MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wyjazd do UK a szkoła i mieszkanie

 

Postów: 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Vinci96

Post #1 Ocena: 0

2017-05-20 18:52:36 (7 lat temu)

Vinci96

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2017

Skąd: Gloucester

Witam, jestem w Anglii od tygonia puki co mam mieszkanie zapewnione przez firme ale nie wiem jak dlugowytłumaczyć a chce zostac tu dłużej w jednym miejscu i ściągnąć tu tez moja dziewczyne. I tu mam pytania. Jezeli ona jest teraz w drugiej liceum i chce przejść do tutejszej szkoły to czy musi kończyć jakieś kursy ? Albo co jej będzie tu potrzebne? Drugie pytanie odnośnie najmu mieszkania. Jeżeli firma podaje że council tax wynosi 100£ to jest podanana kwota miesieczna czy roczna ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Vinci96

Post #2 Ocena: 0

2017-05-20 18:53:58 (7 lat temu)

Vinci96

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2017

Skąd: Gloucester

Cytat:

2017-05-20 18:52:36, Vinci96 napisał(a):
Witam, jestem w Anglii od tygonia puki co mam mieszkanie zapewnione przez firme ale nie wiem jak dlugo a chce zostac tu dłużej w jednym miejscu i ściągnąć tu tez moja dziewczyne. I tu mam pytania. Jezeli ona jest teraz w drugiej liceum i chce przejść do tutejszej szkoły to czy musi kończyć jakieś kursy ? Albo co jej będzie tu potrzebne? Drugie pytanie odnośnie najmu mieszkania. Jeżeli firma podaje że council tax wynosi 100£ to jest podanana kwota miesieczna czy roczna ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #3 Ocena: 0

2017-05-20 19:38:03 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Proponuję, by Twoja dziewczyna dokończyła szkołę w Polsce, jeżeli tu przyjedzie - nie skończy żadnej, albo przeciągnie się to w czasie.
O council tax
Weź też pod uwagę wiek swojej wybranki serca i poszukaj ile ona tu zarobi jeżeli się zdecydujecie na taki krok, pomijając inne niuanse jeżeli nie ma 18 lat.

Tak naprawdę Wam się spieszy być dorosłym?

[ Ostatnio edytowany przez: FireWire 20-05-2017 19:51 ]

Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

valis0

Post #4 Ocena: 0

2017-05-20 20:41:37 (7 lat temu)

valis0

Posty: 442

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 24-03-2017

Skąd: Birmingham

STUDENTS LOOKING FOR A JOB

My name is David and i'm student from Poland. Me and my girlfriend, we are coming to coventry on 30th May and we are looking for a job. Both of us have got 19 years old and we can fluently speak and write in british english. We don't have any special wishes of what kind of job it will be. We would like to work somewhere where working overtime isn't a big problem and where i will be able to work 6 or even 7 days a week. If you are interested to employ only one of us it isn't a problem. We don't need to work together. Just contact with me and tell me in which of us are you interested. We are staying here only for 3 months so that's how long we could work for you. If you are not sure or you just want to know if we will be interested in your offer, don't worry we will consider every offer. So just contact me and hopefully see you soon in work ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Vinci96

Post #5 Ocena: 0

2017-05-20 20:43:37 (7 lat temu)

Vinci96

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2017

Skąd: Gloucester

Cytat:

2017-05-20 18:52:36, Vinci96 napisał(a):
Witam, jestem w Anglii od tygonia puki co mam mieszkanie zapewnione przez firme ale nie wiem jak dlugo a chce zostac tu dłużej w jednym miejscu i ściągnąć tu tez moja dziewczyne. I tu mam pytania. Jezeli ona jest teraz w drugiej liceum i chce przejść do tutejszej szkoły to czy musi kończyć jakieś kursy ? Albo co jej będzie tu potrzebne? Drugie pytanie odnośnie najmu mieszkania. Jeżeli firma podaje że council tax wynosi 100£ to jest podanana kwota miesieczna czy roczna ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2017-05-20 20:48:42 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #7 Ocena: 0

2017-05-20 20:57:48 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Vinci96, oprócz opcji cytowania samego siebie, możesz też coś napisać ;)
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #8 Ocena: 0

2017-05-20 21:03:07 (7 lat temu)

karjo1

Posty: 20617

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Taka stawka council tax jest za miesiac.
Dziewczyna majac skonczone 18 lat, bedzie placila za nauke, jesli nie ma, przetrzymaja ja na kursie jezykowym i tyle.
Najlepszym byloby wesprzec ja w skonczeniu szkoly w Polsce, zrobieniu matury, tak by bylo madrze i dojrzale.

PS Licza sie dochody obojga.

[ Ostatnio edytowany przez: karjo1 20-05-2017 21:04 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jaworski1512

Post #9 Ocena: 0

2017-06-11 13:11:15 (7 lat temu)

jaworski1512

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 11-06-2017

Skąd: Leeds

Witam,
Moje dziecko chce jechac na studia do Szkocji, ale ja mam obawy.
Czy slyszal ktos z Was moze o licznych samobojstwach polskich studentow, ktore jak slyszalem sa morderstwami, ktore Policja brytyjska klasyfikuje je jako samobojstwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #10 Ocena: 0

2017-06-13 21:37:24 (7 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Cytat:

2017-05-20 20:41:37, valis0 napisał(a):
STUDENTS LOOKING FOR A JOB

My name is David and i'm student from Poland. Me and my girlfriend, we are coming to coventry on 30th May and we are looking for a job. Both of us have got 19 years old and we can fluently speak and write in british english. We don't have any special wishes of what kind of job it will be. We would like to work somewhere where working overtime isn't a big problem and where i will be able to work 6 or even 7 days a week. If you are interested to employ only one of us it isn't a problem. We don't need to work together. Just contact with me and tell me in which of us are you interested. We are staying here only for 3 months so that's how long we could work for you. If you are not sure or you just want to know if we will be interested in your offer, don't worry we will consider every offer. So just contact me and hopefully see you soon in work ;)



"Fluent" angieslki - ktos ma dobre poczucie humoru albo wysokie ego. :-]:-]:-]
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,