MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Protest na życzenie rządu

 

Postów: 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2020-10-26 22:41:53 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Po konsultacji, przywracam wpis Gwontownik i wrzucam tutaj czesć, która była zamieszczona w temacie http://www.mojawyspa.co.uk/forum/31/66195/quotWyrok-na-kobietyquot,20#post1647137


Cytat:
2020-10-26 21:00:03, Gwontownik napisał(a):
Aby osiągnąć porozumienie w tym temacie należy usiąść do stołu rozmów i rozmawiać, aby stworzyć kompromis. Jeśli do tego nie dojdzie zawsze rządy, niezależnie jakie będą, będą podsycały ten temat wtedy, kiedy im to będzie na rękę. Mamy taki czas, w którym było wiele protestów. Choćby w ostatnim czasie protest rolników, protest przedsiębiorców czy wreszcie protest antycovidowców. Ze wszystkimi władza sobie poradziła (tymczasowo, ale sobie poradziła), a z tym sobie poradzić nie może. Czy to nie jest dziwne? Mało tego, zaryzykował bym twierdzenie, że PiS robi wszystko, aby te protesty trwały jak najdłużej i były jak najbardziej brutalne. To jest im na rękę. Dlatego obecna władza nie zrobi nic dla osiągnięcia kompromisu.
Z drugiej strony chodzi o to, aby jak największy podział społeczny utrzymać tak, aby ludzie nie potrafili się ze sobą dogadać, a jest to dobre podłoże konfliktu, bo gdy społeczeństwo zacznie myśleć tak samo, jednakowo i nie będzie to na pewno zgodne z kierunkiem władzy, to taką władzę mogą pogonić. Tego się każdy rząd obawia stąd od lat funkcjonuje zasada "dziel i rządź".
Powtórzę jeszcze raz
1. Przez bezsensowne i nielogiczne obostrzenia na czas ??pandemii?? cierpi gospodarka.
2. Ręczne sterowanie ?? pandemią?? doprowadza do upadłości wiele firm, pozostawiając ich pracowników bez środków do życia.
3. Służba zdrowia się sypie, ludzie umierają w karetkach, szpitale specjalistyczne przekształcone na wirusa. Za chwilę będziemy mieli wysyp zgonów na nowotwory, które nie zostały odpowiednio wcześnie zdiagnozowane.
4. Pacjenci w karetkach przebywają po cztery i więcej godzin, kiedy w przypadku no udaru podjęcie stosownych czynności w pierwszej godzinie jest konieczne dla zachowania pacjenta w jak najlepszej formie. Po godzinie skutki są nieodwracalne.
I tak można by wymieniać, tylko po co?
Dlaczego w tych sprawach nikt nie protestuje. Czy los przyszłych chorych cukrzyków, rakowców, udarowców jest mniej ważny, a wręcz nieistotny?
Czy zastanowił się ktoś, z czego ludzie będą się utrzymywać kiedy rząd rozwali gospodarkę do końca? Nie, a to jest właśnie baza, baza dla której tę sytuację się podtrzymuje. Rząd będzie skrupulatnie wykorzystywał to co się dzieje dla własnych potrzeb politycznych i własnej promocji.

To może ja tyle do sytuacji protestu.
Co do sytuacji kobiet, to każda ma swoją moralność, swoje sumienie i niech zgodnie z nim postępuje. Sytuacji jest tak wiele, że nie sposób nam tu rozgraniczać, rozdzielać na różne warianty. A jeżeli w swoim sumieniu ustali podjęcie takich, a nie innych kroków to i możliwości ku temu znajdzie.
[ Ostatnio edytowany przez: <i>Gwontownik</i> 26-10-2020 21:07 ]



Przenoszę tutaj również wpis innego uzytkownika

Cytat:

2020-10-26 21:24:59, sqlserver napisał(a):
bardzo podoba mi się komentarz tego gostka, w zasadzie wyczerpuje temat



Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #2 Ocena: 0

2020-10-26 23:07:02 (4 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Zgadzam sie z dzikim.
Rzad chce odwrocic uwage od aresztowania mecenasa konia.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #3 Ocena: 0

2020-10-26 23:15:09 (4 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

To jest taki sam chwyt karate jak sałatka Pawłowicz
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #4 Ocena: +1

2020-10-27 00:08:49 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

chyba nikt tu nie uwierzy ze Kaczyński nie wiedział co robi , to jest jakiś szerszy plan masonów, pis czy po jedno gówno, o to chodziło, czy jest tu chociaz jeden naiwny?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

DADAM1986

Post #5 Ocena: 0

2020-10-27 00:59:02 (4 lata temu)

DADAM1986

Posty: 403

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-09-2017

Skąd: Waterlooville

NIGDY nie wrócę do Polski. Chyba, że w sosnowej skrzynce!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2020-10-27 07:04:13 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Przeniesione z innego tematu plus informacja,że post edytowany. Jesli piszesz o innym narodzie, pisz proszę z szacunkiem
Cytat:

2020-10-27 00:07:04, Wielim napisał(a):
Nie mi oceniać, trudno twierdzić że Kaczyński nie przewidział protestów na taką skale, czy to celowe działania masonów w połączeniu z covidem? Chyba nikt nie uwierzy ze Kaczyński nie wziął pod uwagę protestów na taką skalę, Zydzi juz wiedzą co będzie z Polską i Europą
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #7 Ocena: 0

2020-10-27 07:20:58 (4 lata temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-10-27 00:08:49, Wielim napisał(a):
chyba nikt tu nie uwierzy ze Kaczyński nie wiedział co robi , to jest jakiś szerszy plan masonów, pis czy po jedno gówno, o to chodziło, czy jest tu chociaz jeden naiwny?




Przeciez Kaczyński powiedział że jak dojdą do władzy to nie odpuszcza.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2020-10-27 17:40:11 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-10-27 13:12:44, admiralbibol napisał(a):
Wygrajcie sobie wybory i zmiencie konstytucje.
:)


Cytat:

2020-10-27 13:21:11, ZlotaPerla1 napisał(a):
Cytat:

2020-10-27 13:12:44, admiralbibol napisał(a):
Wygrajcie sobie wybory i zmiencie konstytucje.
:)


Serio?
politycy mają wywalona na to co się dzieje w domach dziecka, czy ośrodkach dla dzieci z niedorozwojem. Politycy obecnie afiszują swoje zaangażowanie w sprawę i obiecują wspierać finansowo rodziny dotknięte problemem - ale to już jest po rybach ... bo już jest dramat.


Cytat:

2020-10-27 14:55:19, daavid napisał(a):
Cytat:

2020-10-27 13:12:44, admiralbibol napisał(a):
Wygrajcie sobie wybory i zmiencie konstytucje.
:)


Typowe myślenie każdego zamordysty. Władza powinna służyć wszystkim, także tym którzy jej nie wybrali.


Cytat:

2020-10-27 15:01:22, stanislawski napisał(a):
Cytat:

2020-10-27 12:51:57, daavid napisał(a):
Pewne jest jedno. Ten zakaz to krok ku zmianie prawa na takie jak jest u wszystkich polskich sąsiadów. "Pro-liverzy" strzelili sobie w stopę. To samo z kościołem. Skończy jak kościół irlandzki.


Dokładnie. Lepiej było siedzieć na d... i nie ruszać tematu. A teraz, wcześniej czy później, będzie liberalniej niż było. Ja nie mówię, że to dobrze.
Natomiast do tego dojdzie.
No i jeszcze PIS znów podbudował hasło "PIS wyp...ć". Bardzo to mądre.


