MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

KONKURS ŚWIĄTECZNY 2019

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2019-12-02 23:02:43 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Zza rogu wyglądają Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji mamy dla Was mały Konkurs Świateczny.

Obrazek

Konkurs jest podzielony na dwie części

Pierwsza część
Potrawa Wigilijna/Sylwestrowa


Waszym zadaniem jest:

1. Wkleić przepis na potrawę wigilijną/sylwestrową, która króluje na Waszym stole plus zdjęcie gotowej potrawy.
2. Na zdjęciu musi znajdować się karteczka z forumowym nickiem

Tylko prace spełniające te warunki wezmą udział w konkursie. Jeśli któryś z podpunktów nie zostanie spełniony, praca zostanie zdyskwalifikowana

Od dziś do 10.01 tj piątek czekamy na Wasze potrawy.

Jedna osoba może wkleić trzy przepisy ze zdjęciami.

1 miejsce - 30 funtów
2 miejsce - 20 funtów
3 miejsce - 10 funtów

Druga część
Magia Świąt oczami dziecka

1.W tej części czekamy na rysunki dzieciaków. Chcemy by dzieciaki narysowały jak wyglądają najfajniejsze święta na świecie
2.Przy rysunku musi znajdowac sie karteczka z forumowym nickiem. Dzieciaki mogą być Waszymi wnukami, siostrzeńcami, bratankami itp. Mogą też być z Wami niespokrewnione, tylko być u Was w odwiedzinach.

Od dziś do 10.01 tj piątek czekamy na rysunki dzieciaków.
Na najbardziej ciekawe rysunki wybrane drogą głosowania czekają vouchery.

1 miejsce - 30 funtów
2 miejsce - 20 funtów
3 miejsce - 10 funtów

Konkurs jest dla zarejestrowanych użytkowników forum.

WAŻNE : Część z Was ma problem z wklejeniem zdjęcia na MW. Ci, którzy nie wiedzą jak wklejać, mogą wysłać zdjęcia do mnie na mail koneffka1@googlemail.com z dopiskiem Świąteczny Konkurs 2019 i forumowym nickiem.
13.01 poniedziałek do 18.01 sobota będzie trwało głosowanie. W dniu 19.01 niedziela nastąpi ogłoszenie wyników.

Najlepsze prace wyłonią forumowicze. Każdy forumowicz zarejestrowany przed rozpoczęciem konkursu będzie mógł zagłosować na trzy wybrane przez siebie prace.
Głosujecie na 3 prace i przyznajecie im odpowiednio 3,2 lub 1 punkt.


Przykładowo praca nr 1 - 3 pkt, 2 - 2 pkt, 3 - 1 pkt.
Swoje glosy wysyłacie na priv do mnie
Nie można głosować na siebie. Tylko głosy przesłane na priv będą akceptowane.

Uwaga:jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę. Oznacza to, że jeśli jedna osoba otrzyma głosy uprawniające ją do dwóch nagród, wybiera jedną, a następna przypada kolejnej osobie z największą liczbą głosów.


Posty muszą być zgodne z regulaminem naszego forum
Regulamin

Publikacja postu konkursowego oznacza automatyczną akceptację tego regulaminu oraz zgodę na wykorzystanie wpisów wraz z fotografiami do publikacji w portalu MOJA WYSPA i na Fanepage MOJA WYSPA


Dopuszczamy możliwość zmiany niniejszego regulaminu.

Nagrody w konkursie ufundował sponsor - firma Paczki do Polski


Są to vouchery One4All.( Istnieje też możliwość zamówienia voucherów do Amazon)
One 4 all

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do zabawy i życzyć powodzenia *THUMBS UP*



Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2019-12-25 16:21:10 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Pierwsza część
Potrawa Wigilijna/Sylwestrowa




PRACA NR 1

Przepis na święta i nie tylko....
Mój ulubiony sernik Wandzi🥰
Zawsze wychodzi i jest wyśmienity w smaku oraz bardzo prosty w wykonaniu😉


SERNIK WANDZI

3 OPAKOWANIA SERA HOMOGENIZOWANEGO NIEMIECKIEGO 1,5 KG ja tutaj kupuje ser w pudełku Piątnicy aczkolwiek jest dobrej jakości i nie trzeba zmniejszać ani zwiększać innych dodatków.
10 JAJEK
1,5 SZKLANKI CUKRU
½ SZKLANKI OLEJU
1 SZKLANKA MLEKA I TROCHĘ
2 BUDYNIE ŚMIETANKOWE
CUKIER WANILIOWY
OLEJEK MIGDAŁOWY
BISZKOPTY

