MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Problem z sasiadami

« poprzednia strona

Strona 9 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 9 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kinia_sw

Post #1 Ocena: 0

2018-05-24 14:49:57 (6 lat temu)

Kinia_sw

Posty: 123

Kobieta

Z nami od: 03-04-2013

Skąd: Bristol

Mam do Was prośbę wiem że ten temat już był ale nie znalazłam żadnych informacji które potrzebuje. Dziś dostałam list z council że ktoś złożył complain na nas że nasz pies szczeka, do wczesnych godziny wieczornych 21:00. To raczej normalne jak wychodzi na dwór przed nocą. I też nie szczeka zawsze. Pisze że mogą robić inspekcje przez najbliższe 3 tygodnie. Czy ktoś miał podobną sytuację? Zaznaczę również pies szczeka bo syn sąsiadki kopie po płocie. Proszę o jakieś porady i pomoc dziękuję

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #2 Ocena: 0

2018-05-24 15:20:38 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Taki swiat w ktorym zyjemy. Coraz mniej ludzi rozumie, ze pies jako zwierze szczeka a nawet szczeka o 21:00 czasem. Oni wychodza z zalozenia, ze pies przestanie szczekac po wprowadzeniu ustawy zabraniajacej psom szczekac a jak aspoleczny pies szczeknie po 21 to wystarczy wkascicielowi wlepic fine.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2018-05-24 15:47:43 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #4 Ocena: 0

2018-05-24 17:54:37 (6 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Ja na Twoim miejscu zwyczajnie nagrałabym całą sytuację, żeby pokazać co psa wkurza i sprawia, że szczeka. Może tamci sąsiedzi nie słyszą u siebie tego kopania i na waszego psa bo na psa łatwiej niż na dziecko
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2018-05-24 19:48:59 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

O ile ten pies nie szczeka okazjonalnie :).
Troche inaczej moze wygladac sprawa, jesli pies ujada calymi godzinami, zostawiany sam sobie na ogrodzie, wypuszczany 'na spacer' itp.
Ze wzgledu na dobro zwierza raczej bym z nim wychodzila na normalne spacery poza ogrod (zreszta nie lubie, by futrzak brudzil mi na trawniku), byla z nim badz w poblizu, jesli jest wypuszczony do ogrodu. Wtedy ani dziecko sasiadow nie bedzie mialo za mocno weny w kopanie ogrodzenia, ani nikt nic nie podrzuci futrzakowi do 'jedzenia', by sie uciszyl na zawsze.
A uczyc spokojnego wychodzenia mozna kazdego psa, w kazdym wieku, np. dajac mu cos do niesienia, stopujacwychodzenie na spacer po kazdym szczeku i ruszajac po uspokojeniu psa.
Normalnie, zrownowazone psy nie jazgocza bez sensu non stop, na kazdy powiew wiatru, cien, daja znac opiekunowi, ze cos jest nie tak, pozostawiajac jemu decyzje do podjecia.

Poza tym kwestia niszczacego ogrodzenie dzieciecia, jesli to Wasz plot - uswiadomcie sasiadow, ze moga miec na stanie rachunek za naprawe/wymiane; jesli to plot sasiadow - to pewnie beda zainteresowani utrzymaniem go w dobrym stanie; wiek dziecka tez ma znaczenie, czy to wyrosniety nastolatek, czy male dziecko.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

violettaphotogr

Post #6 Ocena: 0

2018-05-24 20:40:34 (6 lat temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Nic nie wskorasz. Jesli ktos sie zali, Ty masz rozwiazac problem.
My mamy trzy owczarki niemieckie, nie szczekaja bez powodu, szczekaja bo pijane baby laza noca po sasiadujacych ogrodach (szujowo popadlo...).
Przenieslismy nocne spanie w inna czesc domu, jest ok.
Teraz jedna zza sciany, ze Saba na nia szczeka w ciagu dnia gdy wychodzi na spacer ze swoim kundlem. Ok. Podwyzszamy plot, by jej nie straszyla. Tym samym odgradzamy sie od sasiadow, co w sumie jest dla nas pozytywna zmiana... Nie bedziemy ogladac jej zalanej za dnia mordy...
Podpowiadam jak zaradzic: kup specjalne obroze z nadajnikami i kontolerami - pies szczeka - nadajesz sygnal wibracyjny; u nas zdalo egzamin nie tylko gdy szczekaly, dyscypliny uczymy stale.
#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #7 Ocena: 0

2018-05-24 20:41:09 (6 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Taka niejasna sytuacja - pies szczeka do wieczora, a zatem potomek sąsiadów kopie w płot również do wieczora? Karjo i Sweet ujęły to chyba najlepiej. Niestety, mojego owczarka niemieckiego już nie ma na tym świecie, a głos dziewczyna miała :) Na długie spacery jeździłem z psem na łąkę. Wieczorami wychodziła się załatwić, albo siedziałem z nią na zewnątrz - czasem do późna. Nigdy nie była sama, a jak się zbierało na ujadanie, to po prostu psa uciszałem.

Zatem jeśli pies ujada często, to może to być irytujące dla sąsiadów. Raczej bez powodu skarga nie wpłynęła, choć wiadomo... są różni ludzie. Niektórzy po prostu nie akceptują nie tylko psów, ale imigrantów również.
Tak czy inaczej spór sąsiedzki odpuść- nie dość, że będzie to życie w ciągłym napięciu - to o ile sąsiedzi nie są "czołówką" patologii, to tej wojny nie wygrasz. Tym bardziej, że council może uznać skargi za zasadne - nie wiem, nie widziałem tych sytuacji, o jakich piszesz. Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 9 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,