MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kiedy polskie zniżki "przekształcają się" na angielskie ?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Postów: 92

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

quartzXXI

Post #1 Ocena: 0

2015-04-04 23:33:25 (9 lat temu)

quartzXXI

Posty: 9

Mężczyzna

Z nami od: 04-04-2015

Skąd: Wrexham

Witam serdecznie.

Od dłuższego czasu śledzę już forum ale mam pytanie na które nie udało mi się znależć odpowiedzi.

W tej chwili mam auto ubezpieczone w Asdzie. Zaakceptowali mi 7 lat NCD z Polski.

Czy w sierpniu kiedy minie mi pełny rok bezszkodowej jazdy w UK, czy te polskie 7 lat NCD plus 1 lat w uk dodadzą się w jakiś sposób do siebie i przy ubezpieczeniu na kolejny rok lub już inne auto w zupełnie innej ubezpieczalni posiadać będę 8 lat NCD angielskich ?

Przepisy w UK wywołują u mnie ból głowy i nie jestem już się w stanie w tym wszystkim połapać. Problem mój polega na tym, że musiałem męczyć się z autkiem o małej mocy i liczę że już po roku będę mógł sobie sprawić jakieś normalne auto o przyzwoitej pojemności i mocy z rozsądnym ubezpieczeniem.

Pozdrawiam ciepło i smacznego jajka :)

[ Ostatnio edytowany przez: quartzXXI 04-04-2015 23:34 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2015-04-04 23:52:44 (9 lat temu)

Richmond

Posty: 28862

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Powinienes dostac 8 lat NCD. Aczkolwiek niektore firmy pytaja sie czy wszystkie lata znizek byly nabyte w UK, wiec bedziesz musial dokladnie przeczytac wymagania nowej firmy ubezpieczeniowej, jak bedziesz zmienial.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

quartzXXI

Post #3 Ocena: 0

2015-04-04 23:56:11 (9 lat temu)

quartzXXI

Posty: 9

Mężczyzna

Z nami od: 04-04-2015

Skąd: Wrexham

Rozumiem. Zazwyczaj przy załatwianiu nowego ubezpieczenia potrzeba udowodnić swoje NCD. Czy z Asdy takie oświadczenie mi wydadzą na prośbę czy sami z zasady wysyłają po zakończeniu się okresu umowy ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

krakn

Post #4 Ocena: 0

2015-04-04 23:57:55 (9 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Przyzwoita moc, nadal może być dla całej ciebie kosztowna, mimo 8 NCB.

Tak z ciekawości, ile płacisz? i daj znać ile Ci zaoferują na nowy samochód.


Asda to chyba AXA? Różnie bywa, AXA trzeba poprosić i przychodzi pocztą.
Zrób to dzień po zakończeniu umowy, bo proces zajmuje kilka dni, a nowa ubezevzalnia może dać ci tylko tydzień albo dwa na dostarczenie potwierdzenia NCB, więc nie ma na co zwlekać.

Niektóre firmy wystawiają też dokument onlain, dostajesz link do ściągnięcia pdf u
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

quartzXXI

Post #5 Ocena: 0

2015-04-05 00:06:58 (9 lat temu)

quartzXXI

Posty: 9

Mężczyzna

Z nami od: 04-04-2015

Skąd: Wrexham

Asda. Na sto procent ;) W tej chwili mam Leona 1.6 za który i tak płacę niemiało bo sumując wyszło 1200funtów. Zostałem wyrolowany bo inna ubezpieczalnia oferowała 680funtów ale po 2 tygodniach zadzwonili i powiedzieli że anulują ubezpieczenie i koniec, bez powodu :) Kolejną która akceptowała polskie zniżki była Asda z ceną 1200. No cóż ;)

Różne autka mam na oku, zbliżam się ku Hyundai Coupe z silnik V6. Confused pokazuje kilka ubezpieczalni z ceną od 680 do 750 funtów za rok.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #6 Ocena: 0

2015-04-05 07:48:25 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2015-04-05 07:58:25 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #8 Ocena: +1

2015-04-05 09:15:53 (9 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Normalnie 8 lat. Ci, którzy dopuszczają mirroring zniżek, które w Polsce wciąż są wykorzystywane na inne auto (są takie przypadki choć rzadkie) dają po zakońćzeniu ubezpieczenia 1 rok.

Asda ci nie przyśle zaświadczenia, tylko przed zakończeniem każdego roku ubezpieczniowego dostajesz renewal, a na nim są wyszczeglnione aktualne zniżki.

[ Ostatnio edytowany przez: stanislawski 05-04-2015 10:08 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

krakn

Post #9 Ocena: 0

2015-04-05 15:38:45 (9 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Niektóre firmy nie chcą zaakceptować zniżek podanych w propozycji wznowienia innej firmy, nadal wymagają certyfikatu. Trzeba się upominać o certyfikat.

Bo propozycja wznowienia jest drukowana miesiąc wcześniej, a wypadek mógł się zdarzyć minute przed zakończeniem.

Można przesłać email em zdjęcie.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

AlmostFamous

Post #10 Ocena: 0

2015-04-05 19:25:10 (9 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

A tak na marginesie to te 7 lat z Polski potraktowali jakoś słabo skoro płacisz 1200. Pokazuje to ten poprzedni ubezpieczyciel, który dał kwotę praktycznie o polowe mniejsza. Strasznie wysokie to ubezpiecznie przy tylu latach zniżek. Dlatego tak jak napisałem. Myśle, ze oni niby te zniżki przyjęli, ale kwotę masz taka jakby w ogole ich nie było...
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,