MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wyprawa do Kazachstanu i Kirgistanu

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

michajl752

Post #1 Ocena: 0

2017-09-15 11:48:54 (7 lat temu)

michajl752

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 05-09-2017

Skąd: Manchester

Witajcie
Planujemy z żoną wyjazd do Kazachstanu i Kirgistanu. I od razu pierwsze pytanie: czy damy radę i czy ma to sens aby odwiedzić te dwa kraje? Będziemy pewnie 2,5 tygodnia. Jak najlepiej się tam dostać z okolic Manchesteru? Ile mogą kosztować loty i kiedy kupować?
Czytałem o tym, że istnieje wolna amerykanka na drogach, więc podróż samochodem może być problematyczna. Poza tym poza miastem drogi ponoć są średnie. Ale czytałem post sprzed kilku lat. Wiadomo, że może coś się zmieniło? Transport publiczny chyba pozostawia wiele do życzenia...
Ceny jedzenia? Jakość jedzenia?
Internet? Jak Internet w hotelach? Da się coś robić? Oglądać filmy? Chcielibyśmy mieć na bieżąco Internet cały czas... Wynaleźliśmy takie cuś https://xoxowifi.com/en/wifi/kyrgyzstan.html na Kazachstan też jest. Jak na dwa kraje to chyba by była spoko opcja.
Jak ogólnie przygotowac się do takiego wyjazdu? Gdzie spać? czy są jakieś znośne hotele? Moja żona poniżej standardu naszych 3* nie schodzi ;)
Liczę na wiele odpowiedzi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrMaverick

Post #2 Ocena: 0

2017-09-15 12:07:50 (7 lat temu)

MrMaverick

Posty: 472

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 05-09-2017

Skąd: x

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,