MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ubezpieczenie na komputer

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Vanilla91

Post #1 Ocena: 0

2020-07-16 18:03:03 (4 lata temu)

Vanilla91

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 16-07-2020

Skąd: Leeds

Witam
W zeszłym roku kupiłam sobie laptopa w PC World. A w lutym zabrałam go do Polski, do której wróciłam. Niestety ostatnio złamał mi się zawias i komputer muszę oddać do naprawy.
Przy jego zakupie wykupiłam także ubezpieczenie. Jednakże nie wiem czy działa ono także w jakiś sposób w Polsce? Rodzaj uszkodzenia uniemożliwia mi wysłanie laptopa do Anglii, ani jakikolwiek dalszy transport, bo zwyczajnie nie mogę go zamknąć. Zresztą do Anglii póki co i tak się nie wybieram.
Mam jednak ze sobą wszystkie papiery. Wiecie może czy istnieje jakoś możliwość skorzystania z tego w Polsce?
Dzięki

[ Ostatnio edytowany przez: Vanilla91 16-07-2020 18:03 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2020-07-16 18:24:39 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28873

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

A gwarancja producenta nie działa jeszcze? Zwykle jest 1 rok, ale może być dłuższa. A wiesz co dokladnie pokrywa ubezpieczenie? Uszkodzenia przypadkowe czy to przedłużona gwarancja PC World. Zawsze mozesz wyslac komputer z Polski do ich serwisu, ale myślę ze naprawa w Polsce będzie tansza niz przesyłka w obie strony, bo wątpię, żeby PC World chcial za nią zapłacić.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,