DO NACZYNIA WSYPUJEMY SER, CUKIER, MLEKO, OLEJ 2 CAŁE JAJKA, 8 ŻÓŁTEK, BUDYŃ, CUKIER WANILIOWY, OLEJEK, WSZYSTKO RAZEM MIESZAMY NA JEDNOLITĄ MASĘ, NA KOŃCU DODAJEMY UBITĄ PIANĘ Z BIAŁEK.
NA BLASZKĘ WYKŁADAMY BISZKOPTY I DELIKATNIE WLEWAMY MASĘ SEROWĄ, PIEC OKOŁO 1 GODZ. 180 STOPNI

Obrazek




PRACA NR 2

Śledzik w oliwie i cebulce

Nie jest to jakiś wyszukany przepis ale na święta jest ze mną zawsze , czy to Bożonarodzeniowe czy Wielkanocne i zawsze ja to robię . Wyniosłem go z domu rodzinnego gdzie równiez potrawa gościła na stole w każde święta . Przydaje się jako kolejna potrawa , jako przegryzka czy zakąska do alkoholu .

Składniki
Filety śledziowe ala matjas (oczywiście lepsze byłyby prawdziwe matjasy ale takie ciężko dostać nawet w Polsce)
5-10 cebul w zależności jak kto woli
Sok z cytryny
Pieprz cytrynowy
Pieprz
Olej

Filety myjemy pod bieżącą wodą , suszymy papierowymi ręcznikami i kroimy w kostki około 5 cm szerokości. Cebulę siekamy w drobną kostkę . W głębszej misce wysypujemy posiekaną cebulę tak by zakryła dno , następnie układamy na tym jeden poziom śledzi , skrapiamy sokiem z cytryny , pieprzymy , dajemy następny poziom z cebuli i wlewamy trochę oleju , i tak naprzemian do wyczerpania składników . Na koniec zasypać cebula na wierzchu i wstawić do lodówki na kilka godzin . Smacznego

Obrazek



PRACA NR 3

Moje kolejne sernikowe szaleństwo
4 jogurty greckie (każdy po 400g)
8 jajek
2 szklanki cukru
2 łyżki cukru waniliowego
3 budynie waniliowe lub śmietankowe
1 szklanka oleju


Żółtka oddzieliłam od białek, wsypałam 1 szklankę cukru i cukier waniliowy,utarłam kogel-mogel. Następnie dodałam jogurty, wlałam olej i wsypałam budynie (w proszku), wszystko wymieszałam robotem na wolnych obrotach. Z białek ubiłam pianę, dosypałam drugą szklankę cukru i dodałam do masy jogurtowej (lekko wymieszałam szpatułką).
Na dnie blachy można wyłożyć herbatniki(ja preferuję serniki bez ciastek itd.)wylałam masę jogurtową. Piekarnik nagrzałam do temperatury 180 stopni i wstawiłam do niego ciasto na około 1 godzinę.
Po upieczeniu ciasto pozostawiłam w piekarniku do wystygnięcia. Po wystygnięciu polałam sosem żurawinowym z przepisu Efki Konefki😉i posypałam migdałami.Smacznego


Obrazek



PRACA NR 4

Jako ,że jestem stary Kaszub potocznie zwany śledziem przez innych kibiców ,to na prezentację świąteczną wybrałem tradycyjną i prostą zakąskę zwaną śledzikiem w śmietanie. Zestaw składników do nabycia w każdym polskim sklepie:
400 g śledzi w oleju a’la matias
4 łyżki majonezu
4 łyżki gęstej śmietany
1 jabłko
1 mała cebula
3 ogórki kiszone
sól
pieprz
garść świeżego kopru
chrzan do smaku

Śledzie odciśnąc na ręczniku papierowym z nadmiaru oleju. Następnie pokroic w większe kawałki i ułożyć na talerzu.
Jabłko, ogórka i cebulkę pokroic w drobną kostkę. Wymieszać majonez ze śmietana i chrzanem. Połaczyc z jabłkiem, ogorkiem, cebulą i posiekanym drobno koprem. Wymieszać. Doprawic do smaku solą i pieprzem. Układać naprzemiennie, warstwowo w słoiku. Odstawić na noc do przegryzienia smakow.
I już :)
Obrazek



PRACA NR 5

Nalesniki chlopskie czyli pierogi ruskie inaczej.