Cytat:

2020-10-27 15:20:27, karjo1 napisał(a):
Cytat:

2020-10-27 13:12:44, admiralbibol napisał(a):
Wygrajcie sobie wybory i zmiencie konstytucje.
:)

Takie podejscie powoduje, ze bedzie zwrot ku drugiej, wcale niekoniecznie lepszej, stronie.

Bezczelnosc, arogancja, zadufanie i krotkowzrocznosc powyzszego podejscia, zenujace...


Cytat:

2020-10-27 15:37:50, SweetLiar napisał(a):
Cytat:

2020-10-27 15:20:27, karjo1 napisał(a):
Cytat:

2020-10-27 13:12:44, admiralbibol napisał(a):
Wygrajcie sobie wybory i zmiencie konstytucje.
:)

Takie podejscie powoduje, ze bedzie zwrot ku drugiej, wcale niekoniecznie lepszej, stronie.

Bezczelnosc, arogancja, zadufanie i krotkowzrocznosc powyzszego podejscia, zenujace...

Twój komentarz pokazuje, że polskimi sprawami interesujesz się raczej okazjonalnie.

Bezczelność, arogancja, zadufanie i krótkowzroczność


Cytat:

2020-10-27 15:57:30, Gwontownik napisał(a):
Cytat:

2020-10-27 15:37:50, SweetLiar napisał(a):
Cytat:

2020-10-27 15:20:27, karjo1 napisał(a):
Cytat:

2020-10-27 13:12:44, admiralbibol napisał(a):
Wygrajcie sobie wybory i zmiencie konstytucje.
:)

Takie podejscie powoduje, ze bedzie zwrot ku drugiej, wcale niekoniecznie lepszej, stronie.

Bezczelnosc, arogancja, zadufanie i krotkowzrocznosc powyzszego podejscia, zenujace...

Twój komentarz pokazuje, że polskimi sprawami interesujesz się raczej okazjonalnie.

Bezczelność, arogancja, zadufanie i krótkowzroczność

A moje posty usunięto, bo niby nie na temat były.
Widać nie każdemu dane jest pisać. A to już nie jest moderacja, a cenzura raczej.


Cytat:

2020-10-27 16:09:53, daavid napisał(a):
Cytat:

2020-10-27 15:01:22, stanislawski napisał(a):
Cytat:

2020-10-27 12:51:57, daavid napisał(a):
Pewne jest jedno. Ten zakaz to krok ku zmianie prawa na takie jak jest u wszystkich polskich sąsiadów. "Pro-liverzy" strzelili sobie w stopę. To samo z kościołem. Skończy jak kościół irlandzki.


Dokładnie. Lepiej było siedzieć na d... i nie ruszać tematu. A teraz, wcześniej czy później, będzie liberalniej niż było. Ja nie mówię, że to dobrze.
Natomiast do tego dojdzie.
No i jeszcze PIS znów podbudował hasło "PIS wyp...ć". Bardzo to mądre.


"Spieprzaj dziadu" zamieniło się na "Wypier...ać"


Cytat:

2020-10-27 16:20:48, cris82 napisał(a):
Cytat:

2020-10-27 10:36:52, tomaszzet napisał(a):
Nie czytałem wszystkich wypowiedzi.

Co ja widzę?

Stoję z boku i dla mnie jest to manipulacja decydentów.

Temat - zasłona dymna.

Gdzieś zadałem to pytanie.
Zaznaczam, że nie jestem zwolennikiem decyzji TK.

Jaki jest sens walczyć o coś co, jak się zanosi, za chwilę nie będzie miało znaczenia?

Dystans społeczny wejdzie do naszych łóżek, będziemy umierać w samotności...

Chodzi mi o to, że wszyscy zlewamy zagrożenie całego Narodu dla hałasu o coś, co dotknie zaledwie promil społeczeństwa.

