MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Odwolane zamowienie, przyslany towar?

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

karjo1

Post #1 Ocena: 0

2020-05-16 22:07:01 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20617

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Wrzucilam zapytanie do watku ogrodowego, ale moze ktos cos podpowie:
Cytat:

2020-05-15 22:51:05, karjo1 napisał(a):
A ja mam pytanie co do Gardening Express. Po prawie dwoch miesiacach ciszy, rezygnacji z zamowienia z naszej strony, zwrocie kosztow przez bank, raptem sie ockneli, ze juz wysylaja roslinki.
po raz kolejny napisalismy, zeby sie nie fatygowali, zamowienie odwolane. Ale z botem sobie nie pogadamy, bo odpisali, ze wlasnie realizuja zlecenie.
Paczka niechciana i niepotrzebna juz przyszla wieczorem i stoi sobie w korytarzu.
Co z tym fantem zrobic?
Nie mam ani ochoty, by pokrywac koszty zamowienia czy odeslania paczki.


Wyslane dodatkowo przypomnienie, ze niechciana paczka czeka na odbior, bo oczywiscie nie sposob skontaktowac sie z czlowiekiem.
*FLOWER*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #2 Ocena: 0

2020-05-17 18:11:46 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-05-16 22:07:01, karjo1 napisał(a):
Wrzucilam zapytanie do watku ogrodowego, ale moze ktos cos podpowie:
Cytat:

2020-05-15 22:51:05, karjo1 napisał(a):
A ja mam pytanie co do Gardening Express. Po prawie dwoch miesiacach ciszy, rezygnacji z zamowienia z naszej strony, zwrocie kosztow przez bank, raptem sie ockneli, ze juz wysylaja roslinki.
po raz kolejny napisalismy, zeby sie nie fatygowali, zamowienie odwolane. Ale z botem sobie nie pogadamy, bo odpisali, ze wlasnie realizuja zlecenie.
Paczka niechciana i niepotrzebna juz przyszla wieczorem i stoi sobie w korytarzu.
Co z tym fantem zrobic?
Nie mam ani ochoty, by pokrywac koszty zamowienia czy odeslania paczki.


Wyslane dodatkowo przypomnienie, ze niechciana paczka czeka na odbior, bo oczywiscie nie sposob skontaktowac sie z czlowiekiem.
*FLOWER*



Wedlug mnie troche jeszcze poczekac, potem wyrzucic.
Ja kiedys dostalam z internetu dwie walizki zamiast jednej. Dzwonilam wyjasnialam bez odzewu. Darmowa walizka do dzis sluzy po latach.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #3 Ocena: 0

2020-05-17 18:33:35 (4 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Wyrzucać szkoda, posadź roślinki
Po paczkę nikt się nie odezwie bo to niepotrzebne koszty i strata czasu dla nich z dużym prawdopodobieństwem ze towar już stracił na świeżości
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2020-05-21 12:06:11 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20617

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Dzieki piekne za podpowiedzi.
Wyslalismy email i list poczta, by zabrali paczke do wczoraj.
Tylko bot odpowiedzial na dawny mail, ze sie cieszy, ze przesylka doszla, wrrrr.
W efekcie paczka poszla na wysypisko, by bylo smieszniej jeden z krzakow bzu na pewno byl krzakiem, ale nie bzu zdecydowanie.
Reszta roslin tak popakowana, ze nawet dostarczona szybko i zadbana od razu miala male szanse na przezycie. Fatalny serwis, nigdy wiecej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,