MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 91 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 89 | 90 | 91 ] - Skocz do strony

Postów: 900

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

Korba102

Post #1 Ocena: 0

2008-03-16 20:30:01 (16 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London


Wszyscy na pewno myślą że chodzi tu szczególnie o wykład gościa w sutannie do rzeszy wiernych.
Tu ja bym polemizował nad tym określeniem kto i z jakiego punktu i tak jeżeli ambona znajduje się w kościele to można tak określić ale tu nie chodzi o pasterza i ten przybytek tylko o myśliwego i zwierzynę. Którą można upolować nie z gruntu gdyż to jest bardziej trudne a z AMBONY tam jest jak na dłoni łatwiej jest trafić w sedno( sedno my ambona to media ) ;-)

[ Ostatnio edytowany przez: Korba102 13-04-2009 12:46 ]

Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer AIMNumer gadu-gadu

Korba102

Post #2 Ocena: 0

2008-03-17 18:38:27 (16 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

Widzę że nie ma komu zacząć dyskusji jest temat ale nie ma chętnych by poruszył go kto kolwiek odnoszę wrażenie że zaczynają mnie się bać temat jest oczywisty a jednak coś hamuje ale mimo to ja będę komunikował się w temacie :)
Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer AIMNumer gadu-gadu

Korba102

Post #3 Ocena: 0

2008-03-21 16:28:14 (16 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

Z tego co mi wiadomo z obserwacji naszego społeczeństwa w UK to niechęć na tle nacjonalistycznym przypisał bym może 30% a resztę antypatii zawdzięczamy sobie. Ktoś by zadał pytanie jak to tylko 30% a nie więcej? To więc tak znamy mentalność kombinatorską tak zwanej szarej sfery – więc dlaczego nikt o tym nie napisze, wychodzę z założenia że strach to jeden aspekt a drugi to by przypisać sobie miano męczeństwa.
Żyję sobie tu w UK już tyle czasu że zdążyłem już podzielić polską społeczność na tych normalnych jest ich bardzo mało zamknąłbym to w 10% z dużym luzem w dół minimum 5 % ale nie więcej jak te 10% co można jeszcze przez to zrozumieć wiadomo sukces zawodowy komfort psychiczny z zapleczem finansowym Ci stronią od pozostałych i obracają się tylko w hierarchii można rzec patrzą z góry, następna grupa będzie około 30% do 45% są to robotnicy bardziej lub mniej wykwalifikowani nie zawsze znający angielski pijący i nieraz nadużywający alkoholu piją bo jest smutno, bo mają chęć wypić, bo inni piją a przyczyn jest wiele i powodów też, następna grupa to około 20% nie umiejący nic ale mający chęci do pracy i imają się wszystkiego od pomocnika do sprzątacza i ta ostania to około 15% kombinatorka biorą się za wszystko co przyniesie szybki zysk,narkotyki handel pracą podkreślę rzekomą praca kiwają naiwnych krajanów na kasę i próbują podbijać rynek miejscowy. Po wkroczeniu na rynek miejscowy z narkotykami zaczyna się wojna w której zaczynają cierpieć również Ci co z tym procederem nic wspólnego nie mają, ja to określam znalazł się w niewłaściwym czasie w niewłaściwym miejscu lub był akurat pod ręką. Odnośnie dzieci też nie zawsze są niewinne, z reguły z tego co mi wiadomo nietolerancja wobec kolorowej grupy dzieci i vice versa oraz lepszym tokiem myślenia przyniesionym na wyspy z kraju. Przykładów można dawać wiele i każdy będzie w nikłym procencie pasował, nie obciążam tym samym nas że my jesteśmy tacy źli lecz też dobrzy nie jesteśmy.8-)
Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer AIMNumer gadu-gadu

ehtekaski

Post #4 Ocena: 0

2008-03-21 17:36:10 (16 lat temu)

ehtekaski

Posty: 33

Kobieta

Z nami od: 12-02-2008

Skąd: rugby

przeczytalma twoje trzy wypowiedzi po dway razy kazda: nasuwa mi sie tylko jedno pytanie - o co ci chodzi??

ja bym chetnie podyskutowala ale o czym ty chcesz rozmawiac? o czym ten temat mówi? Jak ma sie 1st wypowiedz do 2nd bo z 3rd nie moge polaczyc jakkolwiek...:-o

do moderators: to nie jest obrazajaca nikogo wypowiedz, po prostu nie rozumiem...
pasjonuje sie tlumaczeniem ;)

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Korba102

Post #5 Ocena: 0

2008-03-21 17:43:18 (16 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

Cytat:

2008-03-21 17:36:10, ehtekaski napisał(a):
przeczytalma twoje trzy wypowiedzi po dway razy kazda: nasuwa mi sie tylko jedno pytanie - o co ci chodzi??

ja bym chetnie podyskutowala ale o czym ty chcesz rozmawiac? o czym ten temat mówi? Jak ma sie 1st wypowiedz do 2nd bo z 3rd nie moge polaczyc jakkolwiek...:-o

do moderators: to nie jest obrazajaca nikogo wypowiedz, po prostu nie rozumiem...
Hmm jak nie rozumiesz tego o co mi chodzi to ja nie będę w stanie Tobie wytłumaczyć tego tematu.
Wybacz ale to jest luźny temat i jak sobie go przekształcisz tak sobie go zrozumiesz, interpretacja należy do Ciebie, sens również. :-]
Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer AIMNumer gadu-gadu

Korba102

Post #6 Ocena: 0

2008-03-21 18:46:13 (16 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

"Polska" art" onet"" Dziwi mnie fakt taki ale co media to propaganda a jak to się ma do rzeczywistości? Ja wiem wystarczy pogrzebać w statystykach i w portalach BBC itp. by dostać na tacy odpowiedz którą można również przypisać do tego artykułu. Zapewne nie wszyscy znają dziwne historie które miały zdarzenie na Wyspach i tak jedną z nich będzie młoda kobieta która była 3 razy zaatakowana przez osoby z swojej rodziny chodzi o ojca i brata, przyczyną było odejście od ISLAMSKIEJ wiary a karą odpowiedż była śmierć, następnym przykładem będzie rodzina 5 osób dorosłe oraz dzieci zostały podpalone w swoim domu w nocy przez krewnych którzy określiły swój czyn jako HONOR wobec ISLAMU że odeszły od religii a syn z tej rodziny zmarł parę miesięcy później, nie na wskutek ataku a choroby raka za to przeżył i zobaczył ostatnią drogę rodziców i rodzeństwa . HONOR i RELIGIA te aspekty usprawiedliwiają tych prymitywnych ludzi gdzie CZAS zatrzymał się jakieś 2000 lat temu i dla ALLAHA są w stanie zabić nawet osobę kochaną. Ostatnim drastycznym przykładem jest mord a nie zabójstwo, tak bym ja to określił Kobieta oraz dwójka małych dzieci jak się okazało żona oraz dzieci jakiegoś następnego gostka z sekty islamskiej który zabił z zimną krwią członków rodziny i jak niby nic wyjechał z UK i był deportowany z Malezji. Przykładów można przytaczać wiele a ktoś powie że Polki uciekają od nas bo nie chcą być poniewierane Ale o co chodzi? Poniewierka porównywana z Niemoralnym prowadzeniem się jest tym aspektem który je pcha w ISLAM??? a może faktycznie start – Konserwator wnętrz użytkowych a meta w Łożu niekoniecznie SZEJKA ale z perspektywami na takowe. Nie wiem może ja jestem dziwak ale to jest jak by kozę dopuścił do barana czy coś takiego ale opinię i sumienie pozostawię tym kobietom, które swoje lenistwo i chęć niby łatwego życia zmieniły swój stan cywilny z człowiekiem który chodzi w piżamie a czas zatrzymał się w miejscu nie dlatego że zegarek nawalił a że religia jemu go zatrzymała a te wypadki miały miejsce naprawdę i dziwne ucichło to naturalnie ale jest też odpowiedź. Władze nie wiedzą co z tym faktem zrobić wszak to HONOR i jak tu karać barbarzyńców jak samemu odbiega się od prawa? " :-Y

[ Ostatnio edytowany przez: Korba102 21-03-2008 18:57 ]

Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer AIMNumer gadu-gadu

Korba102

Post #7 Ocena: 0

2008-03-21 19:19:54 (16 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

Nie wiem czy kto ktokolwiek wie i odpowie mi na pytanie, szczerze bez zaglądania do książki z HISTORII i jakiejkolwiek TECHNICZNEJ z czego jest zbudowany jest CEP odp: ja wiem i pamiętam ale czy Ty? :-]:-]:-]
Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer AIMNumer gadu-gadu

Post #8 Ocena: 0

2008-03-21 20:07:13 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Korba102

Post #9 Ocena: 0

2008-03-21 20:29:48 (16 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

Cytat:

2008-03-21 20:07:13, ironiqus napisał(a):
Cytat:

2008-03-21 19:19:54, Korba102 napisał(a):
Nie wiem czy kto ktokolwiek wie i odpowie mi na pytanie, szczerze bez zaglądania do książki z HISTORII i jakiejkolwiek TECHNICZNEJ z czego jest zbudowany jest CEP odp: ja wiem i pamiętam ale czy Ty? :-]:-]:-]

Z chwytaka - rączki, łącznika i cepa. Cep składa się z cepa właściwego, śródcepia i przycepia wraz z łącznikiem, itd. ;) :P
Zgadłem?
LOL
Odpowiedział bym ale zastanawiam się czy mona zakończyć jedną niepoprawną odpowiedź jako sukces mój? Myślę że nie odpowiem poprawnie na odpowiedz zbliżoną ale nie jest w prawdzie poprawna do końca. :-]
Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer AIMNumer gadu-gadu

dkstudio

Post #10 Ocena: 0

2008-03-21 20:56:34 (16 lat temu)

dkstudio

Posty: 298

Mężczyzna

Z nami od: 22-01-2007

Skąd: Manchester

Podczas mojej pracy spotkałem się z paroma wyznawcami. Było dla mnie nie do zrozumienia, że religia, rzekomo religia pokoju, może zawierać w sobie tyle mrożących krew w żyłach, straszliwych, barbarzyńskich wersetów, zwyczajów i praw nakłaniających całą islamską społeczność do rzezi niewiernych i nie-za-dobrych [niezbyt prawowiernych] muzułmanów.
Poczytaj kilka wersów z ich biblii. Może gdyby białe kobiety choć troche poznały wiarę przyszłego grilowanego,- ale miłość jest ślepa.


