MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Na jakie FILMY czekasz z niecierpliwoscia?

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

bloby00

Post #1 Ocena: 0

2008-03-23 21:48:04 (16 lat temu)

bloby00

Posty: 1493

Mężczyzna

Z nami od: 23-01-2008

Skąd: London

Prosze o filmy ktore: niedawno weszly/jeszcze nie weszly do kin, sa w produkcji, w planach czy tez nawet WASZE sugestie (np w przypadku kolejnej czesci, czy na podstawie ksiazki)....

Ja czekam niecierpliwie na:
- Mgla, The Mist, 2007, na podstawie ksiazki S. Kinga - trailer wyglada swietnie. Film juz jest nawet w kinach polskich. :-)
- Indiana Jones i Krolestwo Krysztalowej Czaszki, 2008 - oby ta czesc byla tak znakomita jak poprzednie!
- The Hobbit, 2009/2010 - mhm, ciekawe czy bedzie na miare trylogii.

Moja propozycja:
- Gwiezdne Wojny? - jest moze jakas szansa, na cokolwiek? Mi sie osobiscie zrobilo smutno jak ogladnalem ostatnia wyprodukowana czesc (III).... byloby ciekawie jakby cos wymyslili, kontynuacje, a moze jakas historie ktora sie toczy w tym samym czasie (cos jak czesto robia w grach komputerowych)....

ZACHECAM DO DYSKUSJI 8-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2008-03-23 22:14:51 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2008-03-23 23:05:26 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bloby00

Post #4 Ocena: 0

2008-03-29 18:46:35 (16 lat temu)

bloby00

Posty: 1493

Mężczyzna

Z nami od: 23-01-2008

Skąd: London

MGLA. Nieco mnie wystraszyliscie tymi niezbyt przychylnymi opiniami, ale mialem ostatnio okazje ogladnac ta produkcje i .... z pewnoscia nie zaluje!

Przede wszystkim jest to gatunek, jak napisali na jednej ze stron: "obyczajowy horror apokaliptyczny z elementami science fiction". Dlatego nie moze byc postrzegany jako sci-fi czy typowy horror. W tym filmie wlasnie chodzi o takie pojecia jak: wiara, roznice spoleczne czy tez przemiany w ludziach pod wplywem faktycznych sytuacji..... akcja gra tutaj znacznie mniejsza role.

Z pewnoscia ksiazka jest lepsza (choc jej nie czytalem), bo pozwala na ukazanie mysli tych bohaterow, co w filmie nie jest takie jednoznaczne.

Bynajmniej, ja polecam ten film na 100%, zwlaszcza dla fanow Kinga! Zreszta na okolo 20 tys glosow w serwisie IMDB srednia ocen to 7.6 na 10 - wiec calkiem dobra.

P.S. Czyzby moj temat nie przypadl do gustu? Nie ma zadnych filmow na ktore czekacie z niecierpliwoscia?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2008-03-30 11:02:58 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,