Farsz jak do pierogow ruskich czyli:
ugotowane ziemniaki i twarog w proporcjach 1:1 przecisnac przez praske, dodac duzo pieprzu czarnego, pieprzu ziolowego, soli, odrobina majeranku suszonego i pokrojonej w kostke cebulki podsmarzonej na zloty kolor.

Usmazyc nalesniki i tutaj mysle ,ze przepis niepotrzeby - kazdy robi wg uznania.

Smaruje farszem nalesniki, zwijam i podsmazam leciutko na oleju.
Moja rodzinka je wielbia.

Obrazek


PRACA NR 6
Sernik na zimno z truskawkamk i borówkami

Przepis:
-1 kg białego sera
-biszkopty
-4 galaertki
-świerze owoce
-cukier puder

1kg twarogu(wiaderko)miksuję z 3 łyżkami cukru pudru oraz rozpuszczona,ostudzoną galaretka(2 galaretki rozpuszczone w 3/4 szklanki wody).
Wykładam biszkopty na blaszkę,wlewam wymieszany ser z galaretkami.
Na wierzch układam owoce np truskawki lub maliny.Stawiam do zastygnięcia.
Na konoec wylewam galaretką.
Każdy zajada się tym serniczkiem.Jest bardzo prosty w wykonaniu.
Obrazek
.

PRACA NR 7
Krokiet z kapustą i pieczarkami

Smażymy naleśniki(mąka,jajko,śol,mleko,woda 'na oko').
Smażymy farsz,czyli pokrojone pieczarki,cebulkę i dodajemy pokrojoną kapustę kiszoną.Zawijamy krokiety i podsmażamy w bułce i jajku.Pychota

Gołabki z ziemniakami,cebulką i kiełbaską.

Kapustę obgotowujemy aby odciąć liście.
Robimy farsz,miksujemy ziemniaki,cebulę,dodajemy soli pieprzu,jajko,troszkę kaszy manny lub jęczmiennej.Dodajemy usmażoną cebulkę i kiłbaskę,jak ktoś woli można boczek. Zawijamy gołąbki i gotujemy.
Jako zasmażkę można zrobić cebulķę.

Obrazek


PRACA NR 8
Keks z bakaliami.Prosty i pyszny.

Sķładniki:
-250 g mąki pszennej
-180 g cukru
-5 jajek
-250 g masła
-1/2 łyżeczki sody oczyszczonej
-łyżka mleka
-300 g bakalii

1.Mąkę przesiać.
2.Bakalie pokroić drobno,migdały sparzyc,a jeżeli mamy gotową mieszankę to wymieszać z dwiema łyżkami mąki i odstawić na bok
3.Oddzielić żółtka pd białek.
4.Sodę wymieszać z mlekiem.
5.Miękk margarynę utrzeć z cukrem na jasną puszystą masę.
Miksować na najwyższych obrotach i dodawać opo.jednym żółtku.Każde żółtko miksować około minuty.
6.Mąkę dodać stopniowo do ubotej.maay,można miksować mokserem.na najniższych obrotach tylko do połączenia się skłądników.
7.Białka ubić na sztywną pianę i dodac delikatnie do masy i delikatnie wymieszać drewnianą łyżką.
8.Na koniec wmieszać delikatnie sodę rozpuszczoną w mleku oraz obtoczone w mące bakalie.
9.Ciasto położyć do keksówki o dł.okolo 30 cm,wysmarowanej margaryną o posypanej mąką.

Ciasto nie powinno być wyżej niż na wysokośc 3/4 blaszki.
Ciasto będzie rosło podczas pieczenia.
Piec w nagrzanym piekarniku(180stopni)około 60 minut do a
suchego patyczka.

Po około 30 minutach można delikatnie uchyloć drzwiczki i szybkim ruchem naciąć coaato wzdłuż na wysokość 1 cm aby zapobiec nierównemu pękaniu ciasta.
Gduby coasto za szybko sie zarumieniło można nakryć folią.

Po upieczeniu pozostawić w formie aż przytygnie,następnie wyjąć na kratkę z piekarnika aż całkowicie wystygnie.
Po całkowitym wyschnięciu można polukrowac cukre pudrem znieszanym z małą ilością gorącej wody i ozdobić bakaliami.

