MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Dobra ochrona komputera darmowa czy kombinowana inna dobrej marki?

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

pantiktak

Post #1 Ocena: 0

2014-04-23 16:28:04 (10 lat temu)

pantiktak

Posty: 582

Mężczyzna

Z nami od: 15-11-2010

Skąd: Southampton

Robię porządki na komputerze i po wgraniu nowego systemu chciałbm go dobrze zabezpieczyć, chodzi mi o czas rzeczywisty plus jakaś blokada tych wszystkich nieznośnych reklam okienek itp:.

Próbowałem wgryzać się w te wielostopniowe systemy ochrony ale w moim przypadku nie ma to większego sensu nie posiadam żadnych ważnych danych a i tak średnio raz w roku stawiam system na nowo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: 0

2014-04-23 17:02:58 (10 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

jak masz konto w barclays, to masz za free kaspersky INS

Okienka itp załatwi ci ADDblock np używając FFoxa, ale jest ból bo niektóre strony mogą być zdeformowane, niektórych stron np z ogłoszeniami też nie będziesz widział.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

clockwork_orang

Post #3 Ocena: 0

2014-04-23 17:13:49 (10 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

Cytat:

2014-04-23 16:28:04, pantiktak napisał(a):
Robię porządki na komputerze i po wgraniu nowego systemu chciałbm go dobrze zabezpieczyć, chodzi mi o czas rzeczywisty plus jakaś blokada tych wszystkich nieznośnych reklam okienek itp:.

Próbowałem wgryzać się w te wielostopniowe systemy ochrony ale w moim przypadku nie ma to większego sensu nie posiadam żadnych ważnych danych a i tak średnio raz w roku stawiam system na nowo.

od konca...
system stawiac co roku? wow, to ja od 10 lat tego nie robilem 8-)

w zaleznosci od systemu - od win7 w gore dosc dobrze dziala Windows Defender plus jakis scaner, np. darmowa Avira - lekka i skuteczna

ps. generalnie, to najlepsza ochrona jest uzywanie mozgu, po to chyba zostal dany...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #4 Ocena: 0

2014-04-23 18:04:26 (10 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

hmm, ja mam standardowe z windowsa plus malwarebytes, te ostatnie wylapuje, blokuje i przy skanowaniu wylapuje co trzeba. zrezygnowalam z mcafee i kasperskiego. poki co dziala jak trzeba, no i uzywanie mozgu, jak ktos wspomnial.

[ Ostatnio edytowany przez: kik1976 23-04-2014 18:04 ]

Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MamaMyszow

Post #5 Ocena: 0

2014-04-23 18:19:58 (10 lat temu)

MamaMyszow

Posty: n/a

Konto usunięte

My mamy MacAfee, ale jak skanuje to lepiej wyjsc z domu... Add blocki mozna w googlowym sklepiku sciagnac. Rozmawialam z kuzynem o antywirach i on, wraz ze znajomymi z branzy IT, poleca nod'a. Pewnie ile osob, tylez samo opinii :-]

A mamy ten do 4 liter antywirus, bo Sloik twierdzi, ze jak juz sie placi to trzeba uzywac :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,