MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

natriuk

Post #1 Ocena: 0

2018-06-28 21:35:33 (6 lat temu)

natriuk

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 28-06-2018

Skąd: Banbury

witam , mam pytanie odnosnie zasilku matternity allowance, mialam problem odzyskac moje payslipy w pracy w ktorej pracuje poniewaz tam wszystko kazdy olewal obiecywal wyslac a tego nie robil, az w koncu agencja oglosila upadlosc i pracuje teraz dla tego samego pracodawcy ale przez inna agencje , ale sie udalo dostac statement i payslipy , teraz patrze ze nie zawsze mialam odprowadzany tax i nin czy to ma wplyw na zasilek?
poza tym jak wyglada caly proces w moim wypadku skladania o ten zasilek wniosku? mam wyslac do nowej agencji zapytanie o matternity pay i jak dostane odmowe wyslac wniosek do job center? a payslipy z tamtej agencji? prosze o pomoc.
poza tym praca w ktorej pracuje jest bardzo ciezka i planuje juz zrezygnowac z pracy jestem w 4 miesiacu ciazy , ale mam przepracowanie 26 tyg w okresie 66 tyg przed data porodu , i zastanawiam sie jak zrezygnuje z pracy dalej bede mogla chodzic za darmo do lekarza i miec za darmo porod , jak to tutaj wyglada?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #2 Ocena: 0

2018-06-29 07:11:17 (6 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Jesli teraz zrezygnujesz z pracy, Nie bedzie Ci przyslugiwac macierzynskie, bo Mozna odejsc dopiero w 29 tygodniu. Dlaczego Nie zawsze mialas odprowadzany NIN I podatek? Czy Nie zarabialas wystarczajaco? Zeby sie kwalifikowac na macierzynskie trzeba zarabiac przynajmniej £113 tygodniowo. Jesli udowodnisz, ze jestes rezydentem UK , porod bedziesz miec za darmo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

natriuk

Post #3 Ocena: 0

2018-06-29 18:28:27 (6 lat temu)

natriuk

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 28-06-2018

Skąd: Banbury

Cytat:

2018-06-29 07:11:17, Turefu napisał(a):
Jesli teraz zrezygnujesz z pracy, Nie bedzie Ci przyslugiwac macierzynskie, bo Mozna odejsc dopiero w 29 tygodniu. Dlaczego Nie zawsze mialas odprowadzany NIN I podatek? Czy Nie zarabialas wystarczajaco? Zeby sie kwalifikowac na macierzynskie trzeba zarabiac przynajmniej £113 tygodniowo. Jesli udowodnisz, ze jestes rezydentem UK , porod bedziesz miec za darmo.

ja nie chce matternity pay tylko allowance to co napisales/as to dotyczy pay a w allowance wystarczy 30 f tygodniowo i mozna miec przerwy w pracy i nie pracowac do konca, nie wiem czemu bo bylam nowa w uk moze dlatego i na poczatku nie mialam nin

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,