MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 90 z 91 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 89 | 90 | 91 ] - Skocz do strony

Str 90 z 91

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2009-06-15 22:20:21 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Korba102

Post #2 Ocena: 0

2009-06-15 22:24:25 (15 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

Cytat:

2009-06-15 22:08:56, roza644 napisał(a):
Cytat:

2009-06-15 22:05:29, AGALON napisał(a):
Drogi panie: roza644,severance,galadriel,antrax.... zapraszam Was do tematu "Nie Otwieraj Tego Postu, tam mozna zamieszczac tego typu .."konwersacje":-? ...


Agalon a dlaczego nie wycinasz typowo rasistowskich i szowinistycznych tekstów Korby?

Wstęp do regulaminu:
Zachęcamy wszystkich użytkowników portalu Moja Wyspa do komentowania publikowanych artykułów oraz do wyrażania swoich opinii na Forum. Prosimy jednocześnie pamiętać, aby w gorączce dyskusji nie zapominać o kulturze wypowiedzi, przestrzeganiu prawa oraz szacunku do innych użytkowników serwisu.

Zwracam uwagę jeszcze raz to, co jest w ”Z Ambony!” Jest wycięte z sieci i w ogóle ani razu nie dopisałem się, że jestem takowym twórcą
„news z sieci” znaczy, że nie lobuję żadnego innego portalu, ponieważ linki można przyjąć, jako krypto reklamę
Opinia, która ja dopisuje po tekście z sieci jest moja, więc nie wpisuję się, jako kolejny NEWS
Jak może zdążyłaś zauważyć, ( ponieważ nie wiem jak jest w niektórych przypadkach z formą rozumowania) nie przywłaszczałem żadnych myśli intelektualnych? Odsyłam tylko do strony, gdy na stronie jest informacja o zakazie publikacji oraz kopiowaniu.
Dlatego postanowiłem, że Z AMBONY! Nie znajdziecie cytatów z mszy, ponieważ AMBONA to również stanowisko dla myśliwego oraz fotografika, który poluje.

[ Ostatnio edytowany przez: Korba102 15-06-2009 22:26 ]

Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer AIMNumer gadu-gadu

Post #3 Ocena: 0

2009-06-15 22:33:47 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #4 Ocena: 0

2009-06-15 22:35:42 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Webmaster

Post #5 Ocena: 0

2009-06-15 22:35:53 (15 lat temu)

Webmaster

Posty: 3343

Mężczyzna

Z nami od: 18-04-2003

Skąd: Yorkshire

Nic nie zostanie usunięte w "Z ambony" z postów Korby bez wcześniejszego zgłoszenia do mnie. Z tego co widzę temat został założony ponad rok temu i do tej pory jakoś nikomu nie przeszkadzał. Nie przypominam sobie ani jednego zgłoszenia na PW czy e-mail o treściach do usunięcia, może poza jednym postem - tyle że było to tak dawno, że już nawet nie pamiętam czy było to akurat w tym temacie! Tą część forum można porównać do Hyde Parku - nie zaglądają tu wszyscy, a jeśli już zajrzą to nikt nie zmusza do czytania tych treści, tym bardziej że nie są to (albo raczej nie są bezpośrednio) opinie samego Korby, tylko przedruki.
Nie odpowiedziano na Twój post? Zrób literówkę, zobaczysz ile osób się odezwie ;)

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2009-06-15 22:52:17 (15 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
Zwracam uwagę jeszcze raz to, co jest w ”Z Ambony!” Jest wycięte z sieci i w ogóle ani razu nie dopisałem się, że jestem takowym twórcą


Zwracam uwage, ze to co przez ciebie zostalo "wyciete z sieci" bardzo prosto podchodzi pod propagowanie podardliwych, obrazliwych i rasistowskich pogladow. Tylko papuga moze powtarzac teksty nie ponoszac odpowiedzialnosci za to co powtarza, bo nie ma wplywu na to co jest zmuszona do sluchania. Jako osoba obdarzona rozumem ( w luznym tego slowa rozumieniu), masz mozliwosc wyboru, ktora to mozliwosc nagminnie ignorujesz.

Interesuje mnie rowniez twoje sugestie na temat kobiet i ich roli. Z jednej strony sugerujesz, a wrecz kiedys prosto powiedziales, ze kobiety powinny sie zajmowac kuchnia, dziecmi i domem. Jesli do tego ma sie ograniczac zycie kobiet, to jak maja rozmawiac o innych tematach jak zycie i zdrowie ich dzieci, wlasne dolegliwosci, kulinaria etc?
Zarzucasz, ze kobiety zaniedbuja "obowiazki" za kazdym razem jak wejda na internet, a potem mowisz, ze ich dyskusje nie dotycza "wyzszych sfer". Nie wspomne o grzechu glownym kobiety jakim jest kariera zawodowa.

Zdecyduj sie czego oczekujesz od kobiet, bo z twoich relacji, chcesz zeby ich swiat sie ograniczal do czterech scian (najlepiej kuchni) a przy tym prowadzily rozwiniete konwersacje na szeroka game tematow (oczywiscie bez marnowania czasu przez dostep chocby do internetu).
Ada

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2009-06-15 23:21:52 (15 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2009-06-15 22:35:53, Webmaster napisał(a):
Nic nie zostanie usunięte w "Z ambony" z postów Korby bez wcześniejszego zgłoszenia do mnie. Z tego co widzę temat został założony ponad rok temu i do tej pory jakoś nikomu nie przeszkadzał. Nie przypominam sobie ani jednego zgłoszenia na PW czy e-mail o treściach do usunięcia, może poza jednym postem - tyle że było to tak dawno, że już nawet nie pamiętam czy było to akurat w tym temacie! Tą część forum można porównać do Hyde Parku - nie zaglądają tu wszyscy, a jeśli już zajrzą to nikt nie zmusza do czytania tych treści, tym bardziej że nie są to (albo raczej nie są bezpośrednio) opinie samego Korby, tylko przedruki.