Obrazekmacznego


PRACA NR 9
Galaretka z drobiowym mięsem. Gotujemy rosół z kurczaka oraz wywar z wieprzowych nóżek. Wybieramy dobre mięsko kurczaka, dodajemy groszek, czosnek, jajko ugotowane na twardo w cwiartkach lub polowkach. Zalewamy doprawionym rosołem, wstawiamy do lodówki do ścięcie. Gotowe.
Obrazek


PRACA NR 10
Sałatkę warzywną robię tak: gotuje warzywa i kroję w drobną kostkę. Można użyć jako skladniki: ziemniaki, pietruszkę, marchewkę, seler, cebulę, por, groszek, kukurydzę, dodać coś wg własnego upodobania lub z któregoś z wymienionych składników zrezygnować. Wersje ekstremalne mogę zawierać dodatek śledzia lub w innym przypadku dobrej szynki. Całość mieszamy z majonezem, przyprawiamy solą, pieprzem, można musztarda. Powierzchnie w salaterce pokrywamy majonezem aby ograniczyć dostęp powietrza, można przyozdobjc czymś zielonym, listkiem pietruszki, papryką, rzodkiewką. Smacznego.
Obrazek


PRACA NR 11
Makowiec. Ciasto drożdżowe wałkujemy na placek i rozsmarowujemy na nim zmielony mak z dodatkiem bakalii. Zawijamy w rulon i do piekarnika na ok. 35 minut w temp. 180° C.
Obrazek


PRACA NR 12
Ciasto Kokosowe z Ananasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Biszkopt
.....
8 jajek
1 1/3 szkl cukru
1 1/3 szkl mąki pszennej
3/4 szkl mąki ziemniaczanej
1.5 łyżeczki proszku do pieczenia
1.5 łyżki octu
Szczypta soli

Białka ubić z dodatkiem soli. Dodać cukier i cukier waniliowy . Żółtka utrzeć z octem i proszkiem i połączyć z bialkami. Wymieszać z mąką. Upiec.

Krem
.........
3/4 litra kremowki
2 serki mascarpone
Cukier waniliowy i 2 łyżki cukru pudru (można dodać więcej)
4 łyżeczki zeletyny namoczyć w niewielkiej ilości wody i rozpuścić.
Paczka wiorek kokosowych
2 puszki ananasa(pokroić)

Biszkopt przekroić i nasaczyc sokiem z ananasa.

Śmietanę ubić. Dodać cukier waniliowy i cukier puder. Połączyć z serkami, kokosem(3/4 paczki) i żelatyna . Odłożyć ok 1/4 kremu. Resztę połączyć z Ananasem i wyłożyć na biszkopt. Przykryć drugą częścią biszkoptu i rozsmarowac pozostały krem. 1/4 paczki kokosu uprazyc na złoty kolor i przestudzony posypać na wierzchu ciasta.
Obrazek

Obrazek


PRACA NR 13
Gruszki z czekolada Lindor w cieście francuskim☺️
Gruszkę musimy przekroić na pół,wydrążyć środeczek i włożyć w to miejsce kuleczkę czekoladki a potem wykroić na cieście francuskim kształt gruszki.
Gruszkę delikatnie kroimy i smarujemy sokiem z cytryny oraz posypujemy delikatnie cukrem pudrem.
Pieczemy w temp.180s/15 minut.
Polecam...robiłam te gruszki wprowadzając modyfikacje z różnymi rodzajami czekolady....smakuje genialnie...najlepiej na gorąco😋
😋😍
Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2019-12-29 06:35:11 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Druga część
Magia Świąt oczami dziecka





PRACA NR 1A

Rysunek który narysowałem z moim 3.5 letnik synem Antosiem. Staraliśmy się chociaż niemamy zdolności plastycznych ;) ja narysowałem Mikołaja i choinkę a on resztę

Obrazek


PRACA NR 2A

Obrazek

Wyklejanki Swiąteczne zrobione przez moje młodsze pociechy🙂


PRACA NR 3A

Obrazek

Ozdoby wykonane przez moje dzieci(lampion ze słoika,gwiazda z masy solnej,choinki z patyczków i drewniany renifer



PRACA NR 4A

Obrazek

Choinka ze starej książki w calości samodzielnie wykonana przez mojego 9 letniego synka

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2020-01-13 08:11:15 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Zaczynamy głosowanie

Od teraz do 18.01 sobota będzie trwało głosowanie. W dniu 19.01 niedziela nastąpi ogłoszenie wyników.


Głosujecie na 3 prace i przyznajecie im odpowiednio 3,2 lub 1 punkt.
Możecie zagłosować na jedną z kategorii lub na obie jednocześnie. wybór należy do Was.

