reszta jest po prostu słaba. Niektórzy przez przypadek - albo przez czyjąś naiwność - znaleźli się w nieodpowiednch dla siebie klubach. Najjaskrawszym przypadkiem jest oczywiście Krychowiak.
Kultura piłkarska, jest w naszym kraju niska, liga nędzna. I nie da się piłkarzy całkiem odmienić przez ich krótki okres bytności zagranicą. Tam wkrótce większość zresztą siada na ławkach.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

darraj

Post #8 Ocena: 0

2017-09-02 15:57:59 (7 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Prosze panstwa,to nie chodzi o naszych pilkarzy,
Problem jest szerszej natury. Polacy, narod o ponad trzydziestomilionowej populacji nie istnieja w sporcie.Chodzi mi o klase mistrzowska. Zdobywamy zlote medale w niszowych dyscyplinach lekoatletycznych,malo popularnych sportach.
W sportach glownego nurtu bryndza.I dlatego zadalem pytanie-Dlaczego?
Chcialbym abyscie podzielili sie swojmi opiniami.Dziekuje.
A teraz maly OT-pewien pan T pisze w innym temacie-„Jezeli moze byc temat 'Dlaczego'”.A dlaczego nie?

[ Ostatnio edytowany przez: darraj 02-09-2017 16:03 ]

"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #9 Ocena: 0

2017-09-02 21:58:13 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

Problem jest szerszej natury. Polacy, narod o ponad trzydziestomilionowej populacji nie istnieja w sporcie.Chodzi mi o klase mistrzowska. Zdobywamy zlote medale w niszowych dyscyplinach lekoatletycznych,malo popularnych sportach.
W sportach glownego nurtu bryndza.I dlatego zadalem pytanie-Dlaczego?


Pierwsze pytanie: na co komu te wszystkie medale? Mnie osobiście wali ile złotych medali zdobędzie polska reprezentacja - nie rozumiem idei biegania na czas i ścigania się z innymi nacjami. To jak kopanie rowów na czas. Rozumem że dla takich Chin które mają cywilizacyjny kompleks niższości jest to ważne. Co z tego, że Polacy zdobyli stertę medali jak 900 tysięcy ludzi wyjechało z Polski do UK bo im tam jest lepiej. Te medalnie niczego nie zmienią i nie zachęcą tych ludzi do powrotu, nie sprawią że ludziom będzie lepiej. Kogo obchodzą i kto pamięta medale sprzed 8 lat?
A dlaczego tak jest? Bo kariera sportowa w Polsce nie jest dla ludzi atrakcyjna. W liceum miałem znajomego, który rewelacyjnie grał w piłkę nożną i był bardzo dobry z matematyki. Ale został sprzedawcą w Cisco - bo tam więcej zarobi niż sportowiec czy naukowiec.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #10 Ocena: 0

2017-09-02 22:08:15 (7 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

A mnie - nie wali.

Osiągnięcia sportowe - na różnym zresztą poziomie - mówią coś o narodzie. Filozofię "you can do it" widać i w sporcie. Wieczne ofiary losu nie mają w nim czego szukać.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,