MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Leasing van`a w UK

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

saueer

Post #1 Ocena: 0

2013-09-06 13:38:45 (11 lat temu)

saueer

Posty: 26

Mężczyzna

Z nami od: 06-08-2012

Skąd: Manchester

Witam, mam pytanie do osób, które brały w przeszłości samochód w opcji leasingu, jakie wymagania musiały spełniać. Ja chciałbym otworzyć działalność w uk i wziać auto w leasing do celów tej działalności. Czy firmy leasingujące samochody mają wymagania dotyczące istnienia ileś lat firmy na rynku czy jako nowo-powstała firma mam szansę taki leasing dostać ? Czy brany jest również pod uwagę Credit Score ?

pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Robo85

Post #2 Ocena: 0

2016-01-23 15:10:04 (8 lat temu)

Robo85

Posty: 264

Mężczyzna

Z nami od: 15-06-2009

Skąd: Luton/Bdg

Witam
Podbijam temacik... Bral ktos vana w UK na leasing? Jak to wyglada od strony wynajmujacego? Jakie wymagania itp.?
Pzdr
...robbieozone....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

Severance_

Post #3 Ocena: 0

2016-11-24 12:12:59 (7 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Vans Leasing & Finance

Wlasnie sama sie zastanawiam nad leasing vs PCP. W moim wypadku raczej PCP poniewaz z tego co czytam leasing oplaca sie przy VAT- od wczoraj dopiero zbieram info, wiec wszystkie porady mile widziane!
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2016-11-24 12:53:56 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28862

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ja bym sie skupila na cenie i takich faktach jak brak elastycznosci leasingu, itp.

Leasing trudniej zakonczyc wczesniej, sa rozne oplaty. Niektore firmy chca 50% rat do konca okresu umowy, inne 90%, jeszcze inne 100%.

Z PCP jest z kolei tak, ze mozna spalcic umowe w dowolnym momencie i sprzedac van, ewentualnie zamienic na cos innego, ale w gre bedzie wtedy wchodzic utrata wartosci.

Wszystko zalezy od tego jaka jest roznica w cenie calkowitej leasing vs PCP na dany okres.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,