MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Postów: 56

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kacha0610

Post #1 Ocena: 0

2009-07-16 11:31:46 (15 lat temu)

kacha0610

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 07-03-2008

Skąd: bradford

Samoloty lecą z nieba jak ptaki!! Co się dzieje tego lata? Jak się nie bać latać na wakacje Ja w sierpniu lecę z moimi dziećmi na odwiedziny do Polski i chyba będę przeżywać kryzys Im bliżej tym gorzej z samopoczuciem:-|

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

El_zvis

Post #2 Ocena: 0

2009-07-16 11:37:31 (15 lat temu)

El_zvis

Posty: 130

Mężczyzna

Z nami od: 29-04-2009

Skąd: Seul / Rijad

Jak ptaki... nieloty
Pingwiny na przykład.

Ja proponuję kupić sobie bilecik na pociąg. Kulturalnie.
Nocką można jechać, rano wziąć prysznic i zjeść śniadanko, które konduktor przyniesie do łóżka. I nie ma opłat/dopłat, z jednym wyjątkiem nie ma też opłat i przy okazji piękny krajobraz zza okna.
No i nie czeka się godzinami, żeby odebrać bagaż z karuzeli.
Podróż pociągiem skraca czas podróży koleją.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Milusia

Post #3 Ocena: 0

2009-07-16 11:56:51 (15 lat temu)

Milusia

Posty: 1383

Kobieta

Z nami od: 07-11-2007

Skąd: Greenhithe :)

Nigdy nie przepadalam za lataniem a to co dzieje sie teraz przeraza mnie jeszcze bardziej. Ale latam (bardziej chyba z koniecznosci), bo urlop zawsze trwa za krotko i szkoda mi marnowac czas na pordoze pociagami czy autokarem.
A tak szczerze mowiac to najbardziej stresuje mnie gdy ja jestem na ziemi a moi najblizsi w samolocie i zawsze czekam na wiesci jak tylko dotra na miejsce.
jewelleryjunction co uk

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer Skype

Pawel_leicester

Post #4 Ocena: 0

2009-07-16 11:57:51 (15 lat temu)

Pawel_leicester

Posty: 113

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 14-07-2009

Skąd: Leicester

Cytat:

2009-07-16 11:31:46, kacha0610 napisał(a):
Samoloty lecą z nieba jak ptaki!! Co się dzieje tego lata? Jak się nie bać latać na wakacje Ja w sierpniu lecę z moimi dziećmi na odwiedziny do Polski i chyba będę przeżywać kryzys Im bliżej tym gorzej z samopoczuciem:-|

Kacha0610:
NIE PANIKUJ KOBIETO.
Wieksze szanse masz na wypadek podrozujac ladem (samochod, autobus/autokar, motocykl, itp). Rocznie w Europie ginie wiecej ludzi w wypadkach drogowych niz podczas rozbicia sie samolotu.

Poza tym zauwaz ze to wlasnie lotnictwo jest najbezpieczniejszym srodkiem transportu!!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

beata76

Post #5 Ocena: 0

2009-07-16 12:02:45 (15 lat temu)

beata76

Posty: 1206

Kobieta

Z nami od: 13-03-2007

Skąd: Londyn

Ja tez wlasnie lece pod koniec lipca i troszke sie boje.
Juz mialam mysli co bedzie jak sie rozbijemy:-o:-o:-o
Kobieta piękna, lecz pozbawiona bystrości umysłu, nie daje kochankowi nic poza fizycznym delektowaniem się jej urodą. Brzydka, ale mądra może do tego stopnia rozkochać mężczyznę w swojej inteligencji, że nie pragnie on niczego ponadto.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2009-07-16 12:20:25 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kacha0610

Post #7 Ocena: 0

2009-07-16 12:25:25 (15 lat temu)

kacha0610

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 07-03-2008

Skąd: bradford

Kurdę może troszkę przesadzam, wiem że to najbezpieczniejsza komunikacja ale jak się słyszy że 160 osób zgineło albo i więcej to aż serce ściska w ciągu paru sekund ginie tyle ludzi Masakra Wcześniej nie było słychać tak o katastrofach lotniczych a w ciągu miesiąca czy dwóch rozbiły sie 3 samoloty:-o

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

El_zvis

Post #8 Ocena: 0

2009-07-16 12:26:57 (15 lat temu)

El_zvis

Posty: 130

Mężczyzna

Z nami od: 29-04-2009

Skąd: Seul / Rijad

Ja to w sumie nie boję się najbardziej brutalnego zetknięcia z ziemią, bo tak wiele w końcu do stracenia nie mam (i tak przecież każdy stara się jak najszybciej 'odfajkować' kolejny dzień, miesiąc, rok, dekadę), a i po mnie nikt płakał nie będzie, ale tego czasu spadania i tego niewyobrażalnego napięcia i tej bezsilności. Dodać do tego jeszcze tlący się raz mocniej, raz słabiej promyk nadziei. Makabra.
Kiedyś liczyłem i wyszło mi, że taki samolot spada dobrych kilka minut, a dodając do tego jeszcze czas, w którym pilot będzie się starał uratować samolot - łomatko, toż to można na zawał z samego stresu zejść.
Jak się jest na ziemi, to przynajmniej ten luksus, że chwila - moment i po herbacie. Praktycznie do ostatniej chwili pozostaje się w błogiej nieświadomości.
Kiedyś była taka seria filmów pt. "Czarny serial" - gorąco polecam. Zresztą pasażerowie pomagają też nabyć angstu, pamiętam kiedyś po przesiadce we Frankfurcie miałem miejsce koło człowieka lecącego z Glasgow, który przy lądowaniu, bez zająknięcia wyliczył mi wszystkie katastrofy ostatnich lat. (Chociaż, to nie od tego boję się latać).
Podróż pociągiem skraca czas podróży koleją.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

chinczyk

Post #9 Ocena: 0

2009-07-16 12:28:33 (15 lat temu)

chinczyk

Posty: 2935

Mężczyzna

Z nami od: 09-07-2008

Skąd: najpiekniejsze miasto na wyspach!!!!

transport lotniczy caly czas pozostaje transportem najbezpieczniejszym
yyy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

anneczka

Post #10 Ocena: 0

2009-07-16 12:40:16 (15 lat temu)

anneczka

Posty: 1505

Kobieta

Z nami od: 20-09-2007

Skąd: Staffordshire

Ja się boje i zawsze bałam latać, dlatego kupiliśmy duże auto aby wygodnie się jechało do polski:)
W czym Ja kuleje TY możesz być ASEM.....i na odwrót:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,