MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Council vs opieka nad psem

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Monika1984

Post #1 Ocena: 0

2018-07-09 12:53:55 (6 lat temu)

Monika1984

Posty: 85

Kobieta

Z nami od: 07-01-2017

Skąd: Kingston

Prosze o info jezeli ktos orientuje sie jak ta sytuacja moze sie skoczyc. Niedawno kupilismy szczeniaka, obecnie ma 12 tyg. Moja corka 12lat uwielbia z nim wychodzic na spacery a i pies jak zobaczy smycz to nie posiada sie z radosci. Pies jak jest z nia jest caly czas na smyczy.wczoraj spotykam swoja sasiadke, ktora pracuje w councili a ta powiedziala mi,ze ktoras tam sasiadka napisala skarge,ze dziecko 'pulling the dog'. Kazala sie nam nie przejmowac, bo ta osoba jest konfliktowa i juz mieli wszyscy z nia jakies przejscia i ze na szczescie niedlugo sie wyprowadza wiec ogolnie don't worry. Ale tak naprawde czy ktos wie czego mozemy sie spodziewac? Jakiejs wizyty z councilu? Znam swoje dziecko i wiem,ze na pewno krzywdy by psiakowi nie zrobila. Z drugiej strony pies jest dopiero na etapie nauki i moze faktycznie pociagnela go zeby szedl. Ma ktos jakies pomysly jak to sie moze skonczyc, na co sie przygotowac?

[ Ostatnio edytowany przez: Monika1984 09-07-2018 12:55 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #2 Ocena: 0

2018-07-09 13:38:45 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20617

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Trudno cokolwiek przewidziec, czy i na ile powaznie zostanie potraktowana skarga, byc moze pojawi sie dog warden, byc moze ktos z RSPCA i wyjasni obowiazki zwiazane z opieka nad zwierzeciem.
A rozsadek podpowiada, ze podstawowym opiekunem jest dorosla osoba i ona powinna przynajmniej towarzyszyc spacerom zarowno dziecka jak i szczeniaka, uczac oboje wlasciwego postepowania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #3 Ocena: 0

2018-07-09 13:46:33 (6 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Nie sadze zeby cokolwiek z tym zrobili. Council nie ma czasu na takie duperele i jesli nie ma udowodnionego "cruelty" a w tym wypadku nie ma (musialyby byc nagrania, swiadkowie itd) to council albo w ogole nie zareaguje albo co najwyzej wysle info do RSPCA. Z tego co pamietam to oni tez sa urobieni po pachy tak wiec nie sadze zeby w ogole cos zrobili. Jak wysla list albo przyjada z edukacyjna pogadanka to bede bardzo zdziwiona..
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #4 Ocena: 0

2018-07-09 18:22:12 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Moj pies ma 5 lat i ciagle ciagnie smycz - a jak zobaczy psa innego albo kota to wogole szalu dostaje. W sumie to ja go ciagne by zostal przy mnie, on mnie ciagnie do tego innego psa/kota- wiec tak naprawde nie wiadomo kto tu jest "victim" :-) Jak do tej pory zadnych problemow z tego powodu nie mialam. Mialam tylko powiedziane ze kolczatki nie mozna tutaj psu zakladac. Rozmawialam z lekarzem ( kilkoma) i podobno niektore ososbniki tak maja ze nie lubia innych psoch czy kotow i beda do nich ciagly tak samo jak niektore koty beda polowac na ptaszki.
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,