Proiorytety zostały odwrócone.
Kwestia aborcji może przestać istnieć na wiele sposobów. Opcja rządząca kiedyś się zmieni, a wraz z nią ustawa aborcyjna.
Tendencje pandemiczne nie zależą od opcji politycznej. Więc to powinien być priorytet.


dokladnie kwestia ktora dotyczy nielicznych w spoleczenstwie rozpalila 99% pozostalych
to jest pojscie za ciosem wlasnie widzialem konferencje lewicowych dzialaczek omg priorytetowym postulatem jest dymisja rzadu *CRAZY*

dymisja rzadu? taka sprawa mialaby ich pchnac do oddania wladzy ? faktycznie mozna byloby powiedziec o Polsce ze to panstwo teoretyczne uj d%pa i kamieni kupa gdyby do tego doszlo

[ Ostatnio edytowany przez: <i>cris82</i> 27-10-2020 16:21 ]




Cytat:

2020-10-27 16:28:57, admiralbibol napisał(a):
Cytat:

2020-10-27 15:20:27, karjo1 napisał(a):
Cytat:

2020-10-27 13:12:44, admiralbibol napisał(a):
Wygrajcie sobie wybory i zmiencie konstytucje.
:)

Takie podejscie powoduje, ze bedzie zwrot ku drugiej, wcale niekoniecznie lepszej, stronie.

Bezczelnosc, arogancja, zadufanie i krotkowzrocznosc powyzszego podejscia, zenujace...


Wybory sa naturalna metoda zmiany prawodawcow. To jest nawet napisane w tak bronionej konstytucji. Wyzej wymienione cechy sa wyrazem braku zrozumienia funkcjonowania panstwa i obywateli. Przykro jest to czytac, ale protesty bluzgajacych i profanujacych koscioly tlumow nie moga byc narzedziem zmian prawa.
Sorry Batory :-8


Cytat:

2020-10-27 16:30:02, daavid napisał(a):
Cytat:



dokladnie kwestia ktora dotyczy nielicznych w spoleczenstwie rozpalila 99% pozostalych
to jest pojscie za ciosem wlasnie widzialem konferencje lewicowych dzialaczek omg priorytetowym postulatem jest dymisja rzadu *CRAZY*

dymisja rzadu? taka sprawa mialaby ich pchnac do oddania wladzy ? faktycznie mozna byloby powiedziec o Polsce ze to panstwo teoretyczne uj d%pa i kamieni kupa gdyby do tego doszlo

[ Ostatnio edytowany przez: <i>cris82</i> 27-10-2020 16:21 ]




Cytat:

2020-10-27 17:02:24, SweetLiar napisał(a):
Cytat:

2020-10-27 15:57:30, Gwontownik napisał(a):
A moje posty usunięto, bo niby nie na temat były.
Widać nie każdemu dane jest pisać. A to już nie jest moderacja, a cenzura raczej.

Twoje posty zostały PRZENIESIONE, nie usunięte, nie siej zamętu. Jeśli moderacja uzna, że mój komentarz odbiega od tematu to też może zostać przeniesiony.

Zresztą chyba nie tylko moje bo powoli robi się tu dyskusja o PiS-ie, a temat aborcji wracał i będzie wracał niezależnie kto rządzi.





[ Ostatnio edytowany przez: <i>SweetLiar</i> 27-10-2020 17:06 ]



Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinowka

Post #9 Ocena: 0

2020-10-27 17:54:49 (4 lata temu)

malinowka

Posty: n/a

Konto usunięte

Widzę, że jeszcze nikt nie wkleił, to wkleję ja:

Postulaty protestujacych
" Płakać trze­ba w spo­koju. Tyl­ko wte­dy ma się z te­go radość."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #10 Ocena: 0

2020-10-27 18:05:23 (4 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

postulaty panny Marty.
Ja tez bym chcial kamienice za pol miliona kupic.
To jest taki Kijowski tyle, ze bardziej wulgarny. Pragne zauwaz6c ze waznego glosu w dyskusji nie wyrazil jeszcze rafalala :-8
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,