MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pomylka Jolanty Turek

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 24 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 22 | 23 | 24 ] - Skocz do strony

Postów: 237

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2010-04-03 07:47:06 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

krakn

Post #2 Ocena: 0

2010-04-03 08:06:39 (14 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

spoko uzywaj exela, albo openoffica starcalca, spisuj starannie reszta sama sie podliczy
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #3 Ocena: 0

2010-04-03 08:32:39 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #4 Ocena: 0

2010-04-03 08:33:07 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

krakn

Post #5 Ocena: 0

2010-04-03 08:40:37 (14 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

arkusz kkulacyjny, to rownie proste jak spisywanie na kartce papieru.
pisze na tel wiec trudno mi tlumaczyc

ale dzis swieto odlozmy to na po swietach, teraz pomoz swojej rodzinie i dla niej sie poswiec calkowicie

wesolego jajka;)
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mailStrona WWWNumer AIM

beata76

Post #6 Ocena: 0

2010-04-03 08:45:59 (14 lat temu)

beata76

Posty: 1206

Kobieta

Z nami od: 13-03-2007

Skąd: Londyn

Jolu, wszystko powoli sie wyjasni(mam taka nadzieje),trzymam kciuki i jestem z Toba,
Ja mam sumienie czyste,chcialam pomoc a reszta w Twoich rekach:-]:-]:-]

[ Ostatnio edytowany przez: beata76 03-04-2010 15:40 ]

Kobieta piękna, lecz pozbawiona bystrości umysłu, nie daje kochankowi nic poza fizycznym delektowaniem się jej urodą. Brzydka, ale mądra może do tego stopnia rozkochać mężczyznę w swojej inteligencji, że nie pragnie on niczego ponadto.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

kik1976

Post #7 Ocena: 0

2010-04-03 08:47:51 (14 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

metodyka, zrob jak radza, zajmij si etym spokojnie po swietach.
zeby sprawdzic czy wszyscy sa, to mozna zrobic tak. niech kazdy kto wplacil, wysle ci na pw nazwisko i kwoty ktore wplacil i gdzie, konto czy paypal. potem zrob liste z konta nazwisko kwota, taka sama z paypala. potem porownaj czy z paypal wszystko zeszlo na konto i czy kwoty sie zgadzaja do danego nazwiska. potem porownaj liste wplacajacych z kontem. wyjdzie kogo ewentualnie nie ma na liscie z konta.
zaznacz osoby, ktorych wplat nie ma na koncie i niech ewentualnie sprawdza na swoich wydrukach czy wpisali poprawne konto.

wiem, ze to wyglada na pomieszanie z poplataniem, ale jest proste. kazda liste zrob na oddzielnej kartce, opisz ja np lista osob z pw, lista osob z konta , i lista osob z paypala.:-]
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

cristal

Post #8 Ocena: 0

2010-04-03 08:48:44 (14 lat temu)

cristal

Posty: 491

Kobieta

Z nami od: 12-01-2010

Skąd: TU

ja ja osobiscie uwazam , ze super jak ktos zbiera pieniadze dla potrzebujacych , ale to nie koniec.Trzeba jeszcze to rozliczyc wiec zbieranie a ksiegowosc to dwie rozne sprawy.
Po co sie brac za cos czego sie nie potrafi a pozniej wychodza takie cyrki.
Do ksiegowego z tym , bo jesli sie na tym nie znasz to
bedziesz rozliczac 10 razy i za kazdym razem wyjdzie blad.
Wiem po sobie , zaden arkusz rozliczeniowy nic nie pomogl:P

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

cristal

Post #9 Ocena: 0

2010-04-03 08:52:08 (14 lat temu)

cristal

Posty: 491

Kobieta

Z nami od: 12-01-2010

Skąd: TU

Cytat:

2010-04-03 08:47:51, kik1976 napisał(a):
metodyka, zrob jak radza, zajmij si etym spokojnie po swietach.
zeby sprawdzic czy wszyscy sa, to mozna zrobic tak. niech kazdy kto wplacil, wysle ci na pw nazwisko i kwoty ktore wplacil i gdzie, konto czy paypal. potem zrob liste z konta nazwisko kwota, taka sama z paypala. potem porownaj czy z paypal wszystko zeszlo na konto i czy kwoty sie zgadzaja do danego nazwiska. potem porownaj liste wplacajacych z kontem. wyjdzie kogo ewentualnie nie ma na liscie z konta.
zaznacz osoby, ktorych wplat nie ma na koncie i niech ewentualnie sprawdza na swoich wydrukach czy wpisali poprawne konto.

wiem, ze to wyglada na pomieszanie z poplataniem, ale jest proste. kazda liste zrob na oddzielnej kartce, opisz ja np lista osob z pw, lista osob z konta , i lista osob z paypala.:-]


pamietaj ze nie kazdy , napisze ile i kiedy wplacil.
Bardzo przeprasza za irytacje ale jak mozna brac od ludzi pieniadze i nawet nie wiedziec ile i kiedy one wplynely na potrzebe akcji?
Osobiscie to ja bym porosila o wszelkie rachunki mojeje wplatay.
Bardzo mi sie nie podoba tego typu dzialanie .
Przepraszam ale to naprawde nie na miejscu co tu sie pisze.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

littleflower

Post #10 Ocena: 0

2010-04-03 08:52:42 (14 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Metodyka
Piszesz ze ludzie stworzyli Ci bagno- przykro mi jesli i mnie wlaczasz w te grono ale pomysl o tych osobach ktore wplacily pieniazki i nie widza tych wplat w pokazanej przez Ciebie liscie, Czy naprawde jest tak trudno PRZEPISAC kto wplacic ze statetmentu z banku czy PayPal
i podliczyc to , wystarczy zwykly kalkulator nawet, druga sprawa rachunki na stronce fundacji
Na tych rachunkach widnieja rzeczy typu 1 plyn do mebli, plyn do naczyn, gabki czy to tez bylo w wyslanej paczce? Inny ten rachunek zakryty pokazaje ilosc rzeczy zakupionych sztuk 37- kazda po 1 funt wiec dlaczego Ty w podliczeniu podalas sume 57f za ten rachunek- co z 20 funtami??

~Moze to sa drobnostki- ale jesli teraz masz problemy z ogarnieciem tego to co bedzie jak fundacja sie rozrosnie i bylo by tego coraz wiecej?
Przykro mi ja stracilam zaufanie
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Strona 1 z 24 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 22 | 23 | 24 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,