MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ludzie są okropni - mały york

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kanonier30

Post #1 Ocena: 0

2017-08-08 14:50:33 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Moja krewna wzięła pod wakacyjną opiekę małego pieska (suczka york). Zwierzaczek jest jeszcze mały i bardzo grzeczny. Wręcz wystraszony i widać, że właściciele dali mu nieźle "popalić".
Kuzynka ma dwa swoje yorki, a więc piesek ma towarzystwo. Właściciele po urlopie poinformowali jednak, że nie są zainteresowani odbiorem psa. Toteż rzekomo możemy zrobić z pieskiem co chcemy...:-!

Niestety, nie mogę przyjąć na siebie w tej chwili tej odpowiedzialności z racji tego, że sam ledwo chodzę. Kocham zwierzaki i miałem kilka lat temu moją kochaną Balbinę (owczarek niemiecki), która niestety odeszła :-[. Stąd postanowiłem wstawić post tutaj. Kto pyta nie błądzi...

Zatem jeśli ktoś z okolic Liverpoolu ma serce dla zwierząt i chętnie adoptowałby pieska, to proszę o informację *THUMBS UP*. Jeśli się uda -zdjęcie mogę przesłać na priv lub adres email. Tutaj jakoś nie udaje mi się wstawić zdjęć.

PS. Na wszelki wypadek dodam, że post nie jest głosem desperacji, a więc pieska na pewno nie oddamy tzw. "jednowątkowcom"*CRAZY*, a jedynie osobom z pewnym stażem na forum lub komuś kto miałby rekomendację od zaufanego forumowicza. Nie chodzi, aby zwierzak trafił "z deszczu pod rynnę"...

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 08-08-2017 15:25 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2017-08-08 15:15:56 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14722

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Powodzenia. Gdyby nie te moje dwa diably rogate czarne i dlugie zmiany tobym na pewno jakiegos pieska zaadoptowala.



Myslalam, ze ten temat to o tym:



Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafi86

Post #3 Ocena: 0

2017-08-08 23:56:54 (7 lat temu)

rafi86

Posty: 280

Mężczyzna

Z nami od: 12-05-2013

Skąd: Yorkshire

Z tego co wiem to ludzie placa kupe kasy za yorki.
Wystaw na gumtree to moze jeszcze zarobisz *THUMBS UP*
Jezeli martwisz sie o przyszlosc psa, to mozesz zrobic "casting" na wlasciciela.

[ Ostatnio edytowany przez: rafi86 08-08-2017 23:59 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #4 Ocena: 0

2017-08-09 08:36:44 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Biedny piesio :-(


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

JaToJa

Post #5 Ocena: 0

2017-08-09 10:07:24 (7 lat temu)

JaToJa

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 19-12-2013

Skąd: Bristol

Psinka z tego filmiku zostala uratowana. http://m.torontosun.com/2017/08/08/dog-in-disturbing-video-shot-on-ttc-seized Super ludzie znalezli sie w odpowiednim miejscu, jestem po wrazeniem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Kanonier30

Post #6 Ocena: 0

2017-08-09 18:29:56 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Moze sie ktos znajdzie, moze nie. Najwyzej zostanie :)

Aha...zarabianie mnie nie interesuje. "Casting"...? To jest zywa istota, a wiec powinna trafic najzwyczajniej do dobrego domu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,