MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pomocy! Ośrodek leczenia uzależnień na południu Anglii?

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Aniuuucha

Post #1 Ocena: 0

2017-09-21 20:59:37 (7 lat temu)

Aniuuucha

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 21-09-2017

Skąd: Yeovil

Czy ktoś wie o jakimś ośrodku leczenia uzależnień na południowym zachodzie Anglii w języku polskim?
Mam straszny problem z bratem. Jest uzależniony od narkotyków, alkoholu, hazardu... Wiem, że jeśli wróci do PL będzie jeszcze gorzej. Szukam jakiegoś miejsca (najlepiej ośrodek zamknięty) w którym może otrzymać pomoc. Jeśli mu nie pomogę on nie pożyje długo... Zawiśnie na jakimś drzewie albo się zaćpa... Mam mało czasu...
Błagam wszystkie osoby które mają jakąś wiedzę na ten temat o pomoc!!! :-[

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #2 Ocena: -1

2017-09-21 21:10:45 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

No na pewno, szczególnie na płd-zach ale czy będzie Cię stać na wysłanie tam brata?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2017-09-22 08:30:01 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Hej. Przegladam polskie ogloszenia i wyglada na to ze specjalisci polskojezyczni w Anglii sa, ale polskojezycznych osrodkow zamknietych tu nie ma. Albo Polska albo anglojezyczne otoczenie. Spytaj w najblizszym anglojezycznym osrodku o mozliwosc tlumaczenia na polski, moze sa polscy pracownicy...
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mela1984

Post #4 Ocena: 0

2017-09-22 13:48:21 (7 lat temu)

mela1984

Posty: 211

Kobieta

Z nami od: 21-08-2013

Skąd: uk

będę śledziła temat,tez potrzebuję pomocy dla uzależnionego,GP daje pigułki i na mitingi wysyła,ale osoba nie widzi w nich sensu,inna instytucja pomoże jak będzie zagrożenia życia,inaczej nie,chodzi mi o Ems nie wiem czy dobrze napisałam nazwę

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Boromir

Post #5 Ocena: 0

2017-09-22 17:59:24 (7 lat temu)

Boromir

Posty: 17

Mężczyzna

Z nami od: 31-08-2017

Skąd: Surrey

Cytat:

2017-09-21 20:59:37, Aniuuucha napisał(a):
Mam straszny problem z bratem. Jest uzależniony od narkotyków, alkoholu, hazardu... Wiem, że jeśli wróci do PL będzie jeszcze gorzej.

3w1 - współczuje szczerze :-( Typowo polskich ośrodków raczej tu nie znajdziesz, jedynie jak wspomnieli poprzednicy - mogą się trafić jednostki z polskojęzycznymi pracownikami. Pozostaje obdzwonić/rozesłać maile z takowym zapytaniem.

Ps: czemu po powrocie do PL ma być jeszcze gorzej? Skoro tu już jest tak źle, to może Polska wbrew pozorom byłaby lepszym rozwiązaniem. Oczywiście ktoś na miejscu musiałby wszystkiego dopilnować.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hants

Post #6 Ocena: 0

2017-09-22 22:43:34 (7 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

Priory Hospital w okolicach Southampton. Ale nie wiem, czy Cię będzie stać.

http://www.priorygroup.com/location-results/item/the-priory-hospital-southampton

To prywatny hospital. Za odpowiednią opłatą w ramach terapii nauczą go jeszcze greki i mandaryńskiego.
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,