MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Dyskryminacja z powodu ciąży

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Blafouri

Post #1 Ocena: 0

2018-05-08 10:07:36 (6 lat temu)

Blafouri

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 24-06-2016

Skąd: Scunthorpe

Pracuję w jednej agencji 2lata. Zawsze miałam te 4-5dni pracy zwłaszcza w okresie letnim jednak od 2tygodni agencja wie, że jestem w ciąży i od tego czasu cały czas mnie cancelują z pracy. Piszą sms, że mam przyjść 10 a nie 6 rano a następnego dnia ok 8-9 że jednak nie potrzebują.. Inni pracują po te 4dni w tygodniu ale od kąd zgłosiłam ciąże ja mam 2dni maksymalnie.
Praca nie jest ciężka nie zagraża mi czy dziecku, pracy jest dużo a jednak słyszę, że nie ma tylu zamówień i nie potrzebują ludzi aż tak jednak przyjęcia są a ludzie mają prace.
Obawiam się, że przez takie obcinanie godzin nie będzie mi przysłógiwał urlop macierzyński ani żadne świadczenia.
W kontrakcie mam 0h tygodniowo zapewnione i boję się że sprawy nie wygram. Pracy zmieniać nie chcę bo zapewne o to im chodzi żebym uciekła z tej firmy żeby nie musieli mi płacić potem.
Na moje pytanie kiedy zacznę normalnie pracować bo od kąd dowiedzieli się o mojej ciąży mam ciągle cancell'e nie potrafią odpowiedzieć bo zasłaniają się "małą ilością pracy" w co nie wierze..
Proszę o rady co mam zrobić.

[ Ostatnio edytowany przez: Blafouri 08-05-2018 10:08 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #2 Ocena: 0

2018-05-08 20:02:48 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Moze byc ciezko ze wgledu na specyfike kontraktu.
Tu jest sporo informacji w temacie:
dyskryminacja

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,