MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Święty Mikołaj dla Marzycielskich dzieciaków

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Postów: 59

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2017-10-14 23:14:41 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte


Obrazek

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało niby jeszcze trochę czasu ale to tak naprawdę pozory. Zanim się obejrzymy święta będą już pukać do naszych drzwi. Od kilku lat pamiętamy o dzieciakach z Marzycielskiej Poczty. W tym roku nie może być inaczej.


Na chwilę obecną jeszcze ciężko powiedzieć ile potrzebujemy zebrać pieniędzy. Aktywnych profili na Marzycielskiej jest 18. Jest też sporo nieaktywnych ale to nie znaczy, że dzieciaki już nie potrzebują tego by o nich pamiętać.

Często jest tak, że dzieciaki i ich rodzice mniej poświęcają czasu na Marzycielską bo ich uwagę absorbują choroba, zmaganie się z codziennością i problemami. Często nadmiar obowiązków przy chorym dziecku i utrzymaniu rodziny nie pozwala rodzicom doglądać profili dzieci. Na dniach napiszę do wszystkich mam. Mam na fb kontakt do około 40 mam.

Chwilę zajmie mi dowiedzenie się jak wygląda bieżąca sytuacja i jakie dziecko ma na chwilę obecną zainteresowania żebyśmy mogli trafić z prezentem w gusta dziecka.
Jak już będę wiedzieć na czym stoimy dam Wam znać na ile prezentów musimy zebrać pieniądze.

Na chwilę obecną liczymy 40 dzieci. Na każdy prezent liczmy kwotę ok 17 f plus ok 100 f na przesyłki.

Potrzebowalibyśmy wstępnie zebrać ok 800 funtów. Jak już dostanę odpowiedzi od mam będę mogła podać bardziej dokładną kwotę. Może ona nawet trochę wzrosnąć dlatego zaczynamy już teraz zbiórkę żeby wyrobić się w czasie.


Z ostatniej akcji mamy 114.73 f
Ostatnia akcja


Tu kilka słów o jednej z dziewczynek

Obrazek
Cytat:

W lutym tego roku u Lenki wykryto guza pnia mózgu. Od tego czasu szpital dla Lenki jest z konieczności drugim domem. Dziewczynka przeszła już radioterapię, a teraz przyjmuje wyczerpującą chemioterapię. Lenka uwielbia otrzymywać listy i kartki więc nasze przesyłki z pewnością sprawią, że zrobi się jej cieplej na serduszku i choć na chwilę zapomni o chorobie.


Lenka Krakowczyk

Dołączacie do akcji ?

Mój paypal koneffka1@googlemail.com. Możecie tez wpłacać na moje konto ( dane na priv )
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2017-10-14 23:30:47 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

114.73 f +
15.23 f Radzik77
----------------------------
130 f Dzięki za wyrównanie :-) Będzie łatwiej zapisywać

*KISSING*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2017-10-15 09:54:30 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

130 f +
15 f Nemesis83
20 f P.R
----------------------------
165 f

Dziękuje bardzo
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2017-10-15 11:49:13 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

165 f +
15 f Andypolo
------------------------
180 f

:-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2017-10-16 19:45:45 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

180 f +
25 f ( voucher z kwartalnego wyróżnienia )
-------------------------------------------
205 f

I zbieramy dalej *THUMBS UP*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2017-10-16 21:14:41 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

205 f +
15 f Anonim
----------------------
220 f

*DRINK*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2017-10-17 20:34:13 (7 lat temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Do gory :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2017-10-18 21:42:49 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Podbijam temat *THUMBS UP*
Jestem na etapie rozmów z matkami dzieciaków. Jeszcze chwilę potrwa zanim będę bliżej wiedzieć dla ilu konkretnie dzieci zbieramy

Tak w przybliżeniu potrzebujemy jeszcze 600 funtów

Wpłat można dokonywać na mój paypal koneffka1@googlemail.com lub na moje konto ( dane na priv)

Na wstępie wklejałam Wam zdjęcie uroczej Lenki

Dziś znalazłam taką informację o jej zdrowiu

Cytat:

Wynik rezonansu nie pozostawia złudzeń 😞 Ciężko jest się pogodzić z faktem że żadne leczenie nie działa i pozostaje nam tylko czas...
Czas który mamy coraz krótszy ale Lenka walczy dalej walczy z chorobą i ze swoimi słabościami. Jest MEGA MEGA DZIELNA 😍
A my Ją w tym wspieramy jak tylko możemy.
Lenka jest rehabilitowana w domu ponieważ ma duży niedowład twarzy i dlatego nie widać jak się uśmiecha a śmieje się często- tak jak kiedyś 😍 Ma też duży problem z nóżkami które nie chcą Jej słuchać. Ale i z tym jakoś sobie poradzimy . Kochani teraz musimy poświęcić Lence dużo czasu i uwagi. Wymaga Ona opieki 24h. Jeżeli będzie mniej informacji o naszej księżniczce to nie gniewajcie się. Poprostu doba jest za krótka....
Dalej przychodzą piękne karteczki za które w imieniu Lenki bardzo dziękujemy Marzycielskiej Poczcie


Ufam, że uda się zebrać całą kwotę , żeby dzieci jak Lenka wiedziały, że ktoś o ich myśli

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2017-10-19 21:36:49 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2017-10-20 08:26:23 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

220 f
20 f S.B

------------------
240 f

Dziękuję bardzo *THUMBS UP*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,