MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pęknięty wyświetlacz w Samsungu S7 Edge

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 26

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ChrisCov

Post #1 Ocena: 0

2017-01-27 07:02:38 (7 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Pękł mi wyświetlacz w Samsungu S7 Edge i szukam najtańszej metody doprowadzenia go do porzadku.
Ekran czasami działa, ale w takim przypadku bezustannie błyska.
W Coventry wymiana wyświetlacza w firmie naprawiającej telefony wynosi 290 funtów, co jest ponad połową wartości nowego telefonu.
Zastanawiam się, czy udałby się trik, polegający na kupieniu ubezpieczenia na telefon i zgłoszeniu po 2 tygodniach szkody.
Telefon wciąż jest na gwarancji, bo mam go pół roku i może firma, z którą podpisałem kontakt też by to pokryła, gdybym tylko wymyślił dobrą wersję historii dlaczego mam pęknięty ekran.
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

nEUROn

Post #2 Ocena: 0

2017-01-27 08:08:46 (7 lat temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

A poszukaj po necie.
Może to tylko ta pierwsza warstwa pękła.
Mi fakt pękła tylko szklana obudowa tylna.
Wszystko na wymianę kupiłem wraz z przyssawką na ebay.
Ale gdybyś się podjął wymiany to kupuj tylko oryginały nie zamienniki.


E faktycznie np LCD Screen Digitizer kosztuje 250 dolców ne ebay.

[ Ostatnio edytowany przez: nEUROn 27-01-2017 08:13 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2017-01-27 09:15:28 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28877

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

A nie masz jakies konta platnego z taka opcja? Jak to jest, ze ludzie chca kupowac ubezpieczenie po fakcie?
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #4 Ocena: 0

2017-01-27 14:10:01 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Miałem ten sam problem z tym samym telefonem miesiąc temu. Telefon nieubezpieczony. Pochodzilem troszkę po lokalnych serwisach u "ciapakow" i każdy wolał około 250-270 funtów i dawał gwarancję na 7 dni. Czyli w sumie żadna . Wkońcu znalazłem serwis w salonie Carphone Warehouse i tam mi naprawili w ciągu godziny , do tego wymienili baterie na nową i dali 12 miesięcy gwarancji na naprawiony wyświetlacz. Niestety cena takiej przyjemności to 250 funtów . Ale przynajmniej profesjonalny serwis z roczną gwarancją . Firma Ci nic nie pokryje , moj telefon tez miał kilka miesięcy i żadna gwarancja nie obejmuje szkody z Twojej winy . Tez latalem i próbowałem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #5 Ocena: 0

2017-01-27 15:00:53 (7 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2017-01-27 14:10:01, Wielim napisał(a):
Miałem ten sam problem z tym samym telefonem miesiąc temu. Telefon nieubezpieczony. Pochodzilem troszkę po lokalnych serwisach u "ciapakow" i każdy wolał około 250-270 funtów i dawał gwarancję na 7 dni. Czyli w sumie żadna . Wkońcu znalazłem serwis w salonie Carphone Warehouse i tam mi naprawili w ciągu godziny , do tego wymienili baterie na nową i dali 12 miesięcy gwarancji na naprawiony wyświetlacz. Niestety cena takiej przyjemności to 250 funtów . Ale przynajmniej profesjonalny serwis z roczną gwarancją . Firma Ci nic nie pokryje , moj telefon tez miał kilka miesięcy i żadna gwarancja nie obejmuje szkody z Twojej winy . Tez latalem i próbowałem.

Spróbuję. Skasowali dane z telefonu?
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2017-01-27 15:27:29 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Nie . Pytali tylko czy zabezpieczony haslem bo musza sprawdzic dzialanie wyswietlacza po wymianie. Nic nie zniknelo a zona miala setki zdjec i danych > Zreszta nic ich to pewnie nie interesowalo . A sam telefon wygladal jak nowy . Nawet uslyszalem " dostaje pan nowy telefon" :-D tylko za jaka cene :-D no ale zona bedzie miala nauczke zeby dbac o telefon i zabezpieczyc przed upadkiem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #7 Ocena: 0

2017-01-27 17:25:27 (7 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2017-01-27 15:27:29, Wielim napisał(a):
Nie . Pytali tylko czy zabezpieczony haslem bo musza sprawdzic dzialanie wyswietlacza po wymianie. Nic nie zniknelo a zona miala setki zdjec i danych > Zreszta nic ich to pewnie nie interesowalo . A sam telefon wygladal jak nowy . Nawet uslyszalem " dostaje pan nowy telefon" :-D tylko za jaka cene :-D no ale zona bedzie miala nauczke zeby dbac o telefon i zabezpieczyc przed upadkiem

Niestety, ale taki numer u mnie nie przejdzie.
Byłem w Carphone Warehouse w Coventry i na miejscu tego nie robią.
Najpierw obsługiwał mnie Anglik. Powiedział, że wysyłają to do Londynu, czeka się 2 tygodnie i że cena to 270 funtów. Powiedziałem, że kolega w Londynie miał to zrobione za 250, a on na to, że cena jest wszędzie taka sama, więc pewnie też mnie tyle będzie kosztowało. Potem poszedłem do M&S kupić drobne przekąski i zdecydowałem się podejść jeszcze raz do CW. Tym razem rozmawiałem z Indianinem. Spytałem się, gdzie jest w pobliżu centrum naprawcze jak w Londynie. Powiedział, że w Leicester Fosse Park, coś poszukał na necie i stwierdził: "we are stopping doing that. They will not do it in Leicester". Spytałem się, czy może jest taka opcja w Birmingham. Odp.: "no, we have to send it to Samsung in London". Koszt naprawy 180 funtów. Powiedziałem, że kolega zapłacił 250, a on, że "that's probably the right price".
:-]:-]:-]
Może masz jakieś namiary na ten sklep w Londynie i idzie z nimi pogadać?

[ Ostatnio edytowany przez: ChrisCov 27-01-2017 17:26 ]

A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #8 Ocena: 0

2017-01-27 18:42:10 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Kiosk w salonie Carephone Warehouse nazywa sie Geek Squad. Znajduje sie on w trzech miejscach w Londynie - w salonach CW w shoping centre westfield na Stratford , Carphone Warehouse Oxford Street (rog z Tottenham Court Road) i Lakeside Shopping Centre ale tylko w tych dwoch pierwszych naprawiaja na miejscu , a w Lakeside odsylaja gdzies indziej i wtedy naprawa trwa do 10 dni roboczych . Bylem pierw na Lakeside i tak mi powiedzial ich sprzedawca. Ponadto powiedzial cene taka jak Tobie - 180 funtow i zarzekal sie ze to wlasciwa cena jak pytalem go kilka razy czy jest pewny. Nastepnego dnia pojechalem na Stratford i tam powiedzieli ze cena jest 180 ale za kazdego innego Samsunga niz Edge i bede musial zaplacic 250 funtow . No nic zgodzilem sie i zostawilem telefon na jakas godzine

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #9 Ocena: 0

2017-01-28 14:52:38 (7 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2017-01-27 18:42:10, Wielim napisał(a):
Kiosk w salonie Carephone Warehouse nazywa sie Geek Squad. Znajduje sie on w trzech miejscach w Londynie - w salonach CW w shoping centre westfield na Stratford , Carphone Warehouse Oxford Street (rog z Tottenham Court Road) i Lakeside Shopping Centre ale tylko w tych dwoch pierwszych naprawiaja na miejscu , a w Lakeside odsylaja gdzies indziej i wtedy naprawa trwa do 10 dni roboczych . Bylem pierw na Lakeside i tak mi powiedzial ich sprzedawca. Ponadto powiedzial cene taka jak Tobie - 180 funtow i zarzekal sie ze to wlasciwa cena jak pytalem go kilka razy czy jest pewny. Nastepnego dnia pojechalem na Stratford i tam powiedzieli ze cena jest 180 ale za kazdego innego Samsunga niz Edge i bede musial zaplacic 250 funtow . No nic zgodzilem sie i zostawilem telefon na jakas godzine

Dziękuję bardzo. Masz jakieś telefony do tych salonów?
Co sądzisz o tym replacement screen?
Pewnie jakiś badziew:
http://www.ebay.co.uk/itm/Samsung-GALAXY-S7-EDGE-Replacement-Outer-Screen-Glass-Lens-Repair-Kit-BLACK-/262505453127?hash=item3d1e8b5647:g:iH8AAOSwwo1XdVyi
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2017-01-28 15:00:36 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

nie mam , pewnie w google mozna znalezc numery telefonow . Co do tego zestawu to jezeli masz zepsuty wyswietlacz to wymianie podlega caly wyswietlacz ktorego za kilkadziesiat funtow nie kupisz , to wyglada jak zestaw do majsterkowania plus przednia szybka bez wyswietlacza.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,