MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Bycie jedynakiem - Zalety i Wady

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

stanislawski

Post #1 Ocena: 0

2019-09-21 16:39:18 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

[ Ostatnio edytowany przez: stanislawski 21-09-2019 16:39 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

cris82

Post #2 Ocena: 0

2019-09-21 16:40:32 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

"Marzeniem moim jest że na emeryturze wszyscy przyjeżdżają do mnie na święta i jest pełna chata"

ooo to sie wyjasnilo dlaczego w Polsce od 30 lat regularnie puszczaja kevina samego w domu- walka z nizem demograficznym : P

jest jeszcze kwestia ludzi przedsiebiorczych wybrazcie sobie ze zakladacie firme ktora swietnie prosperuje na rynku lokalnym i zagranicznym kilka oddzialow w rozych egzotycznych zakatkach swiata milionowe kontrakty a wy macie coreczke szansa ze uda jej sie to ogarnac to tylko 2/10 podczas gdy u chlopaka byloby to przynajmniej 7
: P

dzisiaj byla smieszna akcja leci sobie polsat a tam kampania korwina i sam korwin przemawiajacy do publicznosci " kobiety zasluguja na lepsze jutro! wiecie jakie sa 3 organizacje do ktorych kobiety w Polsce maja najwieksze zaufanie?"

ogladam to z zaciekawieniem w ramionach trzymam coreczke ktora z otwarta buzia spoglada na telewizor i chyba samego korwina ktory ciagnie dalej..

"to wiecie czy nie? to policja wojsko i kosciol"
"a wiecie dlaczego? bo sa tam prawie sami mezczyzni!"
"tak kobiety zasluguja dzisiaj na to zeby miec meza ktory dobrze zarabia dlatego glosujcie na nas!"

i nagle co sie dzieje?...
ja patrze a moja coreczka zaczyna klaszczec w dlonie jakby wszystko zrozumiala :-] to bylo takie urocze

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 21-09-2019 16:58 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #3 Ocena: 0

2019-09-21 19:45:06 (5 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

ja , w ktora strone nei patrzec, mam spora rodzine.. coz, wady i zalety jak wszedzi i zalezy od punktu widzenia..ja mam 3.. da sie ogarnac i przezyc..w pl moglobybyc roznie, ale ze ja raczej z tyhc co jakos dam sobei rade, to pewnie i to bym ogarnela.. moja babcia mowila, jak jedno sie naje, to i drugie tez.. jak gotuje, nie licze na sztuki..

[ Ostatnio edytowany przez: kik1976 21-09-2019 19:47 ]

Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #4 Ocena: 0

2019-09-21 20:35:55 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
ogladam to z zaciekawieniem w ramionach trzymam coreczke ktora z otwarta buzia spoglada na telewizor i chyba samego korwina ktory ciagnie dalej..

"to wiecie czy nie? to policja wojsko i kosciol"
"a wiecie dlaczego? bo sa tam prawie sami mezczyzni!"
"tak kobiety zasluguja dzisiaj na to zeby miec meza ktory dobrze zarabia dlatego glosujcie na nas!"

i nagle co sie dzieje?...
ja patrze a moja coreczka zaczyna klaszczec w dlonie jakby wszystko zrozumiala :-] to bylo takie urocze


Obrazek
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Deneris02

Post #5 Ocena: 0

2019-09-21 21:18:49 (5 lat temu)

Deneris02

Posty: 138

Kobieta

Z nami od: 02-09-2011

Skąd:

Ja czekam aż mój instynkt macierzyński się obudzi. O ile w ogóle.
Mam jedynaka, nastolatka już i zero chęci na kolejne dziecko. Zegar tyka, bo za chwilę będzie ostatni dzwonek na ciążę, no ale po prostu tego nie czuję.
Pierwsza ciąża była upragniona i wyczekana. A potem mam wrażenie, że wszystko się we mnie po niej wypaliło. Całą miłość i uczucia przelałam na syna i w tym momencie nawet nie dopuszczam do siebie myśli o drugim dziecku. Nie wiem nawet jak to uczucie nazwać. Jestem po prostu spełniona w macierzyństwie.
Oczywiście przemawiają do mnie zalety posiadania rodzeństwa, sama takowe posiadam, ale to wciąż za mało. Nie mogę zajść w ciążę, kiedy wszystko we mnie krzyczy nie. I nie mam traumatycznych wspomnień dotyczących porodu, bo przez całą ciążę niemal fruwałam i poród też miałam okej. No nie mam tej potrzeby, żeby urodzić kolejne dziecko. Ale nie mówię, że to się jeszcze nie zmieni. Na ten moment po prostu nie widzę siebie w roli mamy noworodka.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #6 Ocena: 0

