MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 89 z 91 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 88 | 89 | 90 | 91 ] - Skocz do strony

Str 89 z 91

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

Korba102

Post #1 Ocena: 0

2009-06-15 22:02:51 (15 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

Cytat:

2009-06-15 21:59:16, moniunia napisał(a):
Korba ale o co chodzi? Przecież to ponoć jest wolny temat i można się tu wypowiadać. Często to podkreślasz(wolny temat) a teraz nagle zrobił się zarezerwowany tylko dla Twoich wycinanek z gazet?

Widzę blondi, że słabo u Ciebie z orientacją i czytasz od końca a nie od początku od deski do deski.
Na początku jest informacja o wszystkim po II nie będę extra Tobie tłumaczył oraz pozostałej reszczcie kobiet na MW, ponieważ u mnie Z ambony! Nie znajdziesz tematu pierwsza kupka u dziecka biegunka z zatwardzeniem i o upławach z pochwy. Tym bardziej, czym leczyć Syfilis itp. Jak zaraziłaś się podczas pierwszego kontaktu analnego z Azjatą czy Afrykańczykiem czy też z innymi osobnikami. Nie jestem znachorem a tym bardziej wróżka i mnie nie interesi czy Ty czaisz się na prymitywa w piżamie aż się Tobą zainteresuje i na pierwszej randce zabierze Ciebie do MC Donalda a później za bułkę z mielonym przeleci w parku na ławce. To środowisko mnie nie rajcuje i oczywiście takie niusy, tylko prymitywne kobiety z polski nie wszystkie może, lecz ta ogromna część tak potrafi się zachowywać,wlaśnie to udowodniłyście tu u mnie z ambony,jakie jesteście naprawdę.A dlaczego z polski?! Ponieważ statystycznie najwięcej Polek nastawia się z tyłkiem na facetów z innych kontynentów nie wliczam do tego Ameryki Północnej oraz Australii i przyległej parę rzutów beretem Nowej Zelandii.
Same swoim postępowaniem dajecie światło na waszą tępotę i głupotę No cóż gdyby głupota miała skrzydła to MW nazywano by GOŁĘBNIKIEM?!
Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer AIMNumer gadu-gadu

Korba102

Post #2 Ocena: 0

2009-06-15 22:04:41 (15 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

Cytat:

2009-06-15 22:02:39, roza644 napisał(a):
Przepraszam ale dlaczego zostały wycięte teksty moje i Ironiqusa o samolotach?
Ja podałam mu tylko link na coroczny Air Day :-o

Widzę blondi, że słabo u Ciebie z orientacją i czytasz od końca a nie od początku od deski do deski.
Na początku jest informacja o wszystkim po II nie będę extra Tobie tłumaczył oraz pozostałej reszczcie kobiet na MW, ponieważ u mnie Z ambony! Nie znajdziesz tematu pierwsza kupka u dziecka biegunka z zatwardzeniem i o upławach z pochwy. Tym bardziej, czym leczyć Syfilis itp. Jak zaraziłaś się podczas pierwszego kontaktu analnego z Azjatą czy Afrykańczykiem czy też z innymi osobnikami. Nie jestem znachorem a tym bardziej wróżka i mnie nie interesi czy Ty czaisz się na prymitywa w piżamie aż się Tobą zainteresuje i na pierwszej randce zabierze Ciebie do MC Donalda a później za bułkę z mielonym przeleci w parku na ławce. To środowisko mnie nie rajcuje i oczywiście takie niusy, tylko prymitywne kobiety z polski nie wszystkie może, lecz ta ogromna część tak potrafi się zachowywać,wlaśnie to udowodniłyście tu u mnie z ambony,jakie jesteście naprawdę.A dlaczego z polski?! Ponieważ statystycznie najwięcej Polek nastawia się z tyłkiem na facetów z innych kontynentów nie wliczam do tego Ameryki Północnej oraz Australii i przyległej parę rzutów beretem Nowej Zelandii.
Same swoim postępowaniem dajecie światło na waszą tępotę i głupotę No cóż gdyby głupota miała skrzydła to MW nazywano by GOŁĘBNIKIEM?!
Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer AIMNumer gadu-gadu

AGALON

Post #3 Ocena: 0

2009-06-15 22:05:29 (15 lat temu)

AGALON

Posty: n/a

Konto usunięte

Drogi panie: roza644,severance,galadriel,antrax.... zapraszam Was do tematu "Nie Otwieraj Tego Postu, tam mozna zamieszczac tego typu .."konwersacje":-? ...

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

moniunia

Post #4 Ocena: 0

2009-06-15 22:06:12 (15 lat temu)

moniunia

Posty: 434

Kobieta

Z nami od: 16-02-2008

No i po raz kolejny udowodniłeś swoją wątpliwą inteligencję... A ten tekst powtarzasz już 3 raz, nie umiesz już nic innego wymyślić? Wytęż ten swój umyślik, może coś z tego wyjdzie, chociaż wątpię...

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Korba102

Post #5 Ocena: 0

2009-06-15 22:07:07 (15 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

Cytat:

2009-06-15 22:05:29, AGALON napisał(a):
Drogi panie: roza644,severance,galadriel,antrax.... zapraszam Was do tematu "Nie Otwieraj Tego Postu, tam mozna zamieszczac tego typu .."konwersacje":-? ...



Dziękuje serdecznie i prosze o usuniecie wszystkich materiałów które umieściły te Panie.

[ Ostatnio edytowany przez: Korba102 15-06-2009 22:07 ]

Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer AIMNumer gadu-gadu

AGALON

Post #6 Ocena: 0

2009-06-15 22:08:33 (15 lat temu)

AGALON

Posty: n/a

Konto usunięte

Staram sie jak moge, ale troche tego jest..

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #7 Ocena: 0

2009-06-15 22:08:56 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Korba102

Post #8 Ocena: 0

2009-06-15 22:09:36 (15 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

Cytat:

2009-06-15 22:06:12, moniunia napisał(a):
No i po raz kolejny udowodniłeś swoją wątpliwą inteligencję... A ten tekst powtarzasz już 3 raz, nie umiesz już nic innego wymyślić? Wytęż ten swój umyślik, może coś z tego wyjdzie, chociaż wątpię...

Przepraszam że uraziłem Twoja inteligęcję i doliczyłas się do trzech może już nie będe się powtarzał8-)
Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer AIMNumer gadu-gadu

Post #9 Ocena: 0

2009-06-15 22:12:38 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

AGALON

Post #10 Ocena: 0

2009-06-15 22:12:48 (15 lat temu)

AGALON

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2009-06-15 22:08:56, roza644 napisał(a):
Cytat:

2009-06-15 22:05:29, AGALON napisał(a):
Drogi panie: roza644,severance,galadriel,antrax.... zapraszam Was do tematu "Nie Otwieraj Tego Postu, tam mozna zamieszczac tego typu .."konwersacje":-? ...




Agalon a dlaczego nie wycinasz typowo rasistowskich i szowinistycznych tekstów Korby?

Wstęp do regulaminu:
Zachęcamy wszystkich użytkowników portalu Moja Wyspa do komentowania publikowanych artykułów oraz do wyrażania swoich opinii na Forum. Prosimy jednocześnie pamiętać, aby w gorączce dyskusji nie zapominać o kulturze wypowiedzi, przestrzeganiu prawa oraz szacunku do innych użytkowników serwisu.


Moja droga napisalam, ze chwilke to zajmie nim pousuwam zbedne posty,a nie o to chodzi aby usuwac na.. slepo, co popadnie.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 89 z 91 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 88 | 89 | 90 | 91 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,