MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Grubasie, nie żryj tyle

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

Str 2 z 26

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2019-07-02 22:47:34 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Niezaleznie od powodu otylosci, nie daje to nikomu prawa obrazania innych, ublizania, wysmiewania. Jak widac, wyksztalcenie nie gwarantuje dobrych manier niestety i prostackich zachowan kilka lat studiow nie wytepi. Zapewne jednak te dopuszczajace sie takich zachowan osoby powiedza, ze maja powody dla ktorych folguja sobie na otylych pacjentach, im wolno miec slabosci...
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kalamutka

Post #2 Ocena: 0

2019-07-03 09:14:42 (5 lat temu)

kalamutka

Posty: 319

Kobieta

Z nami od: 15-03-2012

Skąd: york

Ja napiszę że swojej perspektywy,schudłam ze 105 do 68 (na dzisiaj 70),zajęło mi to około 9 miesięcy z głową i było to 3 lata temu.Od 3 lat jestem fanką siłowni i zdrowego odżywiania,ćwiczę 4 razy w tyg.po2h na siłowni +poranne bieganie lub rowerek stacjonarny jeśli np.w ciągu dnia zrobiłam mało kroków,przygotowuje codziennie posiłki na cały dzień,noszę pudełka do pracy i nie zdarzyło mi się przez te 3 lata ani razu nie mieć swojego posiłku w pracy.Kocham jeść,kocham wszelkie słodycze,fast food,czasem jest ciężko się powstrzymać i od czasu do czasu sobie pozwalam na śmieciowe jedzenie,ale w tym wszytskim trzyma mnie to że mam idealne wyniki badań (robię co roku)badam morfologie,hormony,tarczyce,cukier,cholesterol (dużo tego)A był już stan przed cukrzycowy,mój tata zmarł na zawał serca (przeszedł 2 zawały)mama miała 2 wylewy,nadciśnienie,cukrzycę,ja tak nie chcę,czuję się dobrze w swoim ciele jestem pełna energii mimo 35lat,jak się chce to można tylko trzeba ruszyć dupe z kanapy i nie biadolić,wstaje na treningi przed pracą o 5 rano i też mam rodzinę dla której gotuję osobno,pracuje na pełen etat.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #3 Ocena: +1

2019-07-03 09:32:33 (5 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Nikt nie kwestionuje zdrowego stylu życia i odpowiedniej diety. Ale ja będe kwestionować sposób, w jaki obliczana jest w tym kraju nadwaga i otyłość. A w skutek tych obliczeń nakłada się podatki na wszelkie produkty zawierajace cukier, sol, czy co tam jeszcze. Dziwne, ze nikt nie nakłada dodatkowych podatków na produkty zawierajace substancje E i wszelkie konserwanty, których wszędzie pełno.
Dorosłemu jak się powie, ze ma wysokie BMI to jeden się przejmie a drugi nie. Ale żeby dzieciom w szkołach takie pranie mózgu fundować? Dowie się taka 12 latka ze ma wysokie BMI, naczyta się bzdur i potem są problemy w postaci depresji, anoreksji, bulimii, niskiego poczucia własnej wartości. Bo przecież jej koleżanki są jak patyki a ona nie. Wystarczająca jest obecnie presja na to żeby dobrze wyglądać, cokolwiek to znaczy, nie potrzeba dzieciom jeszcze dorzucać do pieca.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #4 Ocena: 0

2019-07-03 09:32:59 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

no wyglada na to ze byle grubasy tez nie szanuja grubasow hehe : )

trzeba ruszyc kufer i heja ! ja w zeszla sobote kupilem dla siebie i zony 5lodow naturalnych owocowych do tego kg zwyklych dla gosci
efekt byl taki ze lody jadlem tylko ja te naturalne zjadlem 3 totalna porazka nic nie poczulem sie szczesliwy : P jak wszyscy poszli spac to otworzylem opakowanie tych zwyklych jedna miseczka :)
pozniej druga i zjadlem caly kg : ) wyrzuty mam do dzisiaj bo od 3 rygodni napierdzielam pompki zeby cos zgubic ale to jest wlasnie ta codzienna walka ktora nam towarzyszy w zyciu mamy pasje ktora nam szkodzi
a np australia czytalem artykul gdzie na granicy pokazuja faka dla otylych twierdzac ze sa obciazeniem dla sluzby zdrowia oczywiscie to w kontekscie stalego pobytu

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 03-07-2019 09:48 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #5 Ocena: 0

2019-07-03 09:54:35 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cytat:

2019-07-03 09:14:42, kalamutka napisał(a):
(....) czuję się dobrze w swoim ciele jestem pełna energii mimo 35lat,(...)



Trochę irytujące dla mnie jest, jak młode osoby w wieku 30-40 lat piszą mimo że mam tyle lat *TIRED*ludzie taki wiek to jest młody wiek.. Zamiast mimo, może powinnaś napisać a mam dopiero! Co pomyślisz za 20 lat? Już po 50-tce czas się zwijac?

Gratuluję zrzucenia wagi i utrzymania jej. Właśnie to jest najtrudniejsze, nie powrócić do starych nawyków.

