MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Świąteczna zbiórka dla Krzysia

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 18

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2017-11-25 20:27:23 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Obiecuję z ręką na sercu, że w tym roku męczę Was już po raz ostatni.

Jakiś czas temu w innych wątkach wspominałam, że mam pomysł na te vouchery co mi je przekazaliście w wygranych konkursach. To jest właściwy moment żeby je wykorzystać *THUMBS UP*

Kilka lat temu przy okazji tematu Bogdana, dowiedzieliśmy się też o Krzysiu, który jest w ośrodku rehabilitacyjnym.
Krzyś

Ja znałam sytuacje Krzyśka, ale z rozmaitych względów jakoś nie złożyło się żebyśmy ze sobą rozmawiali. W tym roku to się zmieniło. Miałam okazję nawiązać z Krzyśkiem kontakt. Sporo ze sobą pisaliśmy. Czasem jak mam możliwość to do niego dzwonię. Dopiero podczas tych rozmów mogłam przekonać się jakim jest świetnym facetem i nie wiem czemu wcześniej do niego nie zadzwoniłam żeby porozmawiać. Czasem musi chyba przyjść na pewne sprawy właściwy moment.

Tak sobie pomyślałam, że fajnie byłoby przypomnieć o Krzyśku przed świętami. Może, któreś z Was zechce wysłać mu kartkę? Może ktoś do niego napisze? Może komuś z Was uda się do niego zajrzeć?

Krzysiek nie ma szans pojechać do rodziny na święta. Jest uziemiony w ośrodku rehabilitacyjnym. Znając jego sytuację( niskie zasiłki, święta na obczyźnie bez bliskich) pomyślałam, że może uda nam się uzbierać do tych 35 f z voucherów konkursowych( podziękowania dla Tomaszzet, Jurny Jurek i Observer_haters) jakieś dodatkowe 100 f żeby Krzysiek mógł te święta mieć chociaż trochę bardziej magiczne.

Tu macie adres Krzyśka

Krzysztof Czembor
Peter Gidney Neurodisability Centre
Darenth Road South
Darenth
DA2 7QT

Jeżeli sa osoby, które chcą dorzucić parę groszy mój paypal koneffka1@googlemail.com


Na chwilę obecną mamy 35 f w przekazanych voucherach *FLOWER*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2017-11-25 20:33:56 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

35 f +
10 f Andypolo
-------------------------
45 f

Dziękuję :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2017-11-26 13:33:18 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

podbijam
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2017-11-27 18:51:58 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Znajda sie jacys chetni zeby sie dorzucic do Krzyskowego vouchera ?

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2017-11-27 20:22:30 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

45 f +
10 f Anonim
-----------------------
55 f
Dziekuje
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2017-11-28 14:47:36 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

55 f +
5 f Jolantina
---------------------------
60 f

*KISSING*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2017-11-28 21:31:34 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

60 f +
5 f L.K
--------------------
65 f

Dziękuje i dalej zbieramy *FLOWER*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2017-11-28 22:08:04 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

65 f +
20 f S.B
-----------------
85 f

*KISSING*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2017-11-29 08:10:48 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Potrzebowalibyśmy zebrać jeszcze 65 funtów

Mój paypal koneffka1@googlemail.com
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2017-11-29 09:13:44 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

85 f +
10 f David11
-----------------------
95 f

*KISSING*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,