MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Powrot do nauki.

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Logistyk

Post #1 Ocena: 0

2019-05-20 22:08:00 (5 lat temu)

Logistyk

Posty: 18

Mężczyzna

Z nami od: 24-01-2016

Skąd: Jeszcze nie

Witam....
Na wstepie jestem Piotr.
Nie zamierzam klamac, bylem mlody i glupi olalem szkole za co zaluje.
Myslalem ze wtedy nie bedzie mi potrzebna i sobie poradze.
Teraz mam 25 lat i zmuszony jestem przyznac ze nie mialem kompletnie racji.
Skonczylem edukacje na poziomie zawodowki a dokladniej gimnazjum dla doroslych z profiliem na ślusarza, wyjechalem w wieku 19 lat do Holandii bo bylem do tego zmuszony, sytuacja w domu byla bardzo ciezka oraz nie mialem pieniedzy na zycie.
Od dziecka siedze w komputerach, znam cala budowe oraz rozne programy, przez chwile prowadzilem wlasna dzialanosc pod tym wzgledem po roku musialem zawinac biznes i wyjechalem do NL.
Tym sie zajmowalem:
Computer Engineer
Self-employed
Position description:
Assembling computers. Drawing reading. Operation of the production system. Repair of minor defects. Software change/updating. Change/replacing part's computer. Folding computer from scratch.
Regular backups. Direct aid users - trips and work different hours.
Testing.

Tam przez 2 lata pracowalem na magazynie w Holandii
Operation of all vehicles and tools at the department – electric forklifts, hand pallet trucks, high load forklifts, order picker machines. Delivery receiving, weighting, documentation filing, report creation. New personnel training. Receiving orders, transportation of received full containers into docks, order control of all containers. Providing necessary materials. Daily update of stock. Ability to analyze the current needs of a warehouse and the workforce


Pozniej

General Line Operator
Team Leader
Distributiecentrum
Position description:
Operation product cutting machines. Service and set up machines, blade replacement, blade sharpening, product replacement, quality control. Operation of production line machines. Repair of minor defects. Maintenance of the production machines including part replacement. Assembling and unfolding



nastepnie wyladowalem w Anglii i zajmuje sie przez najblizsze poltora roku tym na stalym kontrakcie:

Assembly Technician
Machine Builder
Position description:
Using power and hand tools (cutting , drilling , grinding, wrenches, measurement e.t.c.) to prepare more complex elements and finishing.
Reading engineering drawings to finish technical project.
Fitting, identify defects, service, repair and testing - Quality inspection.
Checking kits in line with bills of materials.
2 times / Employee of the Month

Przemyslalem swoje zycie i stwierdzam ze sie pomylilem, chcialbym kontynuowac nauke, czy sadzicie ze jest jaka kolwiek szansa zeby sie gdzies dostac z takim doswiaczeniem i gdzie moglbym sie dostac? Prosze o pomoc, bo wiem ze to ostatni dzwonek zeby co kolwiek w tym kierunku zrobic :(

[ Ostatnio edytowany przez: Logistyk 20-05-2019 22:09 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Logistyk

Post #2 Ocena: 0

2019-05-20 22:23:31 (5 lat temu)

Logistyk

Posty: 18

Mężczyzna

Z nami od: 24-01-2016

Skąd: Jeszcze nie

Czy moze jakas inna alternatywa? Np. Apprenticeships. Do tego nie jestem zbyt przekonany, lecz moje doswiadczenie mysle ze jest spore. Ludzie pomozcie cos....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #3 Ocena: 0

2019-05-21 18:21:35 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Podobnie, jak z poprzednim watkiem o migracji do UK.
Nauka, kursy, szkolenia sa dostepne praktycznie dozywotnio, checi i finanse bywaja pewnymi wyznacznikami.
Gdzie chcialbys sie dostac, co chcialbys robic, co planujesz osiagnac?
Na takie pytania nikt Ci nie da gotowych odpowiedzi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #4 Ocena: 0

2019-05-22 18:13:31 (5 lat temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak, masz doswiadczenie czytania rysunkow, to teraz robic takie rysunki, albo cos takiego. Apprenticeships to bardzo dobry pomysl

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,