Mozna byloby podwazyc podejscie, ze kontrolowanie obrazliwych tresci na portalu i ich usuwanie jest wylacznie w gestii zalogowanych uzytkownikow.

Czyzby "zarzadcom" nie przeszkadzalo co sie ukazuje na stronach? Oprocz przywilejow sa rowniez kwestie obowiazkow, lub zwyklej moralnej odpowiedzialnosci, chyba ze immunitet od odpowiedzialnosci zostal przyznany....

Jesli ktos ma ochote czytac rasistowskie i obelzywe wypowiedzi, to miejmy nadzieje, ze Moja Wyspa nie bylaby na pierwszych stronach wyszukiwarki.

Inna sprawa, ze jak sie nie myle, na MW jest rowniez strefa dla mlodszych czytelnikow.
Ada

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Webmaster

Post #8 Ocena: 0

2009-06-15 23:34:22 (15 lat temu)

Webmaster

Posty: 3343

Mężczyzna

Z nami od: 18-04-2003

Skąd: Yorkshire

Temat kontroli już się przewijał nie raz i pewnie będzie powracał, zupełnie jak benefity. Postaram sie oskryptować forum aby użytkownicy sami mogli zgłaszać obraźliwe lub niezgodne z regulaminem posty. Moderatorzy nie mogą brać na siebie pełnej odpowiedzialności za usuwanie postów lub tematów, a później odpowiadać na pytania dlaczego jeden post został usunięty a inny nie. Bardzo często granica jest płynna a naszym celem nie jest ani nigdy nie było usuwanie postów wyrażających opinię. Bo od tego właśnie to forum jest - od prowadzenia dyskusji.
Nie odpowiedziano na Twój post? Zrób literówkę, zobaczysz ile osób się odezwie ;)

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Anthrax

Post #9 Ocena: 0

2009-06-16 03:10:04 (15 lat temu)

Anthrax

Posty: 1594

Z nami od: 31-01-2009

Cytat:

2009-06-15 23:34:22, Webmaster napisał(a):
Temat kontroli już się przewijał nie raz i pewnie będzie powracał, zupełnie jak benefity. Postaram sie oskryptować forum aby użytkownicy sami mogli zgłaszać obraźliwe lub niezgodne z regulaminem posty. Moderatorzy nie mogą brać na siebie pełnej odpowiedzialności za usuwanie postów lub tematów, a później odpowiadać na pytania dlaczego jeden post został usunięty a inny nie. Bardzo często granica jest płynna a naszym celem nie jest ani nigdy nie było usuwanie postów wyrażających opinię. Bo od tego właśnie to forum jest - od prowadzenia dyskusji.


ale gdzie tu jest dyskusja?

prawie caly topik to jest monolog i zeby bylo weselej w duzej mierze nie jego wlasnego autorstwa tylko courtesy of 'cut and paste'

przeprowadzam ciekawsze 'dyskusje' z moim kotem:-]


-----------.Bee alive!!..: w w w. s a v e o u r b e e s. o r g. u k --------------------- Support Bacteria - It's The Only Culture Some People Have

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mail

Korba102

Post #10 Ocena: 0

2009-06-16 06:45:55 (15 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

Cytat:

2009-06-16 03:10:04, anthrax napisał(a):
Cytat:

2009-06-15 23:34:22, Webmaster napisał(a):
Temat kontroli już się przewijał nie raz i pewnie będzie powracał, zupełnie jak benefity. Postaram sie oskryptować forum aby użytkownicy sami mogli zgłaszać obraźliwe lub niezgodne z regulaminem posty. Moderatorzy nie mogą brać na siebie pełnej odpowiedzialności za usuwanie postów lub tematów, a później odpowiadać na pytania dlaczego jeden post został usunięty a inny nie. Bardzo często granica jest płynna a naszym celem nie jest ani nigdy nie było usuwanie postów wyrażających opinię. Bo od tego właśnie to forum jest - od prowadzenia dyskusji.

ale gdzie tu jest dyskusja?
prawie caly topik to jest monolog i zeby bylo weselej w duzej mierze nie jego wlasnego autorstwa tylko courtesy of 'cut and paste'
przeprowadzam ciekawsze 'dyskusje' z moim kotem:-]

Już wyjaśniałem nieco wyżej i nie będę się powtarzał,
Temat ten założyłem, ponieważ są newsy w sieci też ciekawe i godne dla ludzi inteligentnych i głównie tych, co nie rozważają problemów homofobicznych zawartych w w/w art.
Nie atakuje a tylko wyrażam opinię wszystkim udowadniam, że są sprawy niewyjaśnione i że jednak w sieci oraz w świecie jest w jakimś sensie cenzura.
A pro po skoro uważasz, że treść jest bezsensu to nie zaglądaj i proszę o powrót do dialogu ze zwierzakami.
ewentualnie zająć sie czymś
np

lub

[ Ostatnio edytowany przez: Korba102 16-06-2009 06:52 ]

Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer AIMNumer gadu-gadu

Strona 90 z 91 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 89 | 90 | 91 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,