2019-09-21 21:46:19 (5 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Cytat:

2019-09-21 16:40:32, cris82 napisał(a):
"Marzeniem moim jest że na emeryturze wszyscy przyjeżdżają do mnie na święta i jest pełna chata"

ooo to sie wyjasnilo dlaczego w Polsce od 30 lat regularnie puszczaja kevina samego w domu- walka z nizem demograficznym : P

jest jeszcze kwestia ludzi przedsiebiorczych wybrazcie sobie ze zakladacie firme ktora swietnie prosperuje na rynku lokalnym i zagranicznym kilka oddzialow w rozych egzotycznych zakatkach swiata milionowe kontrakty a wy macie coreczke szansa ze uda jej sie to ogarnac to tylko 2/10 podczas gdy u chlopaka byloby to przynajmniej 7
: P

dzisiaj byla smieszna akcja leci sobie polsat a tam kampania korwina i sam korwin przemawiajacy do publicznosci " kobiety zasluguja na lepsze jutro! wiecie jakie sa 3 organizacje do ktorych kobiety w Polsce maja najwieksze zaufanie?"

ogladam to z zaciekawieniem w ramionach trzymam coreczke ktora z otwarta buzia spoglada na telewizor i chyba samego korwina ktory ciagnie dalej..

"to wiecie czy nie? to policja wojsko i kosciol"
"a wiecie dlaczego? bo sa tam prawie sami mezczyzni!"
"tak kobiety zasluguja dzisiaj na to zeby miec meza ktory dobrze zarabia dlatego glosujcie na nas!"

i nagle co sie dzieje?...
ja patrze a moja coreczka zaczyna klaszczec w dlonie jakby wszystko zrozumiala :-] to bylo takie urocze

[ Ostatnio edytowany przez: <i>cris82</i> 21-09-2019 16:58 ]



Ale co to ma wspolnego z byciem jedynakiem? Chyba, ze posiadanie bogatego meza ulatwia posiadanie licznego potomstwa.
Sa ludzie, ktorzy nie odczuwaja potrzeby posiadania dziecka lub wielu dzieci. Lub mieli duze problemyz poczeciem dziecka, wiec sie ciesza , ze jest choc jedno.
Poznalam meza przed trzydziestka, urodzilam dziecko w wieku 35lat, po trzech poronieniach. Byc moze, gdybym wyszla za maz wczesniej , mialabym wiecej dzieci, ale nie odczuwam potrzeby na nastepne. Wcale nie jest powiedziane, ze gdyby synek mial rodzenstwo, siadalby do wielkiego stolu w Boze Narodzenie. Mam brata, ale nasze relacje nigdy nie byly cieple. Nie sa zle, nie robimy sobie wzajemnie zlosliwosci, ale nie ma miedzy nami jakies cieplej wiezi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

admiralbibol

Post #7 Ocena: 0

2019-09-22 11:35:59 (5 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Brak rodzenstwa eliminuje potrzebe przepraszania za nie gdyby wyroslo np na stalinowskiego zbrodniarza.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #8 Ocena: 0

2019-09-22 11:57:41 (5 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Cytat:

2019-09-22 11:35:59, admiralbibol napisał(a):
Brak rodzenstwa eliminuje potrzebe przepraszania za nie gdyby wyroslo np na stalinowskiego zbrodniarza.


A czemu ktokolwiek miałby przepraszać za drugiego dorosłego człowieka? Każdy niech bierze odpowiedzialność za siebie.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #9 Ocena: 0

2019-09-22 12:05:17 (5 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Cytat:

2019-09-22 11:57:41, NightFury napisał(a):
Cytat:

2019-09-22 11:35:59, admiralbibol napisał(a):
Brak rodzenstwa eliminuje potrzebe przepraszania za nie gdyby wyroslo np na stalinowskiego zbrodniarza.


A czemu ktokolwiek miałby przepraszać za drugiego dorosłego człowieka? Każdy niech bierze odpowiedzialność za siebie.

Mowimy o kraju, gdzie sugerowano, ze David Cameron powinien przeprosic za fakt, ze chodzil do prywatnej szkoly, wiec prawdopodobienstwo, ze ktos bedzie musial przepraszac za brata zbrodniarza jest calkiem wysokie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

admiralbibol

Post #10 Ocena: 0

2019-09-22 13:36:34 (5 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Opinia moderatora: Post edytowany z off topu. Admiral masz tyle politycznych tematów. Nie ma potrzeby kolejnego luźnego wątku przekierowywać na dyskusje polityczne. Konefka

Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,