MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Przyczyna większości chorób

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Postów: 42

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

niebieskieucho

Post #1 Ocena: 0

2018-03-13 18:45:33 (6 lat temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cala masa chorób, w tym wiekszosc przewleklych, na które medycyna akademicka nie ma sposobu na wyleczenie, bierze sie z niedostatecznego nawodnienia organizmu. Oczywiscie sa tez i inne przyczyny. Niemniej, w pierwszej kolejnosci nalezy spróbowac metody leczenia sie woda, która w ogromnej liczbie przypadków sprawdza sie znakomicie i niewiele kosztuje. Szklanka dobrej wody (bez zanieczyszczen) ze szczypta soli klodawskiej lub himalajskiej (rózowa) przed posilkiem i picie jej wiekszej ilosci wody w ciagu dnia ma dzialanie lecznicze. Nizej szczególy:
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

rafal80

Post #2 Ocena: 0

2018-03-13 19:15:58 (6 lat temu)

rafal80

Posty: 809

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: Londyn

Z Wikipedii: "Jerzy Zięba (ur. 1956) – polski przedsiębiorca[2] uprawiający działalność pseudonaukową...."
...i już mi wystarczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #3 Ocena: 0

2018-03-13 21:03:08 (6 lat temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2018-03-13 19:15:58, rafal80 napisał(a):
Z Wikipedii: "Jerzy Zięba (ur. 1956) – polski przedsiębiorca[2] uprawiający działalność pseudonaukową...."
...i już mi wystarczy.


Po pierwsze, on nie uprawia zadnej dzialalnosci. On zebral prace naukowe i je opublikowal.

Po drugie,

Źródło jakim Wikipedia
prawdziwe jak inne media
Możesz napotkać nonsens w niej
trochę rozumu użyć chciej

Such a source as Wikipedia
is as true as other media
'cause you can find nonsense in it
employ your brain, at least a bit

Po trzecie, nikt Cie nie zmusza do stosowania sie do wskazówek naukowców.

--
IN VINO VERITAS
IN AQVA SANITAS

[ Ostatnio edytowany przez: niebieskieucho 13-03-2018 21:05 ]

Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

rafal80

Post #4 Ocena: 0

2018-03-13 21:30:56 (6 lat temu)

rafal80

Posty: 809

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: Londyn

Cytat:

2018-03-13 21:03:08, niebieskieucho napisał(a):

...On zebral prace naukowe i je opublikowal.

... nikt Cie nie zmusza do stosowania sie do wskazówek naukowców.




Wszelkie wyniki badań oraz dane statystyczne można przedstawić w dowolny sposób całkowicie zmieniając ich znaczenie i postrzeganie w celu promowania własnych teorii. W przeciwnym razie do czego jest nam potrzebny pan Zięba sporo możemy czytać wyniki badań naukowców w oryginale?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #5 Ocena: 0

2018-03-13 21:55:03 (6 lat temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2018-03-13 21:30:56, rafal80 napisał(a):
Cytat:

2018-03-13 21:03:08, niebieskieucho napisał(a):

...On zebral prace naukowe i je opublikowal.

... nikt Cie nie zmusza do stosowania sie do wskazówek naukowców.




Wszelkie wyniki badań oraz dane statystyczne można przedstawić w dowolny sposób całkowicie zmieniając ich znaczenie i postrzeganie w celu promowania własnych teorii.


Jerzy Zieba nie ma wlasnych teorii. On powoluje sie na prace naukowe.

Cytat:

W przeciwnym razie do czego jest nam potrzebny pan Zięba sporo możemy czytać wyniki badań naukowców w oryginale?


Czy kazdy Polak moze czytac prace naukowe w oryginale ((?))
A jezeli tak, to musialby spedzic sporo czasu, aby zapoznac sie z "porozrzucanymi" materialami. A tak, ma je zebrane w I. i II. czesci "Ukrytych tersapii" i na dodatek w j. polskim.
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

rafal80

Post #6 Ocena: 0

2018-03-13 22:28:30 (6 lat temu)

rafal80

Posty: 809

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: Londyn

Cytat:

2018-03-13 21:55:03, niebieskieucho napisał(a):

Czy kazdy Polak moze czytac prace naukowe w oryginale ((?))
A jezeli tak, to musialby spedzic sporo czasu, aby zapoznac sie z "porozrzucanymi" materialami. A tak, ma je zebrane w I. i II. czesci "Ukrytych tersapii" i na dodatek w j. polskim.


