MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jaka telewizja? Gdzie kupić?Ile kosztuje?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

bluesky

Post #1 Ocena: 0

2010-01-23 14:10:29 (14 lat temu)

bluesky

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 23-01-2010

Skąd: norwich

Każdy w zależności może wybrać pakiet telewizji wedle uznania. Ponieważ nie miałem możliwości przywozu z Polski potrzebnego sprzętu, całość tj dekoder i zestaw antenowy kupiłem tu w Anglii za pośrednictwem firmy Polonia Centre. Wybór padł na Polsat Cyfrowy. Pakiet był opłacony za zasadzie pre paid i przez cały rok oglądałem TV. Kosztowało mnie to ok 240F(zestaw plus opłacenia na rok pakietu relaks mix). Przez ten okres użytkowania wszystko działało ok. Problemy zaczęły się po upływie opłaconego okresu. Ponieważ dekoder był formalnie zarejestrowany na wyżej wymienioną firmę (a dokładnie to na jedną osobę) chcąc to zmienić zaczęły się schody, ale to już inna bajka. Z tego co wiem Polonia Centre oferuje teraz Telewizje na kartę. Obecnie mam cyfrę plus przywiezioną z Polski i sugerowałbym tym wszystkim którzy mają taką możliwość o kupno dekodera w Polsce, chyba że ktoś jest zainteresowany ofertę prepaid TnK to można ją nabyć tu w Anglii.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stokesay

Post #2 Ocena: 0

2010-01-23 14:14:23 (14 lat temu)

stokesay

Posty: 3008

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2007

Skąd: Wellingborough

Cytat:

2010-01-23 10:35:32, skowronek332 napisał(a):

Jestem obecnie w kraju więc tutaj kupię dekoder, a ile bedzie mnie kosztowało kupno anteny w Anglii i gdzie ją nabyć tanio?


Skowronku możesz poszukać na ebay albo np kupic tutaj i masz już wszystko do odbioru, tylko antene ustawiać :-)
Wielu guru mówi, żeby unikać złego towarzystwa, póki się nie jest Mistrzem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

jojomaster

Post #3 Ocena: 0

2010-01-23 14:32:09 (14 lat temu)

jojomaster

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 18-07-2007

Skąd: luton

polecam cyfre. najlepiej samemu sprowadzic, albo niech ktos przysle - fajne teraz promocje maja. n-ka to kicha tak jak i polsat. polsatu juz nie mam na szczescie. n-ke musze miec jeszcze przez 1,5 roku - dziecko ma bajki fajne i to wszystko, a korzystam wieczorami z cyfry :) a rezultat i tak jest taki, ze staly zestaw glownie sie oglada: tvp1, tvp2, tvn, tvn7...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2010-01-24 12:42:16 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2010-01-24 15:45:58 (14 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

HEhe no chyba że Tv ktoś używa do stymulacji erotycznej :)))))))))))))))))))))))))))))))))

------------
wiesz każdy dekoder i każdy terminal może sie zepsuć, akurat ty mówisz o terminalu, bo nie sa to typowe dekodery

Teraz następna sprawa, skoro się zepsuło coś co pożyczyłeś to gdzie ty chcesz to oddać? w sumie możesz to naprawić na własny koszt tylko po co skoro płacisz za wyposażenie i w tej cenie jest właśnie naprawa.
Ludzie ciągle mylą pojęcia, wymagają by sprzęt był nowy a przecież to nie zawsze jest możliwe, bo co mają robić ze sprzętem zwracanym od tych którzy go oddali?

Jednym z wyjść jest kupienie jednym z kilkudziesięciu tunerów dostępnych na rynku, począwszy od prostych aż po bardzo awansowane zdąlne do odtwarzania nie tylko programów ale i filmow np z netu z wbudowanego DVD itd,z systemem linux.

Kazdy operator ma swój regulamin z którym się zgodziłeś, jeżeli ci nie odpowiada nowa oferta to logiczne że idziesz gdzie indziej,

W regulaminie jest nappisane że zrezygnować mozesz
jezeli jesteć klientem dłużej niż rok, to z 3 miesiecznym wypowiedzieniem
jezeli jesteś nowym klientem to z 1 miesiecznym wypoiweidzniem.

Zawsze warto śledzić oferty wszystkich operatorow, dla mnie puki co Cyfra jest najlepsza, ma moje ulubione programy, naukowe i filmowe HD za w sumie nie duże pieniadze.
Dekoder mam swój.

Co do anteny, antene możesz kupić
1 ebay
2 używana lub nową na lokalnych targowiskach
3 można znaleźć, często sie poniewierają
4 sklepy sat, ale tu z cenami roznie bywa
5 nawet sklepy budowlane np scrufix
6 często bywa że jest antena zamontowana potrzeba jedynie zmienić jej kierunek "patrzenia"
--------
Mulitom, ja akurat mam dwa Dreamboxy i sam sobie zrobiłem muliroom :)
niestety terminale maja jedna niepowtarzalną zaletę tylko dzięki nim można wypożyczać filmy, i są tanie, koszt ok 120 zł rocznie, niestety ich możliwości są bardzo ograniczone.
a jak ktoś lubi mieć dużo to kupuje swoj tu niestety nie działa VOD ale za to mamy lepszy dźwięk, większe możliwości, bardziej niezawodne, często lepszy obraz itd itd
Np w swoim odkryłem że mogę odtwarzać pliki kopii z bluraj format .mkv oraz .ps2 w wysokiej rozdzielczości i dźwiękiem DD
o mp3, .flac i wielu innych nie wspomne.
największa wada jest cena. i to wszytko :)
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #6 Ocena: 0

2010-05-18 13:31:09 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2010-05-18 13:51:22 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kinga77

Post #8 Ocena: 0

2010-05-18 13:52:11 (14 lat temu)

kinga77

Posty: 1783

Kobieta

Z nami od: 04-08-2008

Skąd: UK

ja mam taki
Dekoder w porzadku,ale za to pilot byl od razu bubel i kupilismy wielofunkcyjny i jest ok.
Dekoder kupilismy w Pl.A antene to mozna tutaj jakas kupic.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kinga77

Post #9 Ocena: 0

2010-05-18 13:55:43 (14 lat temu)

kinga77

Posty: 1783

Kobieta

Z nami od: 04-08-2008

Skąd: UK

Nika tam pisze,ze mozna sobie zamowic,ciekawe czy tutaj by wyslali?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2010-05-18 14:04:55 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,