MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ubezpieczenie na życie w Polsce

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

magda97

Post #1 Ocena: 0

2017-04-22 13:28:08 (7 lat temu)

magda97

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 22-04-2017

Skąd: Londyn

Witam
Mam pytanie czy ktoś z Was ma może wykupione ubezpieczenia na życie Polsce. Zastanawiam się nad tym ubezpieczeniem:
LINK W Anglii będziemy jeszcze mieszkać kilka lat dopóki mężowi nie skończy się kontrakt. Później planujemy na stałe już powrócić do Polski stąd pomysł na wykupienie ubezpieczenia na życie właśnie w Polsce. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Gdybym miała wypadek tutaj na miejscu to to ubezpieczenie nadal obowiązuje czy tylko na terenie kraju? Może to głupie pytanie ale dla mnie istotne, bo wtedy nie musiałabym sobie wykupować dodatkowego ubezpieczenia na miejscu.

Uwaga moderatora: Link usuniety.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: 0

2017-04-22 13:36:41 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Ubezpieczenie obowiązuje w kraju zakupu i jest dla rezydentów kraju.

Na wypadek za granicą kupuje się ubezpieczenie turystyczne, ale skoro mieszkasz tutaj to będzie ono nie ważne, bo nie jesteś turystką, i takie ubezpieczenie jest ograniczone czasowo.

Jeżeli coś ci się stanie tutaj to kupione ubezpieczenie w PL odrzuci roszczenie, z powodu pierwszego akapitu.
Możesz sobie kupić tutaj i płacić ubezpiecznie tak długo jak tu będziecie, gdy wrócicie to PL to sobie tam wykupicie.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,