MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Odprawa Luton-Gdańsk, Gdańsk-Luton

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Narwaniec

Post #1 Ocena: 0

2018-08-02 13:56:27 (6 lat temu)

Narwaniec

Posty: n/a

Konto usunięte

Mam pytanko
Zawsze latając mam bagaże zgodne z tym, co wolno a czego nie, to oczywiste.
Jednak teraz muszę lecieć do Polski a jestem w okresie pewnej terapii i mam pewne prochy, które nie są na receptę, bardziej podchodzą pod suplementy
Jest oryginalne opakowanie, jednak nie jest to w formie tabletek, ale kapsułek, gdzie można by było coś ukruszyć i przesypać jak by ktoś się uparł
Nie chciałbym przerywać terapii, ale również nie mam ochoty wyjaśniać, tłumaczyć na lotnisku, co to i do czego.
Ktoś z was przewoził jakieś niegroźne medykamenty, jak to wygląda jest restrykcyjnie?
Czy jak tylko lekko przetestują na dragi to puszczają dalej bez wnikania

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2018-08-02 14:03:46 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28874

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

W wiekszosci przypadkow nikogo to nie zainteresuje. Wez ze soba kopie dokumentow medycznych i jakis wydruk na co sa te supplementy.

W przeszlosci przewiozlam 5kg odzywke w proszku w plecaku i nikt sie nie zainteresowal. Teraz chca wprowadzic w UK limit proszkow do 340g na osobe, ale to Cie raczej nie bedzie dotyczyc. Poza tym nie ma jeszcze dat: https://www.telegraph.co.uk/travel/news/powders-banned-hand-luggage-uk-flights/
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,