Przykładowo praca nr 1 - 3 pkt, 2 - 2 pkt, 3 - 1 pkt.
Swoje glosy wysyłacie na priv do mnie
Nie można głosować na siebie. Tylko głosy przesłane na priv będą akceptowane.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2020-01-17 13:17:38 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Przypominam o glosowaniu.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2020-01-19 17:53:42 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Oddane przez Was glosy

[quote]Dnia 01/13/2020 12:50:27, SweetLiar napisał(a):
Praca nr 3 - 3 pkt
Praca nr 13 - 2 pkt
Praca nr 8 - 1 pkt [/quote]

[quote]Dnia 01/14/2020 14:45:02, andypolo napisał(a):
Konkurs "Potrawa świąteczna
1 miejsce przepis nr 3
2 miejsce przepis nr 5
3 miejsce przepis nr 8

Konkurs "Magia świąt..."
1 miejsce praca 4a
2 miejsce praca 3a
3 miejsce praca 1a

Pozdrawiam [/quote]

[quote]Dnia 01/14/2020 17:04:52, dolcevita napisał(a):
Pierwsza część
Praca nr 1 - 3pkt
Praca nr 5 - 2pkt
Praca nr 4 - 1pkt
Druga część
Praca nr 4a - 3pkt
Praca nr 1a - 2pkt
Praca nr 3a - 1pkt
[/quote]

[quote]Dnia 01/15/2020 22:44:49, Wilki2 napisał(a):
Praca, 12 - 3pkt
8 - 2pkt
13 - 1pkt ;)

4A - 3 pkt
1A - 2 pkt
2A - 1pkt

[/quote]

[quote]Dnia 01/16/2020 20:33:42, Agador napisał(a):
Hejka oto moje glosy w kolejnosci od najwyzszego miejsca - zdjecia: 9, 12, 13.
[/quote]
[quote]Dnia 01/16/2020 21:48:40, Jolantina napisał(a):
Praca nr 12 - 3 pkt
Praca nr 8 - 2 pkt
Praca nr 4 - 1 pkt

Praca nr 4a - 3 pkt
Praca nr 1a - 2 pkt
Praca nr 2a - 1 pkt
[/quote]



[quote]Dnia 01/17/2020 13:35:05, Twinkle napisał(a):
Witam serdecznie
Moje glosy na potrawę wigilijną to
-3 pkt-praca nr 1 sernik
-2 pkt-praca nr 3
-1 pkt - praca nr 12 [/quote]

[quote]Dnia 01/19/2020 00:17:57, gosian napisał(a):
Potrawa swiateczna

Praca nr 3-3 pkt
Praca nr 11-2 pkt
Praca nr 13-1 pkt

Święta oczami dziecka
Praca nr 4 A - 3 pkt [/quote]


Efkowe
Praca nr 12 - 3 pkt
Praca nr 3 - 2 pkt
Praca nr 8 - 1 pkt

Prana nr 1A - 3 pkt
Praca nr 4A - 2 pkt
praca nr 3A - 1 pkt



Pierwsza część
Potrawa Wigilijna/Sylwestrowa


WYGRANI
PRACA NR 3 - 13 pkt - BASIENKA76 - 30 F
PRACA NR 12 - 12 pkt - GOSIAN - 20 F
PRACA NR 8 - 7 pkt - TWINKLE - 10 F

Druga część
Magia Świąt oczami dziecka


PRACA NR 4A - 17 pkt - TWINKLE - 30 F
PRACA NR 1A - 10 pkt - WIELIM -20 F
PRACA NR 3A - 4 pkt- TWINKLE

Zgodnie z zapisem :
Uwaga:jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę. Oznacza to, że jeśli jedna osoba otrzyma głosy uprawniające ją do dwóch nagród, wybiera jedną, a następna przypada kolejnej osobie z największą liczbą głosów.

Ponieważ w drugiej części wzięły udział tylko dwie osoby, trzecia nagroda przepada.


GRATULUJE ZWYCIĘZCOM.

Na priv proszę o przesłanie danych osobowych w celu wysłania voucherow *THUMBS UP*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2020-01-19 18:33:04 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20617

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Gratki wielkie :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #8 Ocena: 0

2020-01-19 19:14:38 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9828

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Gratuluję
I dziękuję bardzo za głosy. :-*
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Twinkle

Post #9 Ocena: 0

2020-01-19 20:09:15 (4 lata temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

Ja równiez bardzo dziekuje
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2020-01-19 20:41:18 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

W ogóle zapomniałem o tym konkursie . Gratuluję wszystkim i dzięki za głosy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,