MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Proszę o pomoc w odzyskaniu dokumentu

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Camyc85

Post #1 Ocena: 0

2017-04-04 21:06:19 (7 lat temu)

Camyc85

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 20-04-2016

Skąd: Exeter

Witam serdecznie.
Moja sytuacja pokrótce wygląda następująco. W zeszłe wakacje zjechałem na urlop do Polski i tak się złożyło, że już zostałem zostawiając w UK wszystko, wraz z dokumentami... Niestety wszystko przepadło, nie mam możliwości odzyskania niczego.
Skończył się rok podatkowy i przychodzi czas na rozliczenie się z urzędem... W zeszłym roku podatkowym pracowałem jako selfemployed dla dwóch firm... Z obiema się skontaktowałem i z jednej udało mi się uzyskać ostatni payslip. W drugiej powiedziano mi, że nie przechowują kopii takich dokumentów i, że muszę się o ten dokument postarać w Revenue...
I w tym momencie pojawia się prośba do Was... Czy ktokolwiek starał się w podobnej kwestii? Czy ktoś mógłby mi pomóc? Pochylić się nad moją sprawą? Może ktoś ma namiar na kogoś kto pomaga w podobnych sytuacjach???
Z góry dziękuję za wszelaką pomoc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-04-04 21:46:45 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Camyc85

Post #3 Ocena: 0

2017-04-04 22:08:26 (7 lat temu)

Camyc85

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 20-04-2016

Skąd: Exeter

Cytat:

2017-04-04 21:46:45, CuriousCat napisał(a):
Hej.
Zanim zaczniesz sie zastanawiac kto moze Ci pomoc, najpierw zaloguj sie na swoje konto przez Government Gateway. Jezeli miales payslipy, wszystko powinno byc odnotowane na Twoim koncie i do wgladu w internecie.

Czy istnieje możliwość, że nie mam konta na Government Gateway?
Ewentualnie może passy do niego mieć moja księgowa, która mnie do tej pory rozliczała?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2017-04-04 22:31:30 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28862

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Probowales zalozyc konto online i zalogowac sie?
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Camyc85

Post #5 Ocena: 0

2017-04-04 22:55:31 (7 lat temu)

Camyc85

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 20-04-2016

Skąd: Exeter

Przewertowałem swoją skrzynkę emailową i faktycznie zakładałem konto na Government Gateway tylko, że nie znam ani ID, ani hasła... Z tego co czytam nie mały problem jest z odzyskaniem jednego i drugiego, w szczególności gdy mieszkam już w Polsce...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #6 Ocena: 0

2017-04-04 23:26:03 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Cytat:

2017-04-04 22:55:31, Camyc85 napisał(a):
Przewertowałem swoją skrzynkę emailową i faktycznie zakładałem konto na Government Gateway tylko, że nie znam ani ID, ani hasła... Z tego co czytam nie mały problem jest z odzyskaniem jednego i drugiego, w szczególności gdy mieszkam już w Polsce...


Najpierw musisz sam chcieć sobie pomóc...

* If you lose your User ID and forget your password you should contact the help desk for on who will advise what action you need to take.

* If you lose your User ID and forget your password, you will be unable to gain access to your account. Contact the Help Desk for advice on the options available to you.
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,