MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ja tu .Dziecko tam. Problem

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

starywyga

Post #1 Ocena: 0

2017-12-28 13:25:55 (6 lat temu)

starywyga

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 28-12-2017

Skąd: liverpool

witam

Otoz mam maly metlik w glowie. Zbieram pieniazki na mieszkanie w Polsce. Do uzbierania pozostalo mi miedzy 1,5 roku a 2 lata. Problem w tym ze ja bardzo tesknie za nim. Juz ponad rok Syn jest w Polsce.Ucieka mi jego czas dorastania. widze go raz na 2-3 miesiace jak lece do Polski.Mieszkanie potrzebuje zebym mial gdzie mieszkac bez wynajmu i syn zeby mial gdzie przyjezdzac do mnie

moze doradzicie cos co mam zrobic

opcja nr 1.(wydaje sie najlatwiejsza ) przesiedziec tu jeszcze 2 lata w UK az uzbieram. Problem w tym ze niewiem czy wytrzymam jeszcze tyle czasu. kazdy kolejny miesiac to jak tortury

Opcja nr2 . Posiedziec tu rok.A brakujaca kwote pozyczyc z banku i splacac powoli

Opcjan nr 3 Rok w UK pozniej do Polski na rok aby sie nacieszyc dzieckiem . wziasc kredyt a po roku pobytu w Polsce wrocic do UK (nie wiadomo czy mnei wpuszcza w 2019 roku ) lub innego kraju UE i splacic kredyt w rok

lub jakas inna opcja jesli macie pomysl. Kazda odpowiedz docenie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #2 Ocena: 0

2017-12-28 14:27:11 (6 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Moze zasugerowac matce syna, zeby razem przyjechali do UK?

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

starywyga

Post #3 Ocena: 0

2017-12-28 14:47:58 (6 lat temu)

starywyga

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 28-12-2017

Skąd: liverpool

Cytat:

2017-12-28 14:27:11, Turefu napisał(a):
Moze zasugerowac matce syna, zeby razem przyjechali do UK?
nie jestesmy razem takze odpada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #4 Ocena: +1

2017-12-28 15:00:38 (6 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Domyslilam sie, ze nie jestescie razem, bo piszesz, ze syn Cie odwiedza. Ciagle mozna zasugerowac bylej przeprowadzke, w zaleznosci od jej sytuacji to moze byc calkiem niezla opcja.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2017-12-28 15:01:55 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Rozlozyc urlop na 12 m-cy i spedzac je z dzieckiem w Pl/UK; poszukac pracy w Pl i dotychczasowe oszczednosci przeznaczyc na depozyt + kredyt hipoteczny; podzielic sie opieka nad dzieckiem tak, by czesc czasu spedzalo w UK (zaleznie od wieku dziecka, szkoly itp.); kupic tansze mieszkanie do remontu i powoli je wykanczac pod siebie, mieszkajac i pracujac juz w Pl; odzalowac jeszcze rok, inwestujac w siebie, szukajac dobrej pracy w Pl i odkladajac na mieszkanie, spedzajac z dzieckiem swieta, urlop, dlugie weekendy. Do tego kontakt mailowy, skype, telefon, zdjecia,listy.
Wszystko zalezy od podejscia obojga rodzicow, determinacji, decyzje musisz podjac sam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,