Cris, kupiłam sobie drozdzowke. Po twoim poście zastanawiam się czy ją zjeść? Nie chcę mieć wyrzutów jak ty :-8 Spojrzałam.. 388 kalorii. Trochę zeskrobie lukier, to może zrobi się 350..nie jest tak źle chyba co? Muszę się ogarnąć bo powracam do starych nawyków :-T[ ale i tak dzielnie się trzymam a mam dopiero 43 lata [:-}
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

cris82

Post #6 Ocena: 0

2019-07-03 10:01:32 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

ja bym jej nie wyrzucal nie lubie marnowac jedzenia : P moze nakarm labedzie
zasada jest jedna odchudzanie zaczyna sie od listy zakupow jezeli w domu znajduja sie jakies ciastka dla gosci oczywiste jest co sie z nimi za chwile stanie...to nue moga byc spontaniczne zakupy tylko zaplanowana co do kazdego produktu akcja

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2019-07-03 10:09:05 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-07-03 09:14:42, kalamutka napisał(a):
Ja napiszę że swojej perspektywy,schudłam ze 105 do 68 (na dzisiaj 70),zajęło mi to około 9 miesięcy z głową i było to 3 lata temu.Od 3 lat jestem fanką siłowni i zdrowego odżywiania,ćwiczę 4 razy w tyg...

jak się chce to można tylko trzeba ruszyć dupe z kanapy i nie biadolić,wstaje na treningi przed pracą o 5 rano i też mam rodzinę dla której gotuję osobno,pracuje na pełen etat.


Brawo.

Założę się jednak, że na początku nie było tak różowo. Po czasie fajnie sie pisze, że jak się chce to można. Jakie miałaś początki? Co spowodowało, że stwierdziłas, dziś jest ten dzień, kiedy muszę ten tyłek z kanapy ruszyc? Czyjeś uwagi, czy dojrzałas do tego, że nadmiar wagi Ci przeszkadza? Miałaś dietetyka czy sama sobie ułozyłaś jadłospis? Jak raadziłaś sobie w momentach zwątpień?

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: +1

2019-07-03 10:19:54 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Na prośbę Misia13

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kalamutka

Post #9 Ocena: 0

2019-07-03 10:24:08 (5 lat temu)

kalamutka

Posty: 319

Kobieta

Z nami od: 15-03-2012

Skąd: york

Mój początek był banalny,przyjaciółka w Polsce pochwaliła się,że jest na diecie od 2 tygodni (zawsze miała słabą silną wolę)I ja pomyślałam sobie,jak przyjadę na wakacje to się będę wkurzać,że ona schudła A ja nie haha (ja schudłam ona nie)szczerze powiedziawszy ja nie zakładałem od razu, że schudne tyle,miało być 5 kilo,jak schudłam 5 to pomyślałam ok to może jeszcze 5,małe korki,zaczełam od chodakowskiej w domu,potem siłownia same kardio a potem spróbowałam treningu siłowego (przełamałam wstyd i strach bo zawsze ćwiczyłam sama) i się zakochałam W ciężarach:).


Tutaj bardziej mi chodzi o moje samopoczucie w wieku 24 lat z wagą 105 A teraz w wieku 35 lat :) nie uważam siebie za starą,myślę że sprawnością przebijam wiele 20 latek:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2019-07-03 10:32:36 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

[/LIST]
Cytat:

2019-07-03 10:09:05, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Cytat:

2019-07-03 09:14:42, kalamutka napisał(a):
Ja napiszę że swojej perspektywy,schudłam ze 105 do 68 (na dzisiaj 70),zajęło mi to około 9 miesięcy z głową i było to 3 lata temu.Od 3 lat jestem fanką siłowni i zdrowego odżywiania,ćwiczę 4 razy w tyg...

jak się chce to można tylko trzeba ruszyć dupe z kanapy i nie biadolić,wstaje na treningi przed pracą o 5 rano i też mam rodzinę dla której gotuję osobno,pracuje na pełen etat.


Brawo.

Założę się jednak, że na początku nie było tak różowo. Po czasie fajnie sie pisze, że jak się chce to można. Jakie miałaś początki? Co spowodowało, że stwierdziłas, dziś jest ten dzień, kiedy muszę ten tyłek z kanapy ruszyc? Czyjeś uwagi, czy dojrzałas do tego, że nadmiar wagi Ci przeszkadza? Miałaś dietetyka czy sama sobie ułozyłaś jadłospis? Jak raadziłaś sobie w momentach zwątpień?




czy z perspektywy czasu uwazasz ze niestosowne byloby zachowanie lekarza ktory skomentowalby twoja nadwage w nie do konca kulturalny sposob? czy moze jednak bylaby to dobra dawka motywacji? cos w stylu "rusz te leniwe tluste dupsko do roboty "
czysta ciekawosc : )
wiadomo to nie jest to samo ale stawiajac na celownik alkoholikow podejscie typu "to choroba" " to nie jest ich wina" im pomaga czy szkodzi? z obserwacji wnioskuje ze czasami upadek na dno upodlenie to jedyny czynnik motywujacy takie osoby moze gdyby lekarze bezkarnie mogli cisnac beke z nieudacznikow to unoszac sie resztakim honoru cos by tobili ze swoim zycie a nie staczali powoli slyszac tylko zrozumienie dla tej strasznej choroby... :-!
sorry ale otyli z powodu choroby to pewnie jakis promil w spoleczenstwie cala reszta to tylko wybor stylu zycia

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 03-07-2019 10:34 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,