MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wickes Trade - Zamówienie Online w sklepie

 

Postów: 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

greg1990

Post #1 Ocena: 0

2016-09-30 21:48:55 (8 lat temu)

greg1990

Posty: 475

Mężczyzna

Z nami od: 04-03-2014

Skąd: Stoke On Trent

Witam,

Czy ktoś zamawiał coś w sklepie Wickes Online ?

Potrzebuje pilnie zamówić materiał budowlany.

Póki co wiem, że koszt wysyłki to 30funtów, bez zniżek jeśli zamówienie osiągnie pewną kwotę.

Jestem zdecydowany mimo to, jednak przy końcowym punkcie w zamówieniu widzę że czas dostawy za 8dni to rezygnuję.

Pomyślałem więc znaleźć kogoś prywatnie aby mi to przewiózł, więc wybieram 'Click & Collect' i znów problem bo aby potwierdzić zamówienie muszę wcześniej zapłacić 100% ceny towaru, a mam konto Trade ze zniżką 10%. Przy zamówieniu online nie ma jednak opcji wpisania swojego konta trader i trzeba zapłacić całość.

Czy jak zapłacę całość, dostanę zwrot 10% w sklepie gdy pokaże kartę trade ?

Może temat dla większości forumowiczów nudny, jednak próbowałem długo wygooglować coś podobnego - bezskutecznie, a więc otwieram z nadzieją że znajdą się tutaj budowlańcy którzy robią często zakupy materiałów budowlanych online.

P.S A może jakiś inny sklep z atrakcyjnymi cenami ?
W B&Q również mam TradePoint, jednak np. na płytach gipsowych pisze, że odbiór tylko w sklepie... A na płytach zależy mi najbardziej.

Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

tomaszzet

Post #2 Ocena: 0

2016-09-30 21:53:20 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2016-09-30 21:48:55, greg1990 napisał(a):
Witam,

Czy ktoś zamawiał coś w sklepie Wickes Online ?

Potrzebuje pilnie zamówić materiał budowlany.

Póki co wiem, że koszt wysyłki to 30funtów, bez zniżek jeśli zamówienie osiągnie pewną kwotę.

Jestem zdecydowany mimo to, jednak przy końcowym punkcie w zamówieniu widzę że czas dostawy za 8dni to rezygnuję.

Pomyślałem więc znaleźć kogoś prywatnie aby mi to przewiózł, więc wybieram 'Click & Collect' i znów problem bo aby potwierdzić zamówienie muszę wcześniej zapłacić 100% ceny towaru, a mam konto Trade ze zniżką 10%. Przy zamówieniu online nie ma jednak opcji wpisania swojego konta trader i trzeba zapłacić całość.

Czy jak zapłacę całość, dostanę zwrot 10% w sklepie gdy pokaże kartę trade ?

Może temat dla większości forumowiczów nudny, jednak próbowałem długo wygooglować coś podobnego - bezskutecznie, a więc otwieram z nadzieją że znajdą się tutaj budowlańcy którzy robią często zakupy materiałów budowlanych online.

P.S A może jakiś inny sklep z atrakcyjnymi cenami ?
W B&Q również mam TradePoint, jednak np. na płytach gipsowych pisze, że odbiór tylko w sklepie... A na płytach zależy mi najbardziej.

Pozdrawiam.


Wjedz na budowe, powiedz o so chosi i moze bedzie taniej z dostawa do domu ;-) Pewnie zalezy co potrzebujesz.

Wyglada to tak.

Wjezdza tir z dostawa cegiel i jest rozladowany. Odjezdza, a za chwile podjezdza inny, na ktory towar kest ladowany i ... jedzie dalej ;-)
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

greg1990

Post #3 Ocena: 0

2016-09-30 22:02:03 (8 lat temu)

greg1990

Posty: 475

Mężczyzna

Z nami od: 04-03-2014

Skąd: Stoke On Trent

tomaszzet :

Przeczytałem twój post trzykrotnie, jednak w żaden sposób nie mogę go zinterpretować.

Jeśli, żartujesz to żenująco, a zarazem nie zrozumiale.
Jeśli zaś chciałeś mi pomóc - nie wniosłeś nic.

Temat dopiero co powstał, nie chcę aby robił się w nim śmietnik, bardzo dużo czytam fora, i wiem jak dużo marnotrawionego czasu czytelników jest przez takie posty jak twój.

Temat jest o sklepie "Wickes" - więc jako założyciel tego tematu proszę o dyskusję wyłącznie na temat tego sklepu. Nie wnosisz nic do tematu, to proszę się nie wypowiadać. Do luźnych gadek jest sporo tematów na tym forum

Pozdrawiam Grzegorz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

littleflower

Post #4 Ocena: 0

2016-09-30 22:15:29 (8 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Próbowałeś Selco, ostatnio sporo rzeczy do remontu tam kupowałam i ceny bardziej atrakcyjne niż B&Q czy Wickes
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

tomaszzet

Post #5 Ocena: 0

2016-09-30 22:20:58 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2016-09-30 22:02:03, greg1990 napisał(a):
tomaszzet :

Przeczytałem twój post trzykrotnie, jednak w żaden sposób nie mogę go zinterpretować.

Jeśli, żartujesz to żenująco, a zarazem nie zrozumiale.
Jeśli zaś chciałeś mi pomóc - nie wniosłeś nic.

Temat dopiero co powstał, nie chcę aby robił się w nim śmietnik, bardzo dużo czytam fora, i wiem jak dużo marnotrawionego czasu czytelników jest przez takie posty jak twój.

Temat jest o sklepie "Wickes" - więc jako założyciel tego tematu proszę o dyskusję wyłącznie na temat tego sklepu. Nie wnosisz nic do tematu, to proszę się nie wypowiadać. Do luźnych gadek jest sporo tematów na tym forum

Pozdrawiam Grzegorz.




No tak, nie zaznaczylem, ze towar byl z Wickes'a.

Sorki.

Littleflower, zaraz i Tobie sie oberwie, bo chodzi o konkretny sklep ;-), a nie jakies tam kruche pordobki.

[ Ostatnio edytowany przez: tomaszzet 30-09-2016 22:23 ]

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #6 Ocena: 0

2016-09-30 22:30:27 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Tomek, zlituj się...
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

tomaszzet

Post #7 Ocena: 0

2016-09-30 22:42:56 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2016-09-30 22:30:27, krakn napisał(a):
Tomek, zlituj się...


Nie, no spoko... Juz ide spac ;-)
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2016-10-02 17:56:44 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,