No właśnie to zbieranie tych materiałów mnie najbardziej martwi (sformułowanie "cherry picking", "confirmation bias" najbardziej tutaj pasuje). Czy pan Zięba mówi coś o efekcie placebo a przede wszystkim o błędach statystycznych w badaniach? Nie, bo on żeruje na tych błędach przedstawiając je jako nowatorskie sposoby leczenia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #7 Ocena: 0

2018-03-14 01:45:05 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Szklanka czystej, posolonej wody jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Takim doradcą to i ja mogę być.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

niebieskieucho

Post #8 Ocena: 0

2018-03-14 12:14:51 (6 lat temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

No właśnie to zbieranie tych materiałów mnie najbardziej martwi (sformułowanie "cherry picking", "confirmation bias" najbardziej tutaj pasuje).


Powolywanie sie na prace naukowe i rozpowszechnianie wiedzy w nich zawartej jest dozwolone. J. Zieba dokonal tytanicznej pracy zbierajac je w jedna calosc i to nie powinno byc Twoim zmartwieniem.
Cytat:

Czy pan Zięba mówi coś o efekcie placebo a przede wszystkim o błędach statystycznych w badaniach?

To nie pan Zieba ma roboic jakiekolwiek badania. To nalezy do tych naukowców, którzy je przeprowadzaja. Najwazniejszy w leczeniu jest skutek.
Cytat:

Nie, bo on żeruje na tych błędach przedstawiając je jako nowatorskie sposoby leczenia.

Na jakich bledach? Czy wyleczenie sie z choroby przewleklej np. woda z sola w ciagu paru dni, czy tygodni uwazasz za blad? Poza tym, to nie sa zadne nowatorskie sposoby, tylko stosowane od kilkudziesieciu, a nawet tysiecy lat, lecz zamiecione pod dywan przez wplywowe kartele farmaceutyczne, zainteresowane ukryciem ich. Kazdy ma wolnosc wyboru leczenia sie, wiec szkoda czasu na czcza dyskusje. Masz jakies zarzuty wobec JZ, napisz do niego. Ja nie jestem jego adwokatem. Adres znajdziesz na jego stronie ukryteterapie.pl



Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

niebieskieucho

Post #9 Ocena: 0

2018-03-14 12:31:58 (6 lat temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2018-03-14 01:45:05, andyopole napisał(a):
Szklanka czystej, posolonej wody jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Takim doradcą to i ja mogę być.

A dortadzilas komu? Nawet tak prosta porada wymaga wiedzy w jakich odstepach czasowych miedzy posilkami pic wode i z czym. Poza tym, JZ w swoich ksiazkach zamieszcza rózne sposoby leczenia naturalnymi srodkami, bo przeciez dobrze nawodnieni ludzie tez moga chorowac. W tym temacie chodzi o to, zeby najpierw wypróbowac najprostszy i najtanszy sposób, bo jezeli przyniesie dobry skutek, to i po problemie. Ja nikogo nie namawiam do stosowania tej metody.
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

Melanija

Post #10 Ocena: 0

2018-03-14 13:10:23 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-14 12:14:51, niebieskieucho napisał(a):

Na jakich bledach? Czy wyleczenie sie z choroby przewleklej np. woda z sola w ciagu paru dni, czy tygodni uwazasz za blad?


Przeważnie omijam te durszlakowe dyskusje, ale niedawniej jak dwa tyg. temu, moja własna ciotka zmarła by w wyniku tej kuracji wody z solą - udała się do prywatnego lekarza ogólnego z problemem boleści odbytu - łaskawa pani doktor nawet nie raczyła "zobaczyć" problem, ale zaleciła picie na czczo wody z solą. Po dwóch dniach moja ciotka trafiła pod nóż na cito z zagrożeniem życia, ponieważ rozwijał się bardzo groźny stan zapalny i wymagało to operacji chirurgicznej. Takie praktyki powinny być KARALNE!
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,