MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 3 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

SweetLiar

Post #1 Ocena: 0

2017-08-26 12:24:11 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2017-08-26 12:11:50, AgentOrange napisał(a):
Rumun to wygląda prawie jak Włoch a każda Polka chce się pokazywać z Włochem :)


Nie każda, Włosi są z reguły niscy i mają tani podryw, im dalej na południe tym tańszy

Cytat:

2017-08-26 01:21:18, andyopole napisał(a):
Rumuni i jeszcze Albanczycy, których kraje za komuny należały do najbardziej zamkniętych uczyli się obcych języków po to żeby je umieć a nie tak jak u nas, tylko zaliczyć. Wielu Albanczykow zna włoski a Rumuni często francuski bo należy do grupy języków romańskich jak rumuński. Dzięki temu mogli słuchać normalnego, wolnego radia.

Albańczykom nie wolno było słuchać zagranicznego radia, ani oglądać zagranicznej telewizji były za to wyroki śmierci. Natomiast włoski znają bo w latach 90 tych masowo emigrowali do Włoch, do tej pory wiele stacji albańskich emituje amerykańskie filmy z włoskim dubbingiem i albańskimi napisami więc ludzie znają włoski chociaż się go wcale nie uczyli. Na południu wiele osób zna grecki- i i tu też się kłania emigracja. Rumunom łatwo przychodzi nauka włoskiego bo są to podobne języki


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2017-08-26 14:20:53 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
a każda Polka chce się pokazywać z Włochem 


Mnie sie nikt nie pytal czy chce sie pokazywac z Wlochem wiec te twoje badania opini publicznej sa mierne... dobrze ze na podstawie twojej wypowiedzi nie opieramy zdania o wszystkich Polakach.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MajaCardiff33

Post #3 Ocena: 0

2017-08-26 15:30:21 (7 lat temu)

MajaCardiff33

Posty: 58

Kobieta

Z nami od: 12-06-2017

Skąd: Cardiff

''a kazda Polka chce sie pokazywac z Wlochem''

To ja jestem ''wybrykiem natury'',bo mi sie nie podoba ani typ wloski,ani latynoski...Podoba mi sie uroda aryjska- niebieskie oczy, blad lub ciemny blad i jasny odcien skory. A generalnie to Polscy faceci-:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #4 Ocena: 0

2017-08-26 15:33:56 (7 lat temu)

andyopole

Posty: 12798

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2017-08-26 15:30:21, MajaCardiff33 napisał(a):
''a kazda Polka chce sie pokazywac z Wlochem''

To ja jestem ''wybrykiem natury'',bo mi sie nie podoba ani typ wloski,ani latynoski...Podoba mi sie uroda aryjska- niebieskie oczy, blad lub ciemny blad i jasny odcien skory. A generalnie to Polscy faceci-:)


No to przepadłem z kretesem, nijak nie pasuje do opisu.*STOP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #5 Ocena: 0

2017-08-26 15:36:23 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-26 15:30:21, MajaCardiff33 napisał(a):
A generalnie to Polscy faceci-:)


Bo Polscy faceci sa przewaznie przystojni. Wydaje mi sie ze to dlatego kobiety - Polki maja opinie urodziwych, a nie Polacy, bo faceci z zagranicy na to wlasnie patrza, podczas gdy kobiety z zagranicy patrza bardziej na status w swoim kraju? Czy to prawda? Takie cos mam wrazenie, bo musi byc wytlumaczenie dla faktu ze - owszem urodziwi - Polacy mezczyzni jakos nie maja takiej wlasnie dominujacej opinii?
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #6 Ocena: 0

2017-08-26 17:01:21 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Chyba coś w tym Katy jest. Mój brat kiedyś wpadł jednej takiej w oko, chyba była z Australii, ale jak się dowiedziała, że jest Polakiem to mina jej zrzedła. Było to wiele lat temu, a ona kilka razy dopytywała i chyba nawet powiedziała coś w stylu "szkoda, że jesteś Polakiem".
Ale to napewno nie jest reguła bo dla mnie to nie ma żadnego znaczenia. Facet musi być odpowiedzialny, pracowity, słowny, uczciwy, powinien kochać zwierzęta, umieć mnie zaskoczyć itd

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2017-08-26 17:23:29 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-26 17:01:21, SweetLiar napisał(a):
Chyba coś w tym Katy jest. Mój brat kiedyś wpadł jednej takiej w oko, chyba była z Australii, ale jak się dowiedziała, że jest Polakiem to mina jej zrzedła. Było to wiele lat temu, a ona kilka razy dopytywała i chyba nawet powiedziała coś w stylu "szkoda, że jesteś Polakiem".
Ale to napewno nie jest reguła bo dla mnie to nie ma żadnego znaczenia. Facet musi być odpowiedzialny, pracowity, słowny, uczciwy, powinien kochać zwierzęta, umieć mnie zaskoczyć itd


Ciekawe... Tak przegladam w sieci, np Cosmopolitan wymienia jedna z najbardziej pozadanych zalet mezczyzny, "the ability to banter", a huffington post cytuje z podobnych statystyk czy zrodel, "being able to make intelligent conversation". Wiec w tych dwoch kwestiach facet przystojny ale z trudnosciami jezykowymi przegrywa chyba (?)

----
jeszcze edyt: mam zrodlo!
Daily Mail pisze w tytule artykulu:
"A woman's beauty really IS the most important thing to a man - but for women, it's all about social status" :)
(Piekno kobiety rzeczywiscie jest najwazniejsze dla mezczyzny - ale dla kobiet najwazniejszy jest status spoleczny)

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2402851/A-womans-beauty-really-IS-important-thing-man--women-social-status.html

*KISSING*

[ Ostatnio edytowany przez: KatyD 26-08-2017 17:34 ]

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2017-08-26 17:33:34 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Jessu nie macie sie kogo czepiac teraz na Rumunow zeszlo?

Jenego znam. Weterynarz. Ladny. Tyle w temacie:-8
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2017-08-26 18:22:58 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

WybitnieWrednyW

Post #10 Ocena: 0

2017-08-26 18:48:30 (7 lat temu)

WybitnieWrednyWerdew

Posty: n/a

Konto usunięte

Dane mocno zaniżone bo sporo jest niezarejestrowanych nigdzie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,