* Prorok rzekł – zaatakujemy ich (tj. niewiernych), a oni nie przyjdą by nas zaatakować.–Sahih Bukhari, 5.59.435.
* Prorok zezwolił na gwałcenie jeńców wojennych.–Sahih Bukhari, 3.46.718.
* Wojownicy muzułmańscy uprawiali z pojmanymi kobietami seks w obecności ich mężów a niektórzy “byli niechętni to robić”.–Sunaan Abu Dawud 11.2150.
* Można mieć stosunek seksualny z pojmaną kobietą, gdy nie ma ona okresu i/lub gdy ustapiły [skutki] porodu. Jeśli posiada ona męża, jej małżeństwo kończy się z chwilą pojmania - Sahih Muslim 8.3432.
* Ali (zięć Mahometa) uprawiał seks z pojmanymi jako łup kobietami. Mahomet dał mu pojmaną kobietę (w celu uprawiania seksu).–Sahih Bukhari 5.59.637.
* Kobiety to zwierzęta domowe; bijcie je –Tabari, vol.ix, pp. 9.112-114.
* Stosowany przez Mahometa zwyczaj zabijania był stosowany szeroko i bez ograniczeń. Muzułmanie zabili Umm Qirfa, “bardzo starą kobietę” przywiązując jej nogi do sznura zaczepionego do dwóch wielbłądów prowadzonych w przeciwnych kierunkach w ten sposób rozrywając jej ciało (Ibn Ishak, pp.664-665). Umm Qirfa została rozerwana, kończyna od kończyny, przez cztery wielbłądy (Rodinson, p.248).
* Allah lubi ścinanie głów — Kais uciął głowę al-Aswada i wykrzyknął ‘Allah jest wielki’.–Baladhuri, p.161.
* Prorok rzekł, że włócznie są jego środkiem utrzymania – Sahih Bukhari Vol-4 Chapter 88.
* Mahomet nakazał muzułmance karmić mężczyznę piersią. Zaprotestowała, ale w końcu musiała tak zrobić– ibn Majah, 3.1943.
* Mahomet nakazał muzułmance karmić piersią brodatego mężczyznę.–Sahih Muslim, 8.3428.
* Allah mówi, że kobieta musi seksualnie zadowolić swego męża nawet kiedy są na wierzchu wielbłąda.–Ibn Majah, 3.1853.
* Mahomet nakazał zamordować Asma bt. Marwan, żydowską poetkę, kiedy ta karmiła piersią swoje dzieci.–Ibn Ishaq, p.676, ibn sa’d, vol. ii, p.30-31.
* Mahoemt nakazał zabić Abu Afak’a, 120-letniego starca z Medyny.–Ibn Ishaq, p.675, ibn Sa’d, vol.ii, p.31.
* Mahomet prowadził czystki etniczne względem Banu Quaynuqa, żydowskiego plemienia z Medyny.–Tabari, vol.vii, p.85.
* Mahomet wynajął profesjonalnego zabójcę, aby ten zamordował Ka’b b. al-Ashraf’a, poetę z Medyny.–Sahih Bukhari, 5.59.369.
* Posłaniec Allaha rzekł: “Jeśli którykolwiek z Żydów wpadnie w wasze ręce – zabijcie go.” Tak więc Muhayyish b. Masud zabił Ibn Sunaynah’a, swego przyjaciela i partnera w interesach - Tabari, vol.vii, p.97-98.
* Szwadron śmierci Mahometa zamordował Abu Rafi’ego, pochodzącego z Medyny krytyka Mahometa.–Tabari, vol.vii, p.103, Sahih Bukhari, 5.59.371.
* Szwadron śmierci Mahometa zamordował Sufyan’a ibn Khalid’a.–Ibn Ishaq, p.664-665, ibn Sa’d, vol.ii, p.60.
* Mahomet prowadził czystki etniczne względem B. Nadir, żydowskiego plemienia z Medyny.-Tabari, vol. vii, p.158-159, Heykal, ch. B. Nadir, Sahih Bukhari, 3.39.519.
* Mahomet ściął głowy 600-900 Żydom z plemienia Qurayzah, którzy nie walczyli z muzułmanami, ale zostali zaatakowani po czym się bezwarunkowo poddali – Tabari, vol.viii, ch. B. Qurayzah; Heykal, ch. the Campaign of Khandaq oraz B. Qurayzah, ibn Ishaq, ch. B. Qurayzah.
* Arabowie to wybrany naród Allaha; Allah wygląda jak Arab.–ibn Sa’d, vol.1, p.2.
* Allah faworyzuje arabski rasizm — prorok pochodzi z B. Quraysh i ma białą cerę (ibn Sa’d, vol.1, p.95-96, Sahih Muslim, 20.4483.
* Prawo Shafi m4.2 Poniżej podane są pary, które nie są właściwe:
(1) mężczyzna nie będący Arabem i kobieta - Arabka (O: gdyż Prorok rzekł: Allah wybrał Arabów Quraysh jako swoje narzędzie do władania światem (Kalifat Islamski).–Sahih Bukhari, 4.56.704.
* Ktokolwiek mówi, że Mahomet był Murzynem, musi być zabity. –Ash-Shifa, Tr. Aisha Abdarrahman Bewley, p.375.
* Mahomet aprobował zabijanie kobiet i dzieci pogan, gdyż oni (dzieci) pochodzą od nich (tj. pogan) …(Sahih Bukhari 4.52.256).
* Mahomet pobłogosławił Jarira za dokonanie ludobójstwa (w tym dzieciobójstwa) w Dhu Khalasa.–Sahih Bukhari, 4.52.262.
* Mahomet miał czarnego niewolnika; handlował niewolnikami.–Sahih Bukhari, 9.91.368 oraz Kasasul Ambia of Ibne Kathir Vol 3 page 112.
* Mahomet wymieniał niewolników na piękne, młode i seksowne kobiety, takie jak Saffiya.–Sunaan Abu Dawud, 2.2987, 2991.
* Wynajęty przez Mahometa zabójca zamordował Al-Yusayr’a b. Rizam’a oraz grupę żydów z Khaybar w al-Qarqara.–Ibn Ishaq, p.665-666.
* Mahomet wymusił podatek jizya na Zoroastrianach — szereg przypadków.–Tabari, vol.viii, p.142, Sunaan Abu Dawud, 19.9038.
* Nieuzasadnione niszczenie świątyń pogańskich i ich bożków.–szereg przypadków: ibn Ishaq, ibn Sa’d, Tabari: ch: Zajęcie Mekki.
* Zabijanie politeistów jest godne pochwały – rzekł Mahomet. –Tabari, vol.ix, p.76.
* Maruderzy wojsk Mahometa dokonali ludobójstwa w Jurash (w Jemenie).–Tabari, vol.ix, p.88-89.
* Zabijanie niewiernych to niezła zabawa.–Tabari, vol.vii. p.65.
* Mahomet nakazał zabijać apostatów; jeśli ktoś (muzułmanin) porzuca swą religię, zabić go)–Sahih Bukhari, 4.52.260.
* Krew zwierzęcia jest Allahowi bardzo droga.–Ibn Majah, 4.3126.
* Prorok rzekł: mężczyzny nie będzie się pytać czemu bije on swoją żonę.–Sunaan Abu Dawud, 11.2142.
* Prorok rzekł: - Ludzie rządzeni przez kobietę nigdy nie będą odnosić sukcesów.–-Sahih Bukhari, 5.59.709.
* Większość kobiet jest w piekle.–Sahih Bukhari 1.6.301.
* Kobieta musi utrzymywać swe narządy płciowe w stanie gotowym do użytku w każdej chwili (Ihya Uloom Ed-Din of Ghazali, Tr. Dr Ahmad Zidan, vol.i, p.235)
* Kobieta nie może opuścić domu .– prawo Shafi, m10.4.
* Jeśli kobieta twierdzi, że ma okres, ale jej mąż jej nie wierzy, ma on prawo odbyć z nią stosunek seksualny.– prawo Shafi, e.13.5.
* Wsparcie dla rozwiedzionej żony należy się przez 3 miesiące.– Prawo Shafi’i m11.10.
* Mężczyznom wolno dokonać natychmiastowego rozwodu. Bez wsparcia dla tak rozwiedzionych żon od tej chwili – Wiele odnośników.
* Nie trzeba podawać powodu rozwodu z żoną (Wiele odnośników, Szariat –prawo islamskie –Dr. Abdur Rahman Doi, p.173).
* Jest niezgodne z prawem, by kobiety opuszczały dom z odkrytymi twarzami, niezależnie od tego czy występuje niebezpieczeństwo kuszenia [innych], czy nie. Jest niezgodne z prawem, by kobiety były sam na sam z mężczyzną mogącym się ożenić.–Prawo Shafi’i m2.3.
* Mahomet rzekł, “Żadnemu rządzonemu przez kobietę narodowi nie powodzi się.”–Ihyya Uloom Ed-din of Ghazali, Tr. Fazl-Ul-Karim, p.2.35.
* Gdyby Mahomet chciał by jedna osoba miała paść na twarz przed druga osobą, nakazałby kobiecie by padła na twarz przed swym mężem.–Ibid, p.2.43.
* Kobieta, niewolnik i niewierny nie są odpowiedni do tego, by stanowić policję moralną.–Ibid, p.2.186.
* Mahomet rzekł: ” Kobieta jest narzędziem szatana.”–Ibid, p.3.87.
* Kobieta jest dla mężczyzny najbardziej pożądaną rzeczą. On czerpie przyjemność z wkładania swego narządu płciowego do kobiecej pochwy. Dlatego pochwa jest najbardziej pożądaną rzeczą w kobiecie.–Ghazali, p.3.162.
* Kobieta jest służącą, a mąż jest osobą obsługiwaną.–Hedaya, podręcznik prawa Hanafi, p.47
* Możesz cieszyć się i korzystać z żony przy pomocy siły.–Hedaya, p.141
* Pełny posag stanowi zapłatę za dostarczenie kobiety. Booza meaning Genitalia arvum Mulieris.–Hedaya, p.44.
* Kobiety są waszymi (tj. mężczyzn) niewolnicami; traktujcie je dobrze, jeśli trzeba bijcie je, ale nie mocno.–Tirmidhi, 104.
* Kiedy kobieta wychodzi, diabeł na nią patrzy; dlatego chowajcie kobietę.–Tirmidhi, 928.
* W raju jest targ z bogatymi, pięknymi i zawsze młodymi kobietami; ktokolwiek je kupi będzie zadowolony.–Tirmidhi, 1495.
* Kobiety są głupie.–Ibn Majah, 5.4003.
* Najlepsi muzułmanie mieli najwięcej żon.–Sahih Bukhari, 7.62.7.
* Allah uważa niewiernych (nie-muzułmanów) za niewolników w rękach muzułmanów.–Koran 16:75.
* Allah uczynił Mahometa bogatym poprzez podboje (rajdy, łupiestwo, wojny).–Sahih Bukhari, 3.37.495.
* Głównym źródłem utrzymania Mahometa były pieniądze uzyskane z podatku jizya nałożonego na niewiernych.–Sahih Bukhari, 5.59.351.
* Postanowienia uczynione przez Allaha i Mahometa obowiązują wszystkich muzułmanów: nie ma żadnych alternatyw.–Koran, 33:36.
* Posłuszeństwo względem Mahometa to posłuszeństwo Allahowi.–Koran, 4:80.
* Łup Mahometa jest łupem Allaha, i to w ten sposób Allah uczynił Mahometa bogatym. – Koran, 59:6-7
* Mahomet był JEDYNYM prorokiem, który zabił kogoś swą “szlachetną ręką”. Osobą zabitą był Ubayy b. Khalaf, podczas bitwy pod Uhud - str 600 Umdat Al Salik.
Pozaetatowy fotoreporter Krzysztof (orłoś)

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mailStrona WWW

Strona 1 z 91 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 89 | 90 | 91 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,