MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Vision2learn-darmowe kursy on-line dla kazdego!

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Postów: 46

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Juicy123

Post #1 Ocena: +2

2012-10-15 20:38:29 (12 lat temu)

Juicy123

Posty: 109

Kobieta

Z nami od: 29-12-2011

Skąd: Manchester

Witam. W ostatnim czasie zrobilam on- line kurs przez internetowa platforme vision2learn i postanowilam podzielic sie z forumowiczami ta wiadomoscia. vision2learn oferuje kursy dla kazdego powyzej 19 roku zycia za darmo. Osobiscie uwazam ze to dobra szansa zeby sie troszke podszkolic bez wychodzenia z domu i dostac certyfikat z collegeu.
Polecam! http://www.vision2learn.co.uk/
Nie szukam Boga w ludziach, chcę znaleźć w nich człowieczeństwo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #2 Ocena: 0

2012-10-15 21:08:39 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2012-10-15 22:27:26 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Juicy123

Post #4 Ocena: 0

2012-10-16 14:43:34 (12 lat temu)

Juicy123

Posty: 109

Kobieta

Z nami od: 29-12-2011

Skąd: Manchester

Robilam kurs Essential IT skills level 2. Najpierw rejestrujesz sie on-line, potem oni przyporzadkowuja Cie do collegeu najblizej Ciebie, ktory bierze w tym udzial, zeby miec kontakt z nauczycielem on- line. Ja bylam przyporzadkowana do Stockport College, ale nigdy tam nie bylam. Caly kurs robi sie on-line w domu kiedy masz czas. Zobowiazalam sie robic minimum 10 godzin, tam wybierasz ile godzin tygodniowo sie zobowiazujesz robic przy wypelnianiu aplikacji. Najmniej jest chyba 8 albo 10. Ja robilam duzo godzin, bo akurat mialam part time prace to mialam czas i w 3 miesiace caly zrobilam, w czym bylam ponad 2 tyg na wakacjach. Za egzaminy sie nie placi, bo egzaminy to sa assesmenty- testy, ktore robisz po kazdym dziale, zapisujesz i wysylasz do sprawdzenia przez nauczyciela. Jesli masz jakies bledy nauczyciel wysyla feedback i Ty poprawiasz, ale zawsze mozesz wyslac e-mail jesli nie wiesz jak cos zrobic i zapytac o rade nauczyciela.
Kurs jest bezplatny, ale musisz go skonczyc. Jak przysla Ci aplikacje po rejestracji, ty ja wypelnisz i oni zadzwonia do Ciebie i zaczniesz kurs.
Jak przejdziesz caly kurs college wysle Ci certyfikat.
Nie szukam Boga w ludziach, chcę znaleźć w nich człowieczeństwo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

sto-krotka

Post #5 Ocena: 0

2012-10-16 15:26:56 (12 lat temu)

sto-krotka

Posty: 389

Kobieta

Z nami od: 07-09-2012

Skąd: North West

Jakiego rodzaju sa te testy; zamkniete, otwarte?
... serva me, servabo te...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Juicy123

Post #6 Ocena: 0

2012-10-16 15:55:01 (12 lat temu)

Juicy123

Posty: 109

Kobieta

Z nami od: 29-12-2011

Skąd: Manchester

nie wiem jak z innymi kursami, ale ja na IT mialam polecenia np utworzyc dokument sformatowac cos w excelu i zawsze zapisujesz i wysylasz wyniki pracy. wydaje mi sie ze sa otwarte raczej jesli chodzi o assesment, bo sa takie tesciki na koniec abc ale to nic nie znaczy za bardzo, najwazniejsze sa assesmenty.
Nie szukam Boga w ludziach, chcę znaleźć w nich człowieczeństwo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

grini85

Post #7 Ocena: 0

2012-10-16 19:01:32 (12 lat temu)

grini85

Posty: 15

Kobieta

Z nami od: 15-07-2011

Skąd: Chester

Robiłam w tym roku (od marca do czerwca) poprzez vision2learn LAO level 2 Certificate in Principles of Business and Administration (QFC). Do czytania było całkiem sporo, szczególnie na początku. Na koniec przerabianego działu były testy, trzeba było tez wysyłać prace do sprawdzenia. Nie wiem czy tak jest wszędzie, ale moja tutorka była bardzo wymagająca i jeśli odpowiedz na dane pytanie nie była według niej wyczerpująca, musiałam ja poprawiać do skutku. Kursy są darmowe, ale jeśli się zapiszesz i nie oddasz pierwszego assesmentu wiąże się to z kara finansowa (jakieś £50, nie pamiętam dokładnie). Po zakończeniu kursu na certyfikat czeka się ok 3 miesięcy. Tez musiałam zadeklarować ze mam czas by poświecić min 10 godzin na naukę w tygodniu, ale tak naprawdę poświęcałam dużo mniej, a mimo to nie miałam problemu z dotrzymaniem terminów. Nie każdy, kto zgłosi chęć udziału w takim kursie będzie mieć możliwość uczestnictwa. Wszystko zależy od tego czy są wolne miejsca w okolicznych szkołach, które z nimi współpracują.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #8 Ocena: 0

2012-10-16 19:17:09 (12 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

szkoda tylko ze maja do Level 2 i maly wybor
ale ktos kto siedzi w domu i ma czas powinien naprawde zrobic sobie - chociazby ten IT
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Post #9 Ocena: 0

2012-10-16 21:01:48 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Monnis

Post #10 Ocena: 0

2013-03-21 20:57:13 (11 lat temu)

Monnis

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 21-03-2013

Skąd: Burton On Trent

Hej. Właśnie miałam zamiar zacząć kurs online Level 2 Certificate in Principles of Business and Administration. Czy możesz mi powiedzieć jak z angielskim sobie radzisz? Obawiam się, że słownictwo będzie strasznie trudne, wyszukane i nie dam sobie rady.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,