MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jaka telewizja? Gdzie kupić?Ile kosztuje?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Postów: 30

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

skowronek332

Post #1 Ocena: 0

2010-01-22 19:48:51 (14 lat temu)

skowronek332

Posty: 64

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 11-10-2009

Skąd: londyn

Chcialabym zalożyc polską telewizje i mam problem, czy kupić dekoder w polsce i reszte dokupić w UK czy wszystkie formalności załatwiać w UK!Jaką założyć telewizje, proszę o szybka porade. Ile kosztuje taka przyjemność?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

motylek__x3

Post #2 Ocena: 0

2010-01-22 20:11:26 (14 lat temu)

motylek__x3

Posty: 95

Kobieta

Z nami od: 31-03-2009

Skąd: london

http://www.poloniacentre.com/contact.html

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2010-01-22 20:23:28 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

grzes-24

Post #4 Ocena: 0

2010-01-22 20:41:41 (14 lat temu)

grzes-24

Posty: 1703

Mężczyzna

Z nami od: 06-06-2009

Skąd: Londyn

A ja cały komplet sprowadziłem z Polski - dekoder i antene tv "n".
Ustawienie antene dużo prościejsze gdy w pobliżu ktoś ma "n-ke" lub polsat.
Niby "n-ke " najgorzej sie ustawia ale mi to potrwało okolo 1 godzinki (niektórym kilka dni ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Bziubziulek

Post #5 Ocena: 0

2010-01-22 21:44:50 (14 lat temu)

Bziubziulek

Posty: 189

Kobieta

Z nami od: 28-02-2009

Skąd: Londyn

Ja tez przywiozlam sobie z Polski,Cyfrowy Polsat,oplacilam na dwa lata z gory,pakiet ten zwykly 20 programow,wszystko mnie kosztowalo 100L.Ale teraz zmienilam na pakiet Familijny HBO,bo maz narzekal,ze nie ma co ogladac,bo ja to tylko polsatowskie seriale, Klanik i Wydarzenia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #6 Ocena: 0

2010-01-22 22:01:57 (14 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

ja rowniez caly komplet przywiozlem z Polski (polsat). Talerz wiozlem jako podreczny w Ryanair(!!!). Niestety nie moglem utrafic w satelite za nic w swiecie. Moj saiad Portugalczyk wprowadzil mnie w blad twierdzac, ze jego talerz jest ustawiony na tego samego satelite co Polsatowski. Wykupil sie z winy podsylajac mi swojego kolesia z finderem, kosztowalo mnie 20 poundow. Najsmieszniejsze jest to ze choc mialem ichni zestaw to Polsatu zasadniczo nie ogladam. W Polsce ustawilem na koncie automatyczna zaplate abonamentu i tak to leci. Po zjezdzie z UK dalem zestaw rodzicom i oni sie teraz ciesza "szklem kontaktowym". Moi staruszkowie tez nie ogladaja Polsatu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #7 Ocena: 0

2010-01-22 22:13:40 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #8 Ocena: 0

2010-01-22 22:45:10 (14 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

ja mam od 5 lat cyfre, teraz za full pakiet HD płace 86zł miesięcznie, bo nie chcieli przyjąć zapłaty za cały rok i place co dwa miesiące przez internet.

Generalnie rok temu chciałem dać zarobić współemigrantom ale niestety okazało się że za dużo wiem i jak się skapowali to każdy nagle twierdził że umowy im się pokończyły.
Jednym słowem trzeba uważać.

W naszym wypadku było to przedłużenie umowy, a wiec nawet nie musieliśmy jechac do polski, zawsze pod koniec umowy wysyłamy list o rezygnacji, oni do nas odzwaniają a my marudzimy że chcemy iść do konkurencji wtedy pani dorzuca coś jeszcze oprócz tego co widnieje w cenniku, w naszym przypadku była znizka na cały okres umowy a nie 12 -50% a 13ty 100%
I ten cyrk powtarzamy co roku / co półtora

Pierwszy pakiet niestety trzeba się przejechać by podpisać umowę, w sumie przecież do poslki można wpaść na 2-3 dni znaleźć gdzieś bilet za 50 funia i lecieć odwiedzić rodzinkę/ kochankę czy co tam chcecie i kupić sat
montaż jest dość prosty chyba największe schody to umieszczenie i umocowanie anteny, jak z tym sobie poradzimy to już pikuś, było tu już mase tematów o tym.
Wydaje mi się że warto się tego nauczyć zwłaszcza gdy się przeprowadza co pewien czas.

i fakt teraz w cyfra ma super promocje, można ten TV przywieść albo tanio sprezentować dzieciakowi albo chrześniakowi :)

co do wożenia anteny, trzeba bardzo uważać, akurat naszą pierwsza antenę Beta wiozła jako bagaż w samolocie, niby wszytko było Ok, ale zawsze strasznie długo się na nią ustawiało sygnał i był bardzo podatny na zakłócenia, dopiero długo później załapałem że antena jest delikatnie zdeformowana, a musi być idealnym wycinkiem paraboli lub koła inaczej mamy krzywe zwierciadło i nie uzyskuje się skupienia w ognisku, tak jak z soczewką.
Do tego w Pl muszą być większe michy, tutaj jest to nie konieczne, no i szara siatka ma tą zaletę ze się nie wyróżnia a wiec w oczy sąsiadów nie kole
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

skowronek332

Post #9 Ocena: 0

2010-01-23 10:35:32 (14 lat temu)

skowronek332

Posty: 64

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 11-10-2009

Skąd: londyn


Jestem obecnie w kraju więc tutaj kupię dekoder, a ile bedzie mnie kosztowało kupno anteny w Anglii i gdzie ją nabyć tanio?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Araghorn

Post #10 Ocena: 0

2010-01-23 10:53:41 (14 lat temu)

Araghorn

Posty: 28

Mężczyzna

Z nami od: 14-01-2010

Skąd: Londyn

@paolomario: ilo-calowy ten telewizorek? jest jakiś kruczek w tej promocji?

Szczerze odradzam Cyfrowy Polsat. Używaliśmy od listopada 2007, po drodze dwa razy psuł się dekoder i trzeba go było wozić do Polski do naprawy. Za pierwszym razem oddali dekoder po dwóch tygodniach.. nienaprawiony. Bez komentarza. Teraz w grudniu przysłali pismo, że mam czas do 11 stycznia przysłać do nich pisemko o przedłużenie umowy na następne 12 mcy. Nie wysłaliśmy, bo bez tego też miało być można korzystać z wszystkich kanałów, tyle, że cena o dwa złote wyższa, ale za to można zrezygnować z usługi w każdej chwili (3 mce wypowiedzenia). 10 stycznia czyli dzień przed terminem.. przestał działać dekoder. Dzwonię do nich i pytam do nich co jest grane i dlaczego zakłócają sygnał :) a pani do mnie, że to na pewno dekoder się popsuł i że jeśli chcę to skontaktuje się ze mną ich przedstawiciel w celu przedstawienia oferty na nową promocję z nowym dekoderem (!), na co ja, że jak wszystko nie zacznie działać do 48 godzin, to składam wypowiedzenie i idę do konkurencji. Nie dali mi żadnej innej oferty i nic się nie poprawiło, więc wypowiedziałem umowę. Znam co najmniej jeden inny taki przypadek, że "dekoder przestaje działać" akurat wtedy, gdy kończy się umowa. Zamówiłem telewizję n. Szkoda, że ni wiedziałem o tej promocji z telewizorkiem z Cyfry..

ukłony